Срочно!/Важные вопросы про 1 июля/Белорусский майдан и судьба Лукашенко/Фёдоров в эфире/Новости 2020

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, istorija, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

10 komentarų

 1. PS sakė:

  Maidanas Baltarusijoje gali įvykti tik su Rusijos liberastų podpindosnikų ir oligarchato bei dalies činovnikų pagalba. Tik taip ir ne kitaip. Ir tokiu būdu bus įkaltas kuolas tarp rusų ir baltarusių. Nes pindosniai vien tik maidano nereikia, reikia supriešinti žmones ir tai įmanoma tik tada, jei maidanas bus organizuotas su aktyvia ir lemiamia Rusijos podpindosnikų ranka. O čia iškyla natūralus klausimas – Putinas vėl ne prie ko?

  • douktris sakė:

   Putinas cia nei prie ko. avinus maidaunui organizuoja amerikonai. Fiodorovas zmones organizuoja issivadavimui.

   • PS sakė:

    Amerikonai organizuoja Rusijos podpindosnikų rankomis. Baltarusijoje taip pat, tik ten vietinė penkta kolona silpna, todėl pagalba bus iš Rusijos. Putinas prie to, kad jis būtent ne prie ko, o turėtų būti prieš tai. Nusikalstamas neveikimas.

    • douktris sakė:

     Putinas negali pazeisti kolonijines konstitucijos, kuria prieme 93ciais avinai ir nenori jos keisti. prezidentas – konstitucijos garantas. kur milijonines demonstracijos uz nepriklausomybe? Fiodorovas 8 metus bando organizuoti jas. avinams to nereikia, jie nori maidauno, o Putinas trukdo amerikonams jy organizuoti, bet jegos nelygios, – pas amerikonus zalias sienas avinams, parsidavusi biurokratija ir massmedija.

    • PS sakė:

     Nereikia visko versti ant konstitucijos. Putinas turi pakankamai plačias veikimo laisves. Jis pats yra konstitucijos garantas. Tos pačios, okupacinės, bet joje aiškiai parašyta, kad prezidento prerogatyva yra užsienio politika, kariuomenė ir t.t. Ir nieko šitie konstitucijos pakeitimai neduos. Nes šiko pindosai ir podpindosnikai ant šito popieriaus. Todėl niekas nepasikeis liepos 2 d., kai paskelbs referendumo preliminarius rezultatus. Nepasikeis ir kai paskelbs oficialius dar po kelių dienų. Kodėl nekeliamas klausimas – o kodėl va taip dauguma valdžioje visgi sutiko su tais pakeitimais? Todėl ir sutiko, kad iš esmės nieko nekeičia ir niekas nepasikeis. Kiek dar Putinas plauks kaip šūdas? Laikas spausti raudonus mygtukus, nes ne suvereniteto Rusijai reikia, jos tikslas sunaikinti biblijinį satanistinį globalizacijos projektą.

    • douktris sakė:

     ne ant konstitucijos as verciu, o ant avinu, kuriems pochui laisve, svarbu tik sienas. Putinui tokie avinai nereikalingi, o amerikonams tiks maidaunui. Putinui amerikoniska konstitucija leis juos dubasinti. Janukovicius pabijojo, Putinas nepabijos. ystatymas yra ystatymas ir avinams jo reikia laikytis, jei nenori jo keisti. avinams ateities nera

    • douktris sakė:

     ziurek, kaip dabar graziai ciulba Piakinas, ta paty, ka as visa laika kartojau. tik kai NODas prase jo pasirasyt del referendumo, kad Putinas jy galetu paskelbti – nepasirase.

    • PS sakė:

     Putiną tokie avinai už kiaušinių ant kremliaus bokšto pakars. Jis durnas ar to nesupranta? O kad tokie avinai atsirado ir jų daugėjo tiesiogiai kaltas ir Putinas, kuris nieko nepadarė, kad to nebūtų. Ir nereikia čia aiškinti, kad kolonijinė konstitucija jam neleido. Jis tam turėjo daug metų. Jei dauguma – avinai, tai nachren Putinas visą tai daro? Reikėjo būti cariuku, tarnauti Amerikai, būtų uvažajemas Vakaruose kaip Jelcinas ar Gorbis. Jei ne, tai kaltė tik ant jo paties, kad nesugebėjo ar nenorėjo greičiau suktis. Politikoje taip yra – aplinkybės svarbu, bet jas kaltinti yra kvaila, jei pats nesugebi, nemoki, neišeina, trukdo.

    • PS sakė:

     Putinas ir be NODo referendumą paskelbė. Ir dar kartą kartoju, kad referendumas nieko nepakeis, šiko podpindosnikai ant konstitucijos. Referendumas – tai paskutinis Putino legitymumo išbandymas. Jei jis neįvyks (neateis daugiau nei pusė turinčių balso teisę) – kaltas pats Putinas. Jei įvyks, o Putinas ir toliau plauks kaip šūdas pasroviui, nieko nekeis, tai už tai, kas vyks toliau bus kaltas irgi asmeniškai Putinas.

    • douktris sakė:

     ne avinai, o amerikonu specnazas uzeme Janukoviciaus rezidencija. avinai stovejo prie maidauno dekoraciju.
     Putinas 8 metus denge Fiodorova, kad amerikonai neisnestu jo is Dumos, kol jis aiskino avinams apie nepriklausomybe.
     Jei ne Fiodorovo surinkti parasai del kolonijines konstitucijos pakeitimo, Putinas kaip kolonijines konstitucijos garantas butu tylejes y skudurely.
     avinai negali duoti Putinui legitimumo. jis jy turi nuo amerikonu kaip kolonijos rezidentas. turi teise priziureti kolonijine tvarka ir dubasinti maidauninius avinus

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.