О чём не сказал Путин (Михаил Хазин)

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

 1. PS sakė:

  O ką jis galėjo pasakyti? Apsišikęs sėdi, sostas braška. O gal jau jo ir nėra, gal koks antrininkas per TV peza retkarčiais. Ar pats Putinas įkištas į priverstinę izoliaciją (tobyš, areštą) ir jo vardu rulit razrulivajet tie, kam reikia.

  • douktris sakė:

   nesakyk op, kol neapsisikai. rusai ir Maskva Napoleonui atidave buvo, kol liaudis miegojo.

   • PS sakė:

    Liaudis nemiegojo, jėgos buvo nelygios. O dabar Rusija karine prasme yra stipriausia pasaulyje. Ko ten Fioforovas peza, kad virusas – bakteriologinė ataka. Tai jei ataka, tai masinio naikinimo ginklo panaudojimas. O ką ten Rusijos karinė doktrina sako? Kad branduolinis ginklas bus panaudotas prieš bet kokį agresorių! Ką ten Putinas sakė, apie tai, kad visi kiti keliaus pragaran, o rusai į rojų? Pyzdabolas jis…

    • douktris sakė:

     o dabar tai jau lygios?. kol zombiai nesupras kas juos valdo, tol Putinas nieko nepakeis. tokiu, kaip tu ten dauguma

    • PS sakė:

     Karine prasme dabar Rusija yra stipriausia pasaulyje. Bendrai imant. Aišku, su kiniečiais, kurie gali užversti mėsa, nepakariausi sausumos karo. Bet jo ir nereikia, kai yra atominis ginklas. Kol Putinui nedaeis, kad liežuvio malimu ir popierėlių rašymu nieko nepasieksi, tol taip ir bus. Deja, bet Putino neveikimas yra nusikalstamas. Referendumas nieko nepakeis, nes tai tik tualetinis popierius penktai kolonai ir Vakarams. Nepriklausomybė iškovojama tik ginklu ir krauju, o ne popieriiais ir liežuvio malimu. Bet, kai jau ne kartą minėjau, Rusijai reikia ne kažkokio tai suvereniteto, o Vakarų kaip tokių sunaikinimo visiems laikams. Karas vyksta jau daugiau nei tūkstantį metu ir Rusija jį visada pralaimi, neskaitant kai kurių laikinų pergalių, kurios po to būna eliminuojamos išdavikų dėka, kuriems saulė teka Vakaruose. Taigi, kad nebūtų tos saulės iš Vakarų, ją ir reikia sunaikinti. Jei Putinas to nesuvokia ir tokio tikslo nestato – šūdas jis, o ne vadas.

    • douktris sakė:

     amerikonai liezuvio malimu per savo balsus ir dolerio maisu sugriove sssr, kurios neisgelbejo stipriausia pasaulyje armija. ir tu nori, kad Putinas pradetu ww3 ir sunaikintu pasauly? kas jam leis? tu visai nedraugauji su protu. kol bus zombiu dauguma, amerikonai valdys (ir pribaigs) Rusija ir visa pasauly.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.