Начало Великой Отечественной Войны. Что делать НОД? Евгений Федоров 30.03.20

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

9 komentarai

 1. urgent sakė:

  gal tikrai bus shutdown?

  čia visas David video:

 2. PS sakė:

  Eilinį kartą Putiną apdėjo kaip lochą ir jis toliau plaukia kaip šūdas pasroviui… Kaltinti liaudį tai tas pats kaip kaltinti liaudį 1941 metais, kad užpuolė Vokietija su chebra… Putinas prašiko ne vieną momentą, kai galėjo atsiremti į liaudį. Ir tai, kad liaudis nemato Putine pakankamo lyderio, tai tik jis pats ir kaltas. Nesugeba įrodyti, kad yra vertas. Rusijai ne mistinio suvereniteto reikia; tikslas – sunaikinti Vakarus. Kartą ir visiems laikams. O tai nedaroma referendumais ir to neklausiama minios.

  • douktris sakė:

   y avinus, prasikusius saly ir to nesupratusius, atsiremti negalima. 41mais salis nebuvo prasikta, bet butu buvus, jei butu tokie avinai, kaip dabar, negalintys pakelt siknos ir nueit y demonstracija uz salies nepriklausomybe, ar surinkt 10 milijonu parasu. Putino cia nereikia. Putinas savo darbo daly senai padare.

   • PS sakė:

    Šalis visada prašika elitas, eiliniai neturi jokio žodžio ir galimybių. Juos tik gali elitas ar valdžia panaudoti savo tikslų siekimui kaip masuotę ar pan. Tas pats buvo ir prie tarybų valdžios. Todėl Fiodorovas su tokiom savo kalbom kenkia reikalui. Suverenitetas referendumais ar demonstracijomis neiškovojama. Jis iškovojama tik ginklu. Referendumais ir demonstracijomis suverenitetas tik prašikamas. O Putinas šika panaudoti raudoną mygtuką, nors kitaicai jau dar ne garsiai, bet reiškia predjavą jankiams dėl biologinio ginklo panaudojimo.

    • douktris sakė:

     prasika, nes avinams pochui, kas juos valdo. kas daugiau zoles pazada, pas tuos ir eina. Fiodorovas su tokiom savo kalbom kenkia amerikonu avinu valdymui, nes mazina avinu skaiciu ir didina mastanciu. o Piakinas tik durina gudresnius avinus. raudonas mygtukas pas amerikonu penkta kolona. tau niekaip nedaeina, kad sssr senai okupuota ir valdoma amerikonu.

    • PS sakė:

     Jei Rusija būtų okupuota, tai jokio Putino net nebūtų. Veiksmų laisvė yra pakankamai didelė, tai ne Lietuva ar Ukropija. Jei Putinas naujo raudono mygtuko nepasigamino, tai jis lochas, vagis ir melagis, multikais juokinantis visą pasaulį ir vagiantis pinigus, skiriamus raketoms ir t.t. Liaudies niekas niekada net neklausia. Pakanka masuotės, kuri nėra liaudis, o tik grupė debilų už pinigus ar iš idėjos. Referendumas irgi nieko nereiškia, kai reikia, padaro rezultatus tokius, kokių reikia. Kas patikrins? Jei Putiną išrinko dauguma, tai ji ir davė jam mandatą? Ko dar reikia? Kokių, nachren mitingų ir referendumų? Naudokis duotu pasitikėjimu ir daryk. Ne, prašiko viską per kelis mėnesius 2018 metais… O dabar vėl, anot Fiodorovo, liaudis turi jo prašyti? Tai jis (Putinas) turi liaudies prašyti, bet prieš prašydamas turi įrodyti darbais, kad vertas yra gauti pasitikėjimą.

    • douktris sakė:

     del tokiu durniu, kaip tu, kurie pripusti Piakino arabu, kad Putinas viska gali, Putinas ir nieko padaryt negali. Putinas gali tik kury laika sabotuoti ystatymu ribose amerikonu ysakymus, nes avinai nesiruosia keisti okupacines konstitucijos.

    • PS sakė:

     Putinas negali visko, bet nėra jis ir nieko negalintis, kaip peza Fiodorovas, viskuo kaltindamas liaudį. Tau dar kartą pakartosiu, kad liaudis niekada ir niekur, net prie tarybų valdžios neturėjo jokio žodžio. Ji buvo masuotė, kuria manipuliavo valdžia. Dabar yra ne kitaip ir kitaip nebus. Jei Fiodorovas nesupranta, tai jis pats yra ožys provokatorius, jei Putinas to nesupranta, tai jis pats ir yra skerdikų pagalbininkas.

    • douktris sakė:

     tada avinai gyveno nepriklausomoj fermoj, juos sere, priziurejo ir kirpo, galvot jiems nereikejo. kurie per daug galvojo apie amerikoniska laisve ir dermokratija, tuos sodino. 90tais Gorbaciovas pardave avinus amerikonams y skerdykla. todel avinu gelbejimas – paciu avinu reikalas. avinams issigelbeti sansu nera. ir Putinas ju isgelbeti negali. viskas, ka jis gali – tai leisti avinams per referenduma pasakyti, kad jie ne avinai (mus pardave neteisetai, mes norim, kad mus valdytu Putinas o ne amerikonai), nes per Putino (Fiodorovo) NOD’o rengiamas demonstracijas avinai nedalyvavo (atskiras aciu uz tai Piakinui, Starikovui ir kitiems gudruciams. Anglijos karaliene Piakinui uz tai turetu duot medaly ir uogienes puodyne). tacit.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.