Евгений Федоров об активистах НОД и мандате Путина. Ученые РФ расшифровали геном Коронавируса

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, istorija, ka daryti?, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, neissiustas laiskas, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

17 komentarų

 1. PS sakė:

  Na va, po Putino kalbos, referendumas jau neįvyks su 90 proc. tikimybe. T.y. tipo bus nukeltas. O nukėlus jo tikimybė įvykti aplamai lygi 0. Blogėjant situacijai niekas už tas Putino pataisas nebalsuos. Tai viena, antra, ČP metu ne laikas referendumas, laikas imti valdžią ir be referendumų. Jei ką tik įvykęs kreipimasasis tik prologas tam, tai gerai. Jei tik eilinis manevras, tai padėtis labai bloga.

  • douktris sakė:

   o ko tu norejai? kiek kartu Putinas kviete y NOD’o demonstracijas avinus? dabar teks avinus padauzyt per galvas, kai jiems nebeliks ko esti. gales uz tai padekot Piakinui ir jo sektai, kuris sake sedet visiems namie, nebalsuot uz edinaja rosija, kol vienas gosudarius su prediktorium pasalins amerikonu penkta kolona ir isspres visus avinu reikalus.
   ir dabar Piakinas per savo pamokslus nei zodzio apie Putino paskelbta referenduma del nepriklausomybes.

   • PS sakė:

    Demonstracijas nieko nesprendžia, tiksliau sprendžia tik valstybės griovimo reikalą. Putinas slidinėja ant podpindosnikų mėtomų šūdų ir tik mala liežuviu. Laikas spausti raudoną mygtuką jau skaičiuojamas ant dienų. Nes dėl visko, kas dabar blogo vyks šalyje bus kaltas tik Putinas asmeniškai, ne dėl to, kad neturi pakankamai galių, o dėl to, kad net ir esamomis nepasinaudoja ir nenori jėga paimti valdžios. Jei pradėjai, tai davesk reikalą iki galo bet kokiomis priemonėmis. Jei ne – eik nachui. Tai ir eis jis nachui – ant Kremliaus bokšto už kiaušinių kabės.

    • douktris sakė:

     demonstracijos parodo, kiek yra samoningu zmoniu. jei ju nera, tai nieko ir nesprendzia. dar karta kartoju, avinams ateities nera. juos dauzys per galva pereinamuoju laikotarpiu, o jei nepavyks ju isdauzyt, tai juos pribaigs amerikonai su savo soft, hot kill technologijom

   • PS sakė:

    Todėl, kad referendumas nieko nesprendžia ir jau nebespręs. Būtų Putinas norėjęs, būtų paskelbęs referendumą anksčiau. Pats kaltas, kad leido malti liežuviu dūmai ir kitiems, derinti referendumą ir kišti visokius klausimus. Anskčiau ir greičiau tą reikėjo padaryti. Dabar jau referendumą galima užmiršti, nereikalingas jis. Dabar yra situacija, kai reikia įvesti šalyje karinį režimą ir pod šumok paleisti čekistus su naganais, kaip sakė Fiodorovas, kad ir kaip Putinas nenori to mechanizmo užleisti, jau reikia jį leisti.

    • douktris sakė:

     amerikonai uzleido corona, kad neyvyktu Putino paskelbtas referendumas Rusijoj. visa amerikonu valdzia Rusijoj jy boikotuoja. jei butu anksciau paskelbes, amerikonai tik butu pasijuoke, nes avinai isvis butu nieko nesuprate.

 2. PS sakė:

  Kai rinkimų komisija jau atsisako skelbti tikslią datą, tai praktiškai referendumo likimas aiškus… Štai ir artėja valandą X: ar Putinas apsišiks ir numirs nuo koronaviruso (virtualus perversmas, kai paskelbs, kad Putinas susirgo ir skoropostižno skončalsa; tam pakanka, kad Putino nerodytų kokias tris dienas per TV), ar paspaus raudoną mygtuką.

 3. PS sakė:

  Referendumui su didele tikimybe bus pyzdec. Kiek bliovė Rusijoje ir tyčiojosi iš chocholų, kad užsidarė sienas, atšaukė beveik visą transportą. O tas pats bus ir Rusijoje. Tik įves tai ne iš karto, o po truputį ir taip, kad 22 balandžio papultų į tą terminą, kai bus griežčiausias karantinas. Nes kol kas dar per anksti įvesti, dar Rusijoje per mažai užsikrėtusių. Dabar į Rusiją grįžta tūkstančiai turistų iš Vakarų Europos, Azijos šalių… Jų tarpe bus infekuotieji. Bet pamatysime, kad artimiausiomis dienomis bus statistikos “sprogimas“, kaip buvo Italijoje ir kitur, kai per vieną dieną infekuotųjų padidėjo kartais… Nepaprastoji padėtis įvesta jau visoje Rusijos teritorijoje. Va taip po biški ir įvedinėja. Jau mokyklos uždaromos ir pervedamos į nuotolinį mokymą. Tuoj ir transportą ims raukti. Pirmiausia tolimąjį, paskui ir vietinį. Tuoj ims parduotuves šluoti, nes naftos kaina šiandien nukrito iki 18 baksų, o rublis vėl krenta…

  • douktris sakė:

   vsio prapalo Stalin slil. panikierius Putinas saudys (sodins)

   • PS sakė:

    Dėl Putino gebėjimo (noro) panaudoti jėga kyla didelės abejonės ir tam yra daugybė argumentų ir faktų. Liberastams ir podpindosnikams tai gyvybės ir mirties klausimas ir jie darys viską, kad tik Putiną nuverti bydlo bandos rankomis. O gal apsieis ir be jos, jei sugebės virtualiai numarinti Putiną – paskelbti, kas jis mirė nuo viruso… O paskui ir surengti jau ir realias laidotuves…

    • douktris sakė:

     Cecenijoj naudojo? Kryme naudojo? Gruzijoj naudojo? ir atkreipk demesy – nepazeisdamas ystatymu, arba su amerikonu sutikimu. Kryma amerikonai Putinui leido pasiimti, tikedamiesi sukelti kara – Rusija vs ketvirtasis reichas.

    • PS sakė:

     O kas draudžia panaudoti dabar? Tik nereikia, kad Putinas nieko negali… Vakarai dabar pažeidžiami ir nebesugebantys susiorganizuoti, todėl reikia naudotis proga. Okupaciniai įstatymai šiknai nusišluostyti. Nugalėtojai neteisiami. O jei bijo, kad teks atsakyti, tai nereikėjo ir pradėti.

    • douktris sakė:

     draudzia ystatymas. Putinas nepazeidzia nei vieno ystatymo. Putinas turi zaisti ir laimet pagal amerikonu zaidimo taisykles, kol avinai (dauguma) prades mastyt. referendumas viska parodys (ir nuspres, keisti ar nekeisti amerikonu taisykles).

    • PS sakė:

     Žaisdamas pagal svetimas taisykles, ypač kai jas priešas keičia savo naudai, niekada nelaimėsi. Stalinas nežaidė pagal svetimas taisykles, nors jų ignoruoti ir negalejo, todėl ir laimėjo. Putinas lochas, jei žaidžia pagal svetimas taiskyles, o ne jas laužo. Dabar puiki proga, kai visi stena nuo koronaviruso, pradėti daryti tvarką. Pirmiausia pabaigti su Sirija. Antra, Ukrainoje jau greitai prasidės visiškas šalies kolapsas – reikia rengtis DNR ir LNR armijų pergalingam žygiui per Ukrainą. Trečia, ir svarbiausia, “savus“ podpindosnikus prismaugti, įvedant karinę padėtį. Nafig referendumas, palauks. Reikia naudotis proga.

    • douktris sakė:

     nu niekaip tau nedaeina, kad amerikonai valdo sssr teritorija. ir valdo ne pagal Putino, o pagal savo taisykles. jei Putinas nori islikti valdzioje, jis turi laikytis amerikonu taisykliu, kol avinai krapsto nosy pries zombiadeze.
     Paksas nesilaike amerikonisku taisykliu ir buvo ismestas is rezidenturos, bliaunant patenkintai jewromutantu avinu bandai.

    • PS sakė:

     Taip, taip, Putinas be amerikosų ir persti negali. Kažkodėl konstitucijos reformą paskelbė. O reikėjo jau anksčiau. Prašiko laiko ir liaudies palaikymą. Va, Kryme ant dienų vėl eilinį kartą ant 1917 revoliucijos pašiko. Įdomu, o kas jis toks be revoliucijos dabar būtų ir ar iš viso būtų toks Putinas? Raketas kuria, o mygtuko neturi? Nereikia visko suprimityvinti, kad nieko negali. Jei jau taip nieko negalėtų, tai pindosai seniausiai jau būtų suvirškinę Rusiją. Bet vis negali. Buvo laikas, kai Putinas turėjo laikytis taisyklių, kitaip nebuvo galima, bet jau seniai subrendo ir perbrendo laikas, jau pūti viskas pradėjo, kai tas taisykles reikia laužyti. Nugalėtojas neteisiamas, o jei bijo būti nuteistas ir pakabintas už kiaušinių ant Kremliaus bokšto, tai kam jis visą tai pradėjo? Būtų sėdėjęs ir bezdėjęs pensijoje ar premjero poste ir tiek.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.