Зачем мировая элита играет в глобальное потепление. Что ждёт человечество в будущем

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, istorija, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

11 komentarų

 1. PS sakė:

  Maidaune pirmiausiai nulėks paties Putino galva. Putinas turi tik vieną kelią – raudoną mygtuką.

  • douktris sakė:

   jei dauguma bus zombiai, Putinas tuo keliu neis. zombiai planetai nebereikalingi. Putinui – taip pat. paliks juos ju mylimiems amerikonams sueutanazinti, sudubasines savo daly.
   kam Putinui tokie debilai?:

   • PS sakė:

    Putiną pakars ant Kremliaus bokšto anksčiau, nes šalis vedama “sprogimo“ link. Rusai atsparesni nei chocholai, bet lašas po lašo ir akmenį pratašo. Svarbiausia, kad podpindosiniam elitui Putinas jau iki gerklės įgriso. Net ir be pindosų pagalbos jie jį ketina nuversti, jei reikės, imsis ir desperatiškų priemonių, bet valdžios jie neatiduos be kraujo upių. Carą irgi nuvertė “savi“, ne kokie ten anglai, netgi artimi giminaičiai mėlyno kraujo…

    • douktris sakė:

     reiskia rusai per ilgai krapste nosy pries zombiadeze. amerikonams patiems prisieis visus zombius sueutanazinti be Putino.

    • PS sakė:

     Krapštė ir krapštys, nes smegenis dulkina pindosų propaganda, o ne Putino. Tai toks ir rezultatas. Putinas debilas? Nesupranta to? Rusija visiškai visiškai prašiko propagandiniame kare ne tik pasaulyje, bet ir viduje šalies. Nori imti valdžią – pirmiau paims propagandą į savo rankas. Putinas tą padarė? Ne. Tai rezultatas bus liūdnas ir dėl to kalti ne zombiai, o pats Putinas.

    • douktris sakė:

     tu sau uzduok klausima, tu debilas, ar ne? amerikonai per konstitucija uzdraude kolonijinei valdziai amerikonu massmedijos cenzura ir VALSTYBINE IDEOLOGIJA. jei tik Putinas pabandytu tiesti rankas y amerikonu massmedija, is karto gautu impicmenta. viskas, ka jis gali – dengti NOD’o piketus, kurie ir yra nepriklausomybes propaganda. NOD’o piketai stovi ir Fiodorovas ytubeje dalbalina buduliu smegenis jau 7 metai. ir durniai patys kalti, kad jie durniai, o ne Putinas. Putinas dave durniams sansa ateit y prota.

     kodel as is kart, kai isgirdau Fiodorova, supratau, kad jis apie REIKALA sneka, pries 7 metus? jis vienintelis buv. sssr teritorijoj amerikonu kolonijines valdzios atstovas atskleide, kaip amerikonai valdo savo kolonijas ir nurode kelia y nepriklausomybe – vergu atzombinimas ir suvienyjimas. visi kiti keliai zombius veda y maidauna. amerikonai jiems stampuoja kruvas nauju oziu provokatoriu (grudininas, platoskinas, siominas). net Svyturio salies panaudota sausio 13 ozy buvo nusiunte y Kijevo maidauna.
     TIESA VISUS ISLAISVINS. Putinas laisvina pasauly, skleisdamas teisinga informacija tautu lyderiams, Fiodorovas laisvina Rusija, skleisdamas teisinga informacija kolonijos aborigenams.
     na, o as, iseina, – Lietuva 😉
     o jus vaikai taip darykit, kaip meistrelis daro
     barstau isminties perlus (ne savo, todel negaila) lt runkeliams

    • douktris sakė:

     Утёс патриот
     3 hours ago
     ЕВГЕНИЙ АЛЕКСЕЕВИЧ ФЁДОРОВ – СТОЙКИЙ ОЛОВЯННЫЙ СОЛДАТИК !!! Надо отдать должное его Упорству , Выдержке , Силе Воли , чтобы безконечно долго доносить до людей ПРАВДУ . НАРОД , ПРОСНИСЬ , ОДУМАЙСЯ , НАКОНЕЦ -ТО !!!МЫ РАБЫ , МЫ КОЛОНИЯ . СКОЛЬКО МОЖНО ТЕРПЕТЬ ВСЮ ВАКХАНАЛИЮ , что диктует нам Оккупант , сша ! На блюдечке с голубой каёмочкой , СВОБОДУ нам Никто не даст , пока МЫ САМИ НЕ ОДУМАЕМСЯ !!!

    • PS sakė:

     Nusišikt kas ką uždraudė. Vokietijai irgi buvo uždrausta po Pirmojo pasaulinio turėti didelę kariuomenę ir tam tikrą ginkluotę. Atėjo Hitleris, atsirado kariuomenė su moderniais ginklais. Putinas kariauja ar ne? Jei kariauja, tai turi turėti ir naudoti visą arsenalą, į kurį įeina ir žiniasklaida bei kitos propagandos priemonės. Turėjo seniai perimti dalies jų kontrolę, o antirusiškas, antivalastybines uždaryti. Bent jau nuo 2014 m. tam pretekstas atsirado. Kaip jis tą turėjo padaryti – jam ir sukti galvą. Nepadarė ar darė ir nepavyko – jo problema. Reiškia, jis nichrena nieko ir nepasieks ir karas bus prašiktas.
     Va, kad ir dabar ES oficialiai pripažino TSRS, taigi ir Rusiją kaip Antrojo pasaulinio kaltininkę ir prilygino Vokietijai. Iš Rusijos pusės visiška tyla, net kažkokio mykimo iš Rusijos pusės oficialiai nebuvo. O juk tai Putino sritis – užsienio politika. Viskas, Rusija prarijo tai ir dėl to kaltas Putinas. Dabar Rusija yra Antrojo pasaulinio karo kaltininė lygiagrečiai su Vokietija. Dar po kurio laiko, labai netrukus, po kelių metų, ES oficialiai pasakys, kad kalta tik TSRS, o Vokietija – TSRS agresijos auka.
     Nors realiai Rusija po tokio ES pareiškimo jau turi visą moralinę ir teisinė pagrindą jobtelti ES atominiu ginklu. Realiai tai jau casus belli Nes jokie dialogai ar “teisinimaisi“ ir “teismai“ yra niekas, su agresyviais debilais jokių kalbų būti negali. Ką turime? Nieko

    • douktris sakė:

     nu ir kaip jis tai turejo padaryt? visuose valdzios postuose sedi amerikonu proteze korupcionieriai. jiems rezidentas negali duoti jokiu ysakymu. jis tik koordinuoja ir patarineja, o sprendzia amerikonu patarejai. o jeigu pabandytu duoti ysakymus, jie turi teise pagal ystatyma jy suarestuoti. amerikonai tik ir svajoja, kad Putinas imtusi antikonstituciniu veiksmu, valstybes perversmo.
     pas Paksa pagal konstitucija buvo daugiau valdzios ygaliojimu ir kiek truko jo saviveikla? ka rase apie jy “nepriklausoma“ lt “ziniasklaida“? Rusijoj ji tose paciose rankose.
     tu, ziuriu visai be orientacijos ir loginio mastymo.
     Putinas 20 metu vaiksto bedugnes pakrasciu, bet kolonijos avinai to nemato. jiems vaidenasi per zombiadeze, kad jis Rusijos imperijos caras, nemokantis valdyti salies
     cia butu panasiai, kaip Stirlicas nusauna Hitlery ir ima vadovauti Vokietijai.

 2. PS sakė:

  Nu ką, Medvežonkas jau pasirašė po Paryžiaus klimato kaitos sutartimi.

  • douktris sakė:

   dar vienas amerikonu Rusijos numelzimo variantas. kuo ilgiau dvikojai avinai krapstys nosy pries zombiadeze, tuo maziau vilnos liks ant ju ir galu gale sulauks maidauno skerdyklos. Putinas laukia, kol avinai ateis y prota.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.