Piakino ytubes kanalas cenzuruoja pronodoviskus komentarus

matyt isvedziau is kantrybes Piakino kobovcus su paskutiniu mano komentaru ir istryne jy. kai kelis kartus pakartojau jy, istryne ir zmogaus komentara, kuriame as komentavau.

kobovcams labai nepatiko sis mano komentaras, jei ydomu:

“Конституционным референдумом Путин хочет перехватить концептуальную власть у Вашингтона. За это и бьёться пикеты НОД“а по всей России. Ворпос только в том, какой народ будет обсуждать и принимать, – нодовский (которму Фёдоров разгерметизировал колониалное управление), или майданутый – “патриотический“, которму американцы пудрят мозги, что Путин, Медведев, единая россия виноваты в плохом управлении. Мудаки никак неврубаются, что колониальное управление сама по себе плохое для аборигенов, – как ни старался бы управляющий колонией, он работает на метрополию. Американцы теперь хотят уничтожить свою колонию, по тому, что под “ручным“ управлением Путина она стала смертельно опасной для них. Единственный способ – оранжевый государственный переворот, на которого работают майданутые и “патриоты“. ЭТОТ МОЙ КОМЕНТАРИЙ ТУТ ИЗЧЕЗ. ЭТО МОЙ ПОВТОР. кому то он очень непонравился.“ https://www.youtube.com/watch?v=q7xHJMznGpc

kuo toliau, tuo daugiau man kyla kobovcam Stalino klausimas – ty vrag ili durak?

buvo taip:

aza1

ir perkrovus lapa tapo taip:

aza2

o kol dariau skrynsotus, viktorovitchiaus komentaras dingo su visais atsakymais. nera komentaro, nera problemos kobovcams.

pabandysiu atskirai jy pakartot:

aza3

atidariau kanala naujam puslapyje… akurat:

aza4

niuvest fiorst:

aza5

 

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

15 komentarų

 1. Ovidijus Zebrauskas sakė:

  Straipsnis lig ir apie deimante kedyte, o komentarai skirti jungti lietuva prie rusijos, jau net vemti vercia nuo tos rusiskos propagandos, daugiau nei viena valstybe pasaulije tiek placiai neplatina mela, ir neskiria tam tiek lesu, kiek rusija

  • douktris sakė:

   kazka cia sumaisei. sis straipsnis apie visuomenes saugumo koncepcijos atstovus. mano blogas skirtas conspiracytheory mokslo apzvalgai. Rusija kaip ir Lietuva, kaip ir visa buv. sssr teritorija neturi savo masines informacijos priemoniu. visas pasaulio masines informacijos priemones kontroliuoja kelios amerikonu korporacijos ir soroso labdaros organizacijos, ruosiancios kadrus ir informacine liberastine ideologija.
   taip, kad esi visai be orientacijos siam pasaulyje su uzsmukusia ant akiu megzta berete. viskas, ka girdi ir matai per zombiadeze ir internetinius portalus, tipo delfis, – amerikonu liberastine propoganda, skirta skaldyt ir valdyt savo kolonijas.

 2. PS sakė:

  Kokį teisėtumą? TSRS sugriovimas, karai ir t.t. – ten teisėtumo ieškoti nereikia. Vakarai visada pirmi pradeda agresiją. Teisybė bus to, kas laimės, o ne kas pradės. Niekas planetos ir nenaikina. Net kelių šimtų branduolinių raketų susprogdinimas nieko tai žemei nepadarys. Taip, gyvybė nukentės, bet neišnyks. Žmonės irgi nukentės, bet neišnyks. Putinui nereikia kelių šimtų branduolinių raketų užmesti. Visai ne faktas, kad pindosai iš viso sugebės kokį nors atsaką duoti, jei pirmi gautų į kaulus. Putinas turi mušti savus, kad kiti bijotų? Nesąmonė. Tai to ir reikia Vakarams, kad Rusija pati save sunaikintų, o Vakarams beliktų tik ateiti ant gatavo. Putinas turi mušti išorės priešus, kad nugalėti vidinius. Kitos išeities nėra ir jokie referendumai nepadės. Jau matosi, kad referendumo iniciatyvą perėmė podpindosnikai, nes tai jų šansas nuversti Putiną, nelaukiant jo kadencijos pabaigos.

  • douktris sakė:

   jei referendumo iniciatyva pereme podpindosnikai, tuo blogiau avinams. Putinas ir nod’as jiems niekuom daugiau padet negali. is mastanciu zmoniu nepriklausomybes idejos niekas negali atimti. avinams ji nereikalinga. ateitis skirta tik protingiems, savarankiskai mastantiems zmonems, suprantantiems kokiam pasaulyje jie gyvena, o ne Putin, progoni edro, progoni medvedeva i zdielaij nam krasivo. norit krasivo, – krasivo sudalyvaukit referendume. neuztenka protelio – bus blogiau, negu buvo. neuzteko protelio milijonui susirinkti Maskvoj y demonstracija palaikyt Putino, kai jis prase, dabar tures susirinkti y referenduma 60 milijonu. jei avinams nepriklausomybes nereikia, jis vienas su amerikonais nekariaus del jos, o naudosis amerikonu valdymo paslaugomis Rusijos kolonijai ir valdys pasauly. tsakant, amerikonai valdys Rusijos avinus, o Putinas pasauly. kiekvienas darys, ka moka daryt geriausiai. avinus geriausiai pasaulyje valdo amerikonai.

   • PS sakė:

    Dar blogiau Putinui. Nes jei toks referendumas įvyks, o valdžios sistema pasistengs, kad įvyktų ir rezultatas būtų toks, kokio reikia podpindosnikams, tai Putinui beliks tik bėgti, nes priešingu atveju jį teis ir pasodins, sukabinant visus podpindosnikų “nusikaltimus“ ant Putino. Teismas būtų dar lengva bausmė, už tai, kad užsimojo prieš pindosus, greičiausiai jis nesulauktų teismo ir baigtų kaip Miloševičius.
    Putinas pats kaltas, kad neperėmė informacinio resurso ir negali surinkti nei milijono, nei referendumą kokį reikia suorganizuoti. Todėl ir sakau, kad Putinas turi tik vieną variantą – raudoną mygtuką. Priešingu atveju jam galas asmeniškai, galas ir Rusijai. Ir visiems, tik kiek vėliau.
    Tai, kad referendumas gali būti perimtas, yra daug šansų. Tai, kad dabar jau daug kas iš podpindosnikų ir ne tik jų apie referendumą viešai kalba (anksčiau nebuvo jokių kalbų – koks referendumas? Ką jūs?), tai reiškia, kad bus perimama, nes tiesiog tai gera priemonė atsikratyti Putinu. Dar kartą kartoju, kad laimi tas, kas veda bandą. O Putinas niekaip nenori to vaidmens prisiimti. Dar daugiau, pernai papuolė ant podpindosnikų kabliuko su pensijų reforma ir pasišiko pats sau. Reikėjo nepasirašyti, reikėjo leisti, kad dūma pati balsuotų už pensijų reformą, kai prezidentas nepasirašė. Dabar jau bandą bus sunku vėl priversti patikėti prezidentu. Laiko nėra. Galiausiai lieka vienintelis sąjungininkas – armija ir laivynas.

    • douktris sakė:

     Putinas ne Janukovicius, jam nera kur begti. del sito buk ramus, dubasins patriotinius avinus ir podpindosnikus iki galo.

    • PS sakė:

     Kol avinai ateis į maidaną ir išneš patį Putiną iš Kremliaus kojomis į priekį.

    • douktris sakė:

     amerikonai oranzinio libreto nekeicia: sukilusi liaudis nuvercia diktatoriu. kitu atveju sunku legitimizuoti valdzia. del tos pacios priezasties, Putinui reikalingas referendumas.

    • PS sakė:

     Putinas turi tik vieną galimybę surengti referendumą – tai pats (t.y. per savo statytinius) jį inicijuoti ir paskelbti tokias klausimų formuluotes, kokios jam jo tikslui reikalingos. O dabar klausimas. Kas jam tokį referendumą leis surengti? O podpindosnikai siekia vieno tikslo – Putiną nuversti panaudojant referendumą, jei jau kiti variantai nepavyko kol kas.

    • douktris sakė:


     atidziai klausyk nuo 7 min.. pagrindinis svarbiausias klipo zodis ant 7:12-13 sekundes. y kabala papuola visi avinai, is kabalos gali iseiti tik SAMONINGI zmones. avinai per maidauna papuola y skerdykla, arba y dar sunkesne kabala. toks yra gamtos fizikos desnis – naturali atranka – kvailiams ateities nera. dvikojai avinai durinami ir trucijami pasaulyje pagreitintais tempais
     referenduma Putinas skelbs tada, kai atsiras pakankamas kiekis samoningai balsuosianciu uz nepriklausomybe.
     nesupranti, kas pakele mokescius, pencijiny amziu – y maidauna, versti Putina, supratai, kad gyveni amerikonu valdomoj kolonijoj – y NOD“a, referenduma, paremti Putina. avinai laimes – visi y skerdykla, protingi laimes – visi y laisve.

    • PS sakė:

     Ilgai laukęs degul dar toliau laukia. Avinų protus ir instinktus valdo Vakarai per propagandą, švietimą ir t.t. Putinas tam turi minimalią įtaką, dar gerai, kad “valstybinė“ žiniasklaida atvirai prieš jį neina. Bet užtat varo subtilia debilino, Vakarų vertybių įdiegimo propagandą. Ir tai duoda rezultatų, ko dar nebuvo matyti prieš 5 metus, tas jau sudygo ir duoda derlių dabar. Derlių užnuodytą, tokį, kuris prieš Putiną ir Rusiją.
     Todėl referendumą pirmiausiai su didele tikimybe skelbs ne Putinas, o podpindosnikai. su savo formuluotėmis (apriboti prezidento galias, išplėsti dūmos ar dar kokį valdžios organą virš prezidento įvesti).

    • douktris sakė:

     pas Putina NOD’o piketai po visa Rusija uz referenduma. podpindosnikai neturi jegu skelbti referendumo, todel ju tikslas – maidaunas.

    • PS2 sakė:

     Podpindosnikai patys jėgų neturi, bet ant NOD’o raskrutkės gali perimti referendumą suformuluodami tokias formuluotes, nuo kurių NOD’as paskui žagsės. Ir Putinas taip pat, nes kaip ir su jo palaikymu tai bus daroma… O ką jis turės padaryti? Bus kaip su pensijų reforma. Tai bus antras ir mirtinas smūgis. Paskui tik beliks išnešti Putiną iš Kremliaus teisinėmis priemonėmis.

 3. PS sakė:

  Todėl aš jau seniai sakau, kad Putinas turi tik vieną sprendimo variantą – raudoną mygtuką. Referendumo reikia podpindosnikams, kurie pakeis taip konstituciją, kaip jiems reikia, sumažins Putino galias ir padarys RF grynai parlamentine respublika ir tada pošlo pojechalo pagal Vašingtono nurodymus…

  • douktris sakė:

   viskas priklausys nuo nacijos samoningumo. Putinas nenaudos raudonojo mygtuko pirmas. teisetuma galima atstatyti tik teisetomis priemonemis. todel Putinas teisetomis priemonemis dubasins avinus maidaune, kol sie ateis y prota. jei neateis, amerikonai pribaigs. del avinu durnumo niekas nesiruosia naikinti planetos. neuztenka proto sudalyvauti referendume del nepriklausomybes – varyk y maidauna.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.