Итоги недели с Денисом Ганичем 18.08.2019

ir Taranas mano akyse susikurvino, nu, nebutu “konceptualas“. Ukrainoje vaiksciojo po maidauna ir stebejo, nieko nedare ir dabar daro ta paty, – uzsiima pasaliniais reikalais rimtu veidu. kabina rozinius akinius sektantams “konceptualams“ – globalus prediktorius Putinui viska padarys. padaryt tai gal ir padarys ir visa nauda sau pasiims, o rusams padovanos nudvesusio asilo ausis, – Kurginiano sssr2

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

11 komentarų

 1. PS sakė:

  Piakinas ant Jedro ir Medvedevo prieš rinkimus nevarė. Po rinkimų – taip. Ir teisingai. Nes Jedro jau suplyšęs kandonas, kuris turės būti išmestas prieš sekančius rinkimus. Putinui šita partija irgi jau bus nebereikalinga. Nu nebent jis ir toliau snarglius rys ir neperims valdymo. Bet ir jo kadencija paskutinė. Laukti ir mindžioti vietoje jau nėra laiko. O tą galima padaryti ne referendumu, kuris, jau aišku, nepaisant ten visokių NOD ar Piakino agitacijų ir patikinimų, bus toks, kokio reikia podpindosnikams, JAV ir globalščikams, bet tik raudonu mygtuku. Dabar iš viso agituoti už referendumą – stumti Rusiją į krachą netgi anksčiau Putino kadencijos pabaigos.

  • douktris sakė:

   referendumas – vienintelis kelias avinams istrukti is skerdyklos – tapti mastanciais zmonemis. Putinui niekas neleis pazeisti ystatymu. pro kur avinai yejo y kabala, pro ten turi ir iseiti patys – pro konstitucinius vartus. as jau tau simta kartu kartojau, – avinams ateities nera – arba jie tampa zmonemis, arba skerdyklon. niekas ju niekur nesiruosia vesti, jie nereikalingi siam pasauly nei Putinui, nei amerikonams, nei Planetai be reikalo gadinti ora. tam Putinas yra paruoses rosgvardija ir vietas konclageriuose.

   • PS sakė:

    Referendumo iniciatyvą jau perėmė podpindosnikai ir jie prastums per referendumą tai, ko jiems reikia – prezidento galių minimizavimą, dūmos padidinimą. Gal dar kokį šūdą, kad tik Putiną nustumti nuo valdžios. Lygiai kaip 1993 pakišo tai, ko reikėjo ir gavo tai, ko norėjo. Todėl referendumas – ne išeitis, nes niekas neleis jo surengti tokio, kokio reikia suverenitetui. Putinas turi tik vieną išeitį, tai yra raudoną mygtuką, o jei jis jo nepanaudos, jis bus išdavikas. Nes turėjo galimybė viską pakeisti vienu paspaudimu, o nieko nepadarė.

    • douktris sakė:

     Putino palaikymo demonstracija ne iseitis, referendumas del nepriklausomybes ne iseitis, reiskia, avinams nera iseities isvengti skerdyklos. Putinas savo darba padare, toliau, skestanciuju gelbejimas – paciu skestanciuju reikalas, – protingi y referenduma – avinai y skerdykla. atsisakiusiu nepriklausomybes visada laukia mirtis. avinams nepriklausomybe nereikalinga, jiems reikia daugiau sieno, todel reikalauja pakeist Medvedeva, kad kitas padetu jiems daugiau sieno. avinai nesupranta, kad sieno normas nustato ne Medvedevas, o amerikonai.

    • PS sakė:

     Demonstracija ne išeitis, nes ji tinka tik griovimui. Kai griovė TSRS, buvo tiek daug demonstracijų. Kai vyko revoliucija 1917 irgi buvo daug demonstracijų. Bet kai reikėjo TSRS sukurti, tai ne demonstracijomis ją sukūrė. Kai reikėjo Lietuvą į NATO ir ES įvaryti, irgi ne demonstracijomis įvarė. Į NATO net neklausė, o dėl ES tik formalų suklastotą referendumą surengė. Vakarams nusišikt ant referendumo Rusijoje. Pripažino Krymo referendumą? Kodėl turėtų pripažinti dabar, jei rezultatas būtų ne jų naudai? Taip, faktiškai juridinės referendumo pasekmės Pindosijai sukeltų daug problemų, nes juridiškai podpindosnikai būtų kaip ir atstumti nuo valdžios. Bet faktiškai tai ne. Ir jie tos valdžios neatiduotų be kraujo ir be kovos. Rezultate tai, ko reikia Vakarams ir Pindosijai – pilietinis karas ir NATO pajėgų “taikdariškos“ misijos. Kol podpindosnikai Rusijoje turi užnugarį Vakaruose, tol jie valdžios neatiduos ir kovos iki kraujo nuleidimo. Todėl yra tik vienas variantas – neutralizuoti Vakarus, pagrinde JAV, ir tada pradėti žostkus valymus viduje. Tam nereikės jokių demonstracijų ar referendumų.

   • douktris sakė:

    bet referendumas vistiek bus, nes tai sako Putino atstovas Fiodorovas. referendumas – legitimizacija valdzios peremimo is amerikonu

    • PS2 sakė:

     Fiodorovas daug ką sako. Aplinkybės pasikeis, kalbės kitaip – jei referendumo klausimų formavimo teisę perims podpindosnikai, tai tokio referendumo Putinui nereikia. Tik kaip jis jo nedaleis?

 2. PS sakė:

  Kiekvienas dar kaip išmano ir kaip gali. Rusijoje bent daro. Lietuvoje nėra nei to. Iš vienos pusės imant, ir Rusijoje yra nedaug darančių, vos ne ant dviejų rankų pirštų suskaičiuoti galima, tai proporcionaliai Lietuvai su 50 kartu mažesniu gyventojų skaičiumi neišeina nei 1 žmogaus… Antra, amerikonų chvatkė Lietuvoje kur kas stipresnė ir efektyviai veikia vietinių prodažnų elitų pagalba ir viskas užgniaužiama dar užuomazgoje, be to cenzūra, o Rusijoje tai reali žodžio laisvė kol kas vis dar yra.

 3. douktris sakė:

  E. Fiodorovas apie sia Tarano pozicija nuo 2:38

 4. douktris sakė:

  juros smelis
  8 hours ago (edited)
  @Lietuvos Diena
  su durniais del skonio nesigincyju.
  Marxas nupaise realistiny paveikslely, tik praleido svarbiausia detale – valdo palukanu procentas.
  Piakinas aiskina, kad informacija valdo, ty, jis valdo savo sekta duodamas (vienasaliska) informacija.
  o istikruju valdo informacija – agitacija – propoganda. jos pagalba bolsevikai is ww1 pelenu sukure stipriausia valstybe pasaulyje (kuria amerikonai su Hollywudo iliuzionu – menulio “skrydziais“ sugriove). Piakinas kazkodel visai neakcentuoja agitacija ir propoganda zmonems, tegul amerikonu zombiadeze tuom uzsiima, o jus, sektantai sedekit ir skaitykit storas KOB knygas ir klausykit Piakino pasakas apie gerajy gosudariu ir blogus bojarinus.
  Fiodorovo tu negali komentuoti, nes neturi jokio supratimo apie valdyma o neigti tiesa neuztenka vaizduotes ir naglumo.
  dabar Rusijoj dvivaldyste, – agituoja ir propaganduoja tik dvi jegos, – Putino (Fiodorovo) NOD’o piketai ir amerikonu zombiadeze su penkta ir sesta (“patriotine“ ir Piakinas su Starikovu cia) kolonomis
  НОД на слёте предателей на Страстном Бульваре в Москве https://www.youtube.com/watch?v=_C6I4YwFZTg
  kai gosudarius Putinas prase zmoniu balsuot uz jo kontroliuojama “Edinaja Rossija“ partija, kad galetu islaikyt valstybes valdyma ir negaut impicmento Dumoje nuo “patriotiniu“ partiju, Piakinas su locheliu Starikovu rideno backas ant jos ir Medvedevo.
  taigi, Starikovas pasiunte Fiodorova nachui ir nuejo ciulpt amerikonams, kurie nupirko jam partija. o kai nuciulpe, amerikonai permete jy su partija per bb (ciulpe neefektyviai – ER gavo dauguma Dumoje).
  amerikonu sesta “patriotine“ kolona, kuria palaiko Piakinas su Starikovu:
  Сергей Удальцов: «Сегодняшняя акция это подготовка к похоронам партии Единая Россия!»

  juros smelis
  8 hours ago
  Чему обучали в Эстонии либералов из уральского «Мемориала»? (Руслан Осташко) https://www.youtube.com/watch?v=iMDySUxYIuM

  juros smelis
  5 hours ago
  .Рябиновый референдум вместо рябиновой революции.Письмо навальнятам от ельцинят https://www.youtube.com/watch?v=wkRuKzJ5hWg

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.