nas adres ni dom i ne ulica, nas adres jewrosojuz

Antanas 2019-08-07 17:11

Nagi, akurat. Šiandien atsiėmiau naują Lietuvos piliečio pasą ( senas pasibaigė) o jame įrašyta, kad aš ES pilietis ir tautybė – -lietuvis?

——————————-

nu patriotai, kaip ten su antra lt pilietybe, emigravusiems lietuviams? as gi jus perspejau, kad greit patapsit jewrosojuzo pilieciais? dabar alkaidos galvu pjaustytojams, gavusiems jewrosojuzo pilietybe, bus galima apsigyventi, ir dalyvauti rinkimuose Lietuvoj be jusu taip saugojamos nuo emigravusiu lietuviu lt pilietybes
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

20 komentarų

 1. Atgalinis pranešimas: apie antra lietuvio emigranto pilietybe ir Tevynes isdavyste. kas yra tikrieji Tevynes isdavikai. | Douktris's Blog

  • PS2 sakė:

   Pats žinai, dėl ko žydams ne tik n-guba pilietybė galima, bet ir tautybę ar religiją esant reikalui ir gešeftui, galima pakeisti.
   Kas dėl lietuvių su dviem pasais, tai turint omenyje valdžios keliaklūpsčiavimą prieš Vakarus ir Vakarų myžalus į akis laikant dievo rasa, Lietuvos pilietis su dviguba pilietybe Lietuvoje gali būti net nelaikomas Lietuvos piliečiu, o laikomas aukštesnės veislės asmeniu.. Gal reikia priminti, kaip prieš visokius užsieniečius iš Vakarų keliaklūpsčiaujama Lietuvoje?

   • douktris sakė:

    zinau, – nes Izraelio valdziai brangus kiekvienas zydas, kur jis begyventu ir kokia pilietybe turetu. o lt kolonijos priziuretojams pch., – metropolijai bus daugiau vergu, tuo labiau, kad ir vietiniams aborigenams tai tinka, kol viena diena negales savo vaiko isleist y kiema, kad jo neprimustu juodukai.
    kolonijos vergai pavydi pabegusiu y metropolija vergu metropolijos ausvaiso.
    skaldyk tauta (atiminek pilietybes pabegusiems is lt savartyno lietuviams), ir naikink ja,

    • PS sakė:

     Skaldymas yra antros pilietybės įteisinimas. Ar dar neaišku, kad tai dar labiau paskatins emigraciją? Kam nuo to geriau? Aborigenams geriau ar metropolijai? Aišku, kad metropolijai.
     Izraeliui ne žydas brangus, o gešeftas svarbiausia, kuris galima apturėti turint N valstybių pasų. Izraelis ne kolonija, todėl galima, o Lietuva – kolonija. Kad vergai galutinai neišbėgiotų, tų pačių vergų naudai geriau uždėti grandines – neleisti antros pilietybės.

    • douktris sakė:

     nu ir kiek lietuviu sulaike nuo evakuacijos vienguba pilietybe?. prarades lt pilietybe vergas ir jo plikuonys nutraukia rysius su kolonija. tai naudinga metropolijai. nudebilejusios tautos turi isnykti – gamtos desnis. lanzbirbis puse lietuviu isvare is Lietuvos, o dalbajobai patriotai su vienguba pilietybe juos atreze.

    • PS sakė:

     Pajusk skirtumą, kai valdžia savo netiesioginiais veiksmais priverčia išvažiuoti, ir kai valdžia dar ir sako – važiuokite.

 2. PS2 sakė:

  Jevrosojūzo kitų šalių piliečiai jau seniai gali dalyvauti ir būti renkami savivaldybių rinkimuose. Seimo rinkimuose jie negali dalyvauti, nei būti renkamais, nei balsuoti, bet užtat gali būti Lietuvos partijų nariais. Ir tokių členų jau yra.
  Dvigubą pilietybę stumia visokie nacikų, pabėgusių iš Lietuvos palikuonys ir taip pat žydai. Ir vieniems, ir kitiems rūpi turto susigrąžinimas. Iš naujųjų emigrantų, kurie emigravo per paskutinius 20-30 metų, niekas pilietybės neatiminėja, jei tik pats asmuo nepriima kitos šalies pilietybės. Bet čia jau gaunasi taip, kad ant dviejų kėdžių nefig sėdėti. Jei kažkam geriau užsienio šalyje tiek, kad priima jos pilietybę, tai kam jam kišti tą Lietuvos pilietybę? Taip, yra norinčių ją išsaugoti savo grynai siaurų asmeninių materialinių interesų sumetimais. Bet tegul nepeza, kad Lietuva jų atsisakė. Jie patys atsisakė Lietuvos dėl asmeninės naudos. Yra statistika, per metus Lietuvos pilietybės netenka keli šimtai asmenų. Taigi, tų, kurie priėmė užsienio pilietybę, per 20-30 metų susidarė vos keli tūkstančiai. Tai dėl jų reikia dvigubos pilietybės? Niekas jiems nedraudžia grįžti Lietuvon ir vėl priimti pilietybę, atsisakius užsienio šalies. Ale kažkas nori būti gudresniu už kitus. Lietuvos jiems reikia tik tada, kai šikna svyla kitur.

  • douktris sakė:

   Lietuvoj pilna soroso naujai iskeptu naciku. as kalbu apie milijona lietuviu, ne naciku pabegusiu nuo lanzbirbio dovanotos “nepriklausomybes“, kuriems atimamos lt pilietybes, isigijus kita.

   • PS2 sakė:

    Taigi kartoju, kad niekam iš išvažiavusių į Vakarus lietuvių neatima pilietybės automatiškai. Net tiems, kurie įgija kitą pilietybę, Lietuvos pilietybė neatimama automatiškai. O jei neafišuosi užsienio pilietybės, tai abu pasus galėsi dešimtmečiais turėti. Yla išlenda iš maišo, kai per durnumą ar dėl kažkokių užsienio šalies teisės pažeidimų toks emigrantas ima mojuoti užsienio šalies, o ne Lietuvos pasu, ypač Lietuvoje. Taigi yra statistika – kasmet apie kelis šimtus pilietybių Lietuvoje atimama. Tai kiek per 20-30 metų atimta? Max. 10 tūkst. Realia mažiau. Ir triukšmą kelia ne jie, o visokie perėjūnai, visokių dipukai, pabėgę iš Lietuvos, emigravę tarybiniais laikais. Pagrinde jų vaika ir anūkai. Ir atskira kategorija – žydai. Ir visiems jiems varva seilės susigrąžinti turėtą turtą. Nes ne piliečiams nacionalizuota nuosavybė negrąžinama. Taip pat yra daug lietuvių, ypač emigrantų, kurie norėdami sėdėti ant dviejų kėdžių, galėtų įsigyti kitos šalies pilietybę ir išlaikyti Lietuvos pilietybę. Bet kol kas jie to daryti nedrįsta, nes nenori prarasti Lietuvos pilietybės. O jei įstatymai tai leistų, tai tokių atsirastų dešimtys tūkstančių jei ne daugiau. Lietuvai, kaip valstybei (nepaisant to, kad realiai nėra valstybės, nereikia painioti su valdžia), lietuvių tautos išlikimui, o ne galutiniam išnykimui, tokių dvigubų piliečių visiškai nereikia. Tie, kas įgijo kitos šalies pilietybę ir Lietuva atėmė lietuvišką, patys ir kalti. Vadinasi jiems nereikia Lietuvos, vadinasi jiems geriau užsienyje tiek, kad jiems prireikė užsienio šalies paso. Vadinasi, jie nori būti gudresni už kitus, sėdėti ant dviejų kėdžių ir gauti kažkokius tai bonusus iš Lietuvos, bet jei tik kas, nusiplauti ir niekuo neįsipareigoti.

    • douktris sakė:

     tai ka, emigrantai nusikalteliai, kad turi slapstyti kita pilietybe, kad neatimtu Lietuvos? kas juos tokiais padare? milijonas nusikalteliu, tsakant isdaviku buti negali, jei bent kiek logikos turi. lanzbirbis su amerikonu AIDS yvykde ekonominy tautos genocida, isvare milijona lietuviu is Lietuvos, o likusius vergus pridave y jewrobordely.
     debilai patriotai to nesupranta, jie tik pergyvena, kad kitas lietuvis neturetu daugiau naudos, negu jis, – tipiskas baudziauninko ubago mastymas.
     jei as nebuciau isvykes is salies ir nepalikes savo darbo vietos patriotui, tai sis turetu be darbo kraustytis y savartyna ir patriotauti ten, arba patapt isdaviku ir ieskot sau naudos svetur.
     daugiau, kaip puse mokyklinio amziaus jaunimo planuoja isvykt is Lietuvos.
     nepriklausomu debilu neisdaviku tauta turi isnykt.

    • PS2 sakė:

     Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Konstitucijoje aiškiai parašyta, kas dviguba pilietybė galima tik ypatingais atvejais. Ir tai iš esmės yra kai Lietuvos pilietybė suteikiama kokiam užsieniečiui (gali būti ir lietuviui pagal kilmę), nereikalaujant atsisakyti turimos kitos šalies pilietybės. O atvejis, kai Lietuvos pilietis įgija kitos šalies pilietybę, taip, iš esmės antros pilietybės įgijimas yra nusikaltimas – tėvynės išdavystė. Patinka tai kam ar ne, bet taip yra. Nereikia painioti valdžios ir valstybės (kokia, tokia, bet formaliai Lietuva ja yra). Lietuvos dar greičiau neliks, jei bus leista turėti dvi pilietybes. Tai kokios šalies piliečiu yra tas, kuris turi du skirtingų šalių pasus? Nereikia pamiršti, kad yra ir piliečio pareigos šaliai, kurios piliečiu jis yra. Ir tai visiškai nesvarbu, koks režimas šalyje. Ne landsbergistano piliečiais esame, o Lietuvos.

    • douktris sakė:

     lt kolonijos vergo pareigos yra tarnauti metropolijai (nato). metropolijos paso ysigijimas nera jokia isdavyste, o tik kolonijos vergu pavydas. dedule su amerikonais milijonui lietuviu panaikino pragyvenimo saltiny Lietuvoje. tai ir yra ypatingas tautos genocido atvejis, kurio nepastebi jewromutantai zombiai.
     Algirdas Šukys apie nuo pat 1992 metų Lietuvai ruošiamą kolonijos lemtį [ 2017-07-10] https://www.youtube.com/watch?v=SfrfZDQC6Nk
     Tevynes isdavyste jau senai yvykusi. visi, kuriuos saugo Lietuvos priesai amerikonai ir nato yra Tevynes isdavikai. isdavyste yra galvose, o ne pasuose.
     http://sugrizus.lt/?page_id=2792
     metropolijos ir jos koloniju isdavyste butu, jei lt budulis ysigytu Rusijos, Kinijos, ar Irano pilietybe, su kuriom metropolija yra karo stovyje.

    • PS sakė:

     Metropolijos požiūriu nėra išdavystė, bet Lietuvos požiūriu – išdavystė. Taip, genocidas vyksta, o dviguba pilietybė tik dar labiau jį paspartins. Tai kam nuo to geriau? Priešingai, Rusijos ar Baltarusijos pasas nėra jokia išdavystė, nes tik laiko klausimas, kada visi LT teritorijoje likę (tie, kurie nesusigundys antrojo Vakarų šalies paso medžiokle ir išgyvens kruviną mėsmalę) jį gaus.

    • douktris sakė:

     as gi aiskiai parasiau – okupuotoj saly, kas nesipriesina okupantui, yra tevynes isdavikas ir kolaborantas, nesvarbu, ar vienguba, ar dviguba pilietybe. Lietuvoj 99% jewromutantu.
     vienguba pilietybe – kaip numireliui kompresas.
     pvz., Rusijoj rusui antra pilietybe nedraudziama. protingos nacijos protingai elgiasi. mazos ir kvailos isnyksta.

    • PS sakė:

     Su dviguba pilietybe išnyks dar greičiau. Aš tau dar kartą kartoju, kad už antrą pilietybę Lietuvoje bliauna daugiau ne emigrantai, o žydai, lenkai ir visokie dipukai, kurie nori susigrąžinti turtus ar gauti kompensacijas, o nebūdami piliečiais, jie tam teisės neturi. Aišku, kad ilgalaikėje perspektyvoje antra pilietybė tik dar labiau paskatintų emigraciją. Tam, kad tauta taip greitai neišnyktų ir, galbūt sulauktų to laiko, kai Rusija pribaigs Vakarus, ir nereikalinga antra pilietybė. Visi Lietuvoje Europos nepalaiko, tačiau ir kovoti šansų nėra, nes jėgos nelygios ir vienintelis išsigelbėjimas Lietuvai – Rusijos pergalė prieš Vakarus.

 3. PS2 sakė:

  To negali būti. Pilietybė – Lietuvos Respublikos.
  https://adic.lrv.lt/lt/asmens-dokumentai/lietuvos-respublikos-pasas/pasas-2019/technologiniai-pozymiai-Lietuvos-Respublikos-pase-2019
  Tautybės iš viso nerašo pagrindiniame puslapyje. Lygtai galima nepagrindiniame (kiti įrašai), bet tai bus tik įrašas ranka su antspaudu ar koks specialus lipdukas.

  • douktris sakė:

   na, reiktu pamatyti pas ka nors svieziai iskepta pasa, mano pase, kury pasikeiciau pries pora metu irgi nera eu pilietybes.

   to negali buti, bet bus, jeigu Putinas neuzdarys jewrobordelio.

   • PS2 sakė:

    Kol kas to negali būti, nes nėra tokio dalyko, kaip ES pilietybė pačios ES įteisinta. Tokie ketinimai buvo, jie yra. Bet kol kas realiai jokios ES pilietybės nėra ir jokia Lietuva vienašališkai to padaryti negali.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.