Не мешайте Путину работать!

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, istorija, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), neissiustas laiskas, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. PS sakė:

  Fiodorovas daug ką sako ir daug kartų keitėsi tai, ką jis sako. Ir kas? Jis atlieka tam tikrą darbą. Bet tai ne viskas. Rusijai ne suvereniteto nuo JAV reikia, bet užlenkti biblijinį projektą jo valdymo centrų perkėlimo iš vienos vietos į kitą metu. Ir tam laiko lieka vis mažiau – Putino kadencija baigsis už 5 metų, realiai jau už 2. Tuo prasidės šokiai dėl JAV prezidento rinkimų, paskui šokia su Rusijos dūmos rinkimais. Ir visai ne faktas, kad nauja dūma bus tokia, kokia šita. Gali būti, kad bus priešprezidentinė. Šalis ritasi pod otkos. Ko ir reikia pindosams. Pindosai lėtai bet metodiškai daro savo darbą. Ir Rusija palaipsniui praranda net ir artimiausius kaimynus – ir Kazachstaną, ir Baltarusiją, ir Armėniją ir t.t. O juk visa tai tiesioginė Putino preoregatyva kaip prezidento – užsienio politika. Va, Serbijoje jau karas keliamas – šių dienų Kosovo įvykiai. Taip kad nereikia ditirambų ir Putino šlovinimo. GP irgi nereikia Rusijos. Nelauks jis dar 15-20 metų, užlenkinėti ims greičiau ir Rusiją, ir Europą, ir JAV. Nes po Putino Rusijoje nebus tokio naujo vado ir Rusija jau bus atlikusi savo stabilizatoriaus vaidmenį, bus paleista ant faršo.

  • douktris sakė:

   o kaip tu biblijiny projekta uzlenksi be suvereniteto, be valdzios? kai biblijinis palukanu procentas valdo pasauly? ar supranti, kad jis valdo VISKA – visas saliu vyriausybes, visa pasaulio massmedia, visas religijas ir partijas, visa pasaulio ekonomika?
   ir ka vienas Putinas, neturedamas valdzios gali nuveikti su banda zombiuotu avinu, kurie nori isverst kremliaus vartus, kad ateitu sviesus rytojus. tau niekaip nedaeina, kad su durniais nieko protingo nuveikt negalima. avinai tinka tik ant vilnos ir saslyku.
   jau gal ir keturkojai avinai nuo Fiodorovo kalbu butu ateje y prota, – dvikojams nedaeina.

  • douktris sakė:

   tu niekaip nesupranti, kas yra valdzia. valdzia yra, kai taves KLAUSO, ka tu sakai, o ne kad tu gali mojuot kardu. ko didzioji dalis ru dvikoju klauso? amerikonu zombiadezes ir soroso agentu, – grudinino, starikovo, platoskino, siomino, kurginiano, ziuganovo, zirinovskio, navalno ir tt.

 2. PS sakė:

  Putinui dirbti trukdo jo paties nerįžtingumas, snarglių rijimas ir bailumas. Nuo išrinkimo 2012 m. praėjo jau 7 metai. Koks rezultatas? Visiškas šūdas ekonomikoje. Liaudis gyvena už 100-200 baksų per mėnesį. Jau net Kinija, Malaizija ir Indonezija lenkia Rusiją pagal atlyginimus… Pagalius podpindosnikai kaišioja? Taip, kaišioja ir kaišios, nes jų nugalėti Putinas neturi jokių priemonių ir galimybių, išskyrus vieną – raudoną mygtuką ir branduolinį ginklą. Kiek dar Putinas gumą temps? Kuo ilgiau jis ją temps, tuo vis didėja tikimybė, kad jis pats Rusiją ir užlenks galutinai ir visiems laikams. Liko visai nedaug, metai, du. Paskui (likus porai metų iki kadencijos pabaigos) podpindosnikai tiesiog pasiųs Putiną nafig, atvirai sabotuos ir nebevykdys jokių jo įsakymų, visa šūdasklaida ims lieti pamazgas ant Putino, jei iki to jiems vis dar nebus pavykę per maidaną jo išneš ant šakių iš Kremliaus.

  • douktris sakė:

   tu neklausai, ar nesupranti, ka Fiodorovas sako, todel esi be orientacijos, arba kvailys – chuli dumatj – triasti nado.
   manau, Fiodorovas yra antras po Putino zmogus RF (NOD’o) valdzioj.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.