Мы в такой же ситуации как и Мадуро. Беседа с Евгением Федоровым 29января

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

20 komentarų

 1. PS sakė:

  Liaudis neišdavė. Putinas praskydo ir išdavė tai, ką pats darė. Todėl ir praranda pasitikėjimą, o su juo ir galimybę nors kiek įtakoti “elitą“. Ką jis jam pasakė, kokį ultimatumą išstatė? Nebandyk eiti prieš mus, nes kitos dienos nesulauksi?

  • douktris sakė:

   liaudis isdave uz kramtoske ir kokakola, o Putinas sulaike Rusija ant bedugnes krasto.

   • PS sakė:

    Liaudies niekas net neklausė. Išdavė valdžia, pažadėjusi kramtoškių. Galėjo ir nežadėti, vis tiek būtų jiems tai pavykę. Minios-elito sistemoje kitaip nebūna. Banda yra vedama. Net ir Antrojo pasaulinio karo metu, jei valdžia būtų kapituliavusi karo pradžioje, liaudis nebūtų ėjusi kovoti. Kažkiek būtų nuėję, bet juos vokiečiai su vietiniais parsidavėliais būtų sudoroję. Putinas ištižo ir kapituliavo. Sakau, šansas dabar tik vienas – karas su Pindosija. Taip, kelių valandų branduolinis. Po kurio lieka Rusija ir nelieka Vakarų arba nelieka nieko. Bet juk Putinas žadėjo, kad kam toks pasaulis, jei jame nebus Rusijos? Ir nebūtinai pindosai turi pirmi smogti branduolinį smūgį. Jie ir be to smūgio užsmaugs Rusija ir jau greitai.

    • douktris sakė:

     o tai kas y oranzinius mitingus ejo? kas balsavo uz okupacine konstitucija?

    • PS sakė:

     Ėjo 0,1 procento. Vaizdas televizijai ir fotografams. Ką pakišo už tą ir balsavo. Ir dar klausimas, kiek realiai balsavo. Realiai taip vadinamas referendumas buvo neteisėtas. Putinas galėtų inicijuoti konstitucijos paskelbimą negaliojančia be jokios ten dūmos, grynai teismo keliu. Tik kuo užpildyti atsiradusį vakuuma?

    • PS sakė:

     Putinas ir taip jau daug ką pagal amerikonus pažeidė ir jam jau reikia galvą nusukti. Vilko bijai – į mišką neik. Jei pradėjai darbą (Putinas pradėjo suvereniteto siekimą), tai ir užbaik. Nemesk kelio dėl takelio. Ir t.t. Dar kartą kartoju, kad minios-elito sistemoje bandai reikia vado. O Putinas juo niekaip nenori būti. Tai banda nueis paskui pindosų morkas. Ir kam tada Putinas užsiėmė visu tuo? Galėjo būti gherbiamu p-rezidentu pensijoje jau 2008 m., gerai gyventi ir nesukti galvos. O dabar baigs kaip Kadafis ar Huseinas, jei ir toliau snarglius rys. Laiko lieka vis mažiau, laikai, kai buvo ne šiandienai tai rytdienai atidėti darbus jau praėjo. Putinas iki galo kadencijos neišbus – arba nuvers per maidaną, arba visiškia politiškai suvystys ir minios akyse jis bus kaip Jelcinas savo antros kadencijos gale.

    • douktris sakė:

     tau nedaeina, kad amerikonu elitui banda nereikalinga. Putinui – taip pat, nes su banda jis niekur nenueis. del to banda skirta sunaikinimui. bandai bet kokiu atveju ateities nera. ateityje bus tik samoningu zmoniu visuomene, arba kompiuterizuota biorobotu ferma.

   • douktris sakė:

    tau vistiek nedaeina, kad avinus is sssr aptvaro suvare y kapitalistine skerdykla, is kurios gali issigelbeti tik samoningi zmones. avinams issigelbejimo nera. zombius sudubasins Putinas, arba sueutanazins satanistai, isnese Putina is kremliaus. avinu y pievas Putinas nebeves. neatsiras pakankamas kiekis samoningu zmoniu, – baigsis zmonijos istorija, kaip parasyta satanistu biblijoje.

    • PS sakė:

     Yra pakankamas kiekis sąmoningų Rusijoje. Putinas šika ir nenori atsiremti jais. Tegul toliau šika, tada tikrai jį patį išneš iš Kremliaus kojomis į priekį. Va, tuoj pindosai Venesuelą užlenks, net jei Maduro ir išliks kol kas, tai naftos kainas vėl numuš iki 20 baksų. Baksas po 100 rublių bus… Kainos auga, valdžios bezredelas didėja – tuoj jau už bet kokį “blogą“ žodį prieš valdininkus bus sodinama. Kyšius imti bus galima visai legaliai – dėl nenugalimos jėgos (noro imti kyšius) greitai jau nebesodins… Ir dėl viso to kaltas bus pats Putinas, nes praleido momentą, kada galėjo imtis ryžtingų veiksmų. Dabar tik raudonas mygtukas liko, ir tai, klausimas, ar jis suveiks…

    • douktris sakė:

     nepakankamas, – tik 25%, likusius reikes must per galvas, kai amerikonai prades zavaruche kaip Venesueloje.

    • PS sakė:

     Ir nebus daugiau, tik mažės tas skaičius, nes Putinas pašiko. Vietoj to, kas kvietęs į kovą, jis pats kaputliavo. Tai kaip tai vertinti liaudžiai? Kaip karo metu vertinti kareiviams vado pasidavimą? Yra du keliai – pasiduoti kartu su vadu arba nudėti vadą, išsirinkti kitą ir tęsti kovą.

    • douktris sakė:

     nu, reiskia, mense narodu, bolse kislorodu. visiems Putino deka duotas sansas ateit y prota. turi varianta vietoj Putino? amerikonai turi, kaip Venesueloje

    • PS sakė:

     Kokį planą turi Putinas? Kaip pasirodė, jokio veiksmingo. Karalius nuogas. Žaisti su suvereniteto įgijimu 20 metų jau nėra kada. Jau laikas kautis su krauju iš nosies ir ne tik iš nosies. Nes priešas ne durnas ir ant lėkštutės suvereniteto neatiduos. Vidaus penktos kolonos ir podpindosnikų Putinas jau nepašalino ir nepašalins. Nusišikt ant liaudies tiems podpindosnikams, gali išeiti mitinguoti, su tankais sutraiškys. Ir nieko po to neįvyks, niekas nepasikeis. Kaltas liks Putinas. Jis ir taip jau save sukompromitavo, todėl penkta kolona išves liaudį ė gatves ne už Putiną, o prieš Putiną. Vienintelis būdas Putinui nusiplauti gėdą ir suterštą savo vardą – nusiplauti jį priešo krauju.

    • douktris sakė:

     Putino planas senai padetas dermokratizuotiems aborigenams po nosim – Rusijos suverenitetas. aborigenai ziuri ir nemato, kad yra okupuoti, kad ne Putinas valdo, o amerikonai.

    • PS sakė:

     Kaip tapo aišku, nėra jokio plano suverenitetui pasiekti. Vien tik kalbomis jo nepasieksi. Pats Putinas apie tai net nekalba, o kai būna netikėtai paklausiamas, tai sako visiškai priešingai. Tai kaip suprasti eiliniam piliečiui? Koks dar suverenitetas, jei pats Putinas sako, kad jo pakankamai, kad konstitucijos keisti nereikia. Tai pats Putinas tegul vieną kartą apsisprendžia ir baigia durnių volioti ir ima kalbėti tik tiesą ir tiesiai liaudžiai, o ne “elitui“. Problema ne liaudyje, o pačiame Putine. Laikas apsispręsti pagaliau. Nors tas laikas jau beveik praėjo… Dabar jau nepadės vien tik žodžiai. Darbais turės įrodinėti liaudžiai, kad jis ne su buržuinais.

    • douktris sakė:

     kaip suprasti ir ka daryt eiliniam pilieciui, Fiodorovas aiskina jau 7 metus. Putinas, kaip kolonijines konstitucijos garantas to niekuomet ir nepasakys. jis negali pazeidinet amerikonu ystatymu, kad oligarchai jo nepasodintu.

    • PS sakė:

     Kokių įstatymų? Pasakyti liaudžiai, kad reikia keisti konstituciją? Raginti tai palaikyti? Jei nenori, tai bent nepezėtų, kad konstitucija gera ir nieko keisti nereikia, kai jo paklausė. Nevaikščiotų į visokius liberastų ir penktos kolonos rengiamus solženycinų, jelcinų minėjimus ir pan. renginius.
     Fiodorovo vieno nepakanka. Putinas turėjo šimtus tokių fiodorovų suorganizuoti, kad visi jie kalbėtų. Kas Putinui to neleido? Kas jam neleido TV kanalo, kuris būtų transliuojamas visoje Rusijoje ir laisvai eteryje, per visas kabelines, palydovus, organizuoti? Turėdamas tokį administracinį resursą, jis tą galėjo padaryti per kelis savo daugiau mažiau patikimus korešus oligarchus.

    • douktris sakė:

     tau niekaip nedaeina, kad rezidento resursas skirtas kolonijines konstitucijos garantui. konstitucijoj aiskiai parasyta – jokios valstybines ideologijos, jokios saviveiklos. amerikonu valdoma sistema tik ir laukia, kur Putinas pazeis ystatyma, kad galetu uzkabinti jy ir isversti is valdzios, kaip Paksa. rezidentas negali skleisti jokiu ideju del konstitucijos (kolonijinio statuso) pakeitimo, nes liaudis yra nusprendusi tarnauti amerikonams ir jis ta garantuoja. kai liaudis persigalvos, tada ir pakeis. o kol kas jo agentas Fiodorovas ykalbineja budulius, krapstancius nosy pries zombiadeze persigalvoti.
     tikintiems avinams reikia, kad pats vadas apie tai pranestu, kad jie patiketu, kad jie amerikonu vergai, mastantiems zmonems uztenka zinancio zmogaus argumentu. avinams ateities nera, jiems vadas asmeniskai nieko nepranes. jei jie patys nesusiorientuos lemiamu momentu – bus sudubasinti.

 2. PS sakė:

  Nes Putinas išdavė tai, ką darė. Pats savo rankomis. Kokia liaudis? Kalta visada valdžia minios elito sistemoje, o ne liaudis. Putinas šūdą malą ir snarglius ryja, nors turėjo šansą pernai. Dabar jau tik branduolinis smūgis per pindosus vienintelė išeitis, jei ir tai jau ne per vėlu…

  • douktris sakė:

   Putinas “isdave“, nes liaudis isdave. kai liaudis persigalvos, ir bus smugis per podpindosnikus ir zombius. kol kas liaudis šūdą malą ir snarglius ryja pries zombiadeze.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.