День Конституции РФ. 12.12.2018 Евгений Федоров

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, ka daryti?, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

18 komentarų

 1. PS sakė:

  Neprivalo jis tokiuose renginiuose dalyvauti. Jis save diskredituoja daugumos akivaizdoje, eidamas į marginalią liberastų ir penktos kolonos tūsovkę. Žmonės kokie yra, tokie yra. Perfrazuojant Staliną, kitokių Putinas neturi. Visgi jie sudaro daugumą, o ne liberastai ir penktakolonininkai.

  • douktris sakė:

   privalo. s volkami zitj, – po volcji vytj

   • PS sakė:

    Lygtai liberastai ir penkta kolona tokia buka ir taip pigiai ją Putinas “nupirks“. Jie jo gyvuliškai nekenčia ir peilį įsmeigtų, jei tik galėtų. Jie už jį net nebalsuoja. O likusi žmonių dalis? Kaip jie turi vertinti tokius Putino poelgius? Tik kaip – jis toks kaip jie (liberastai, činovnikai ir oligarchai) visi.

    • douktris sakė:

     ne Putinas perka penktaja kolona, o penktoji kolona zombina liaudy, versdama Putina dalyvauti liberastines valdzios renginiuose. ne Putinas valdo Rusija, o amerikonai. tau niekaip nedaeina, kaip ir rusu buduliams. Rusijoj amerikonu liberastine valdzia, kaip ir Lietuvoj ir visoj sssr teritorijoj. Putinui kelio atgal nera, todel papirkinet liberastus jam nera prasmes

    • PS sakė:

     Ir čia iš karto klausimas – o ką Putinas padarė, kad to nebūtų? Atsakymas akivaizdus – nieko arba beveik nieko, kas jokio efekto nedavė. Putinas neturi valdžios. Nusispjaut. Jei išrinko liaudis, tai ir daryk. Kaip? Putino problema kaip. Rezultato NĖRA. Dar daugiau, tai, ką jis pasiekė, jau didele dalimi ir pats prarado.

    • PS sakė:

     Michalkovo naujausias Besogonas – puikus pavyzdys. O ką padarė Putinas? Kartoju, nsusipjaut, kad jis “valdžios neturi“. Tai tik jo problema. Tai kaip jis galvoja iškovoti suverenitetą, neturėdamas valdžios svertų? Arba, būdamas, prezidento poste darai tą, ką reikia, kad pasiekti tikslą, arba esi tik p-rezidentas.

    • douktris sakė:

     rezidento poste garantuoji amerikonu parasyta kolonijine konstitucija, kuria prieme liaudis. tokios Rusijos rezidento pareigos. zombiai nenori keisti okupacines konstitucijos, todel Putinas priverstas vykdyti liaudies valia.
     lygiai tas pats su Lietuvos isstojimu is jewrobordelio. joks lt rezidentas negali iskovot nepriklausomybes, kol dauguma lietuviu to neuzsinores referendume. pas lietuvius 99% zombiu, pas rusus 75%. rusofobija damuse lietuviu sveika prota.

    • douktris sakė:

     Putinas dave laiko -19 metu ru buduliams atsipeiketi. jei ne jis, Rusija jau butu sudalinta y 20 “nepriklausomu“ respubliku be rusu.

    • douktris sakė:

     kaip amerikonai sugriove karininy potenciala sssr ir kaip Putinas jy atstate:

    • douktris sakė:

     Rusija valdo 200k valdininku, praejusiu kursus pas amerikonus ir davusius priesaika jiems (Lietuvoj toks pat vaizdelis). politines partijos ir deputatai prafinansuoti amerikonams tarnaujanciu oligarchu, kurie tik ir laukia, kad Putinas pazeistu rezidento priesaika, kad pradet inpicmenta jam kartu su massedijos triubais, kaip R Paksui.
     o zombiai ruosiasi versti Putino kontroliuojama liberastine valdzia ir gauti amerikonu kontroliuojama banditu valdzia, kaip Ukrainoje. todel nesuprantanciu zmoniskos Fiodorovo kalbos, zombiu laukia Putino pizdiulenijos. Putinas juos aus tol, kol jie ateis y prota. durnius ir baznycioj audzia.
     Makronas be reikalo nusileido maidaunams. as buciau yvedes karine padety ir likvidaves soroso agentura ir tik po to dalines pazadus.
     Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 17 декабря 2018 г.

    • PS sakė:

     Liaudis nieko nesprendžia. Minios-elito sistemoje ji tik masuotė. Kokią pakišo, tokią ir priėmė. Prieš tai buvo referendumas dėl TSRS išsaugojimo. Koks rezultatas ir ką padarė valdžia. Kalta yra valdžia. Visada ir visur ir dėl visko. Liaudies sprendimas – iliuzija. Kai reikia valdžiai, tai ji padaro taip, lygtai kažką liaudis nusprendė (net ir mitingus suoganizuoja). Kai nereikia, tai daro tai, ko reikia valdžiai ir tiems, kurie už jos stovi. Net jei liaudis bando piktintis ar pati išeina į gatves. Bet taip būna labai retai, negausiai ir tai greitai numalšinama.

    • PS sakė:

     Nesvarbu, kad Rusiją valdo amerikonų penkta kolona. Taip, valdo, ir Putinas metė jiems ir šeimininkams iššūkį. Iš pradžių kaip ir sekėsi. Dabar jau matyti, kad viskas baigta. Nieko nebus. Vakarai turi laiko, o štai Putinas laiko jau nebeturi ir jis nieko nedaro. Tiksliau jau nebegali daryti to, ką dar galėjo daryti prieš 2-3 metus. Atkurta armija savaime nėra joks garantas. TSRS buvo su galingiausia armija paimta plikomis rankomis, nes priešai sėdėjo viduje. Taip pat ir dabar, tik priešai dar stipresni. Sunku, bet jei pradėjai kovą, tai tęsk iki galo. Liaudis tai banda – arba ją ves Putinas (ko jis atvirai vengia) arba ją ves penkta kolona. Ką ji puikiausiai daro. Ir belieka taip klostantis įvykiams tik vienas kelias – tik karinis Rusijos suvereniteto iškovojimas su branduoliniu ginklu nušluojant Vakarus. Ir pradėti pirma turės Rusija. Vakarai dabar pirmi kažin ar pradės, nes jiems puikia sekasi užsmauginėti Rusiją ir jie savo pasieks, jei Putinas ir toliau snarglius leis. Dar vienas svarbus momentas, kad GP nespėtų savo valdžios koncentracijos centro perkelti į Kiniją.

    • PS sakė:

     Ne, gerai, kad Makaronas nusileido. Dar geriau būtų, kad protestai ir toliau vyktų. ES turi žlugti ir tai, kas vyksta yra gerai. Pindosai neturės jėgų pavieniui kiekvieną ES valstybę paveikti. Galiausiai tokiu atveju nacionaliniai elitai turės daugiau galimybių kovoti prieš JAV įtaką, tiesiogiai tardamasis tarpusavyje, o ne per JAV prokladkę – ES “elitą“. Bet kokiu atveju Lietuvai geriau, kad ES žlugtų, nes dabar mūsų gyvenimas yra diriguojamas ne tiek pindosų, kiek ES satanistų.

    • douktris sakė:

     tu vieno nesupranti – ykristi y duobe (prarasti nepriklausomybe) proto nereikia, – “visi, banda, susikibe rankutemis y vakarus“ – avinams uztenka vieno ozio provokatoriaus. o is duobes islipti zombiai negali, jie nesupranta, kur papuole. ir po viena Putinas ju istraukinet negali. kiekvienas turi islipti pats. taip, jis gali koky avinu vedly ykalbet islipt is duobes kartu su banda. kaip padare Cecenijoj su Kadyrovu. bet ir tai tik vienam kartui. kai pasikeis vedlys – vel y duobe.
     todel simtajy karta kartoju – nepriklausomybe skirta tik mastantiems zmonems. zombiams – maidaunams ateityje vietos nera. jie arba taps mastanciais zmonemis, arba bus sueutanazinti vienu, ar kitu budu. Rusijoj mastanciu (atsibudusiu) 25%
     todel Putinas pirmas nepradeda, kad tie kurie pirmi prades negaletu teisintis, kad “as nezinojau ka darau“. jiems buvo duota laiko ir Fiodorovo neykainuojama informacija, kaip amerikonai valdo kolonijas, kad pradet mastyti.

    • PS sakė:

     Putinas po vieną nieko ir neturi traukti. Putinas sustojo pusiaukelėje. Štai kame problema. Ir laukti pusiaukelėje negalima, nes sutraiškys.

   • PS sakė:

    Putinas nedavė jokio laiko, jis tai, ką padarė per tuos metus, praras pats. Ir labai greitai. Buvo momentas 2014-2015 metai, dar iš dalies pirma pusė 2016 (ir tai jau galbūt). Paskui prasidėjo sistemos reakcija. Iš pradžių lėta, o po prezidento rinkimų išlindo yla iš maišo. Kad caras tai nuogas. Kai švietimas, menas, kultūra, informacijos priemonės užvaldytos, propagandos valstybinės nėra, bet yra neoficiali liberastinė, tai kitokio rezultato ir būti negali. Ką Putinas padarė šiose sferose? Praktiškai nieko, nors bandė. Bandė ir nepavyko. O gal per mažai ir ne taip bandė? Bet kokiu atveju jis yra prezidentas ir jam keliami visai kitokie reikalavimai nei eiliniam – nepaisant, ką jis darė, rezultatas toks, kad nieko nepadarė. Tai kaip jis ketina suverenitetą iškovoti? Kuo toliau, tuo labiau penkta kolona, liberastai ir oligarchai užsukinės varžtus ir visą kaltę vers Putinui. Ir bus iš dalies teisūs. Nes Putinas, turėdamas siaurą laiko tarpą imtis vidaus pertvarkų, juo nepasinaudojo. Daugiau tokio tarpo nebebus, jam atsirasti nebeleis Rusijos vidaus priešai su vadais Vakaruose.

 2. PS sakė:

  Nieko nebus. Pats Putinas daro viską, kad įvyktų maidanas. Pats daro viską, kad jį ant šakių išneštų. Va, prieš kelias dienas pareiškė, kad valstybė nieko žmonėms neduos, visi turi tik patys rūpintis. Nachren melagio Solženycino paminklo atidengime dalyvavo? Va taip žingsnis po žingsnio Putinas pats švaisto žmonių pasitikėjimą. Ir kaip jis ketina Rusijos suverenitetą iškovoti? Liberastiniu ir parsidavusiu oligarchatu ir valdininkais pasiremdamas? Todėl Fiodorovas jau galėtų ir nustoti kalbėti apie konstituciją ir daug ką. Nes realybė jau pasikeitė. Putinas nieko keisti neketina. Deja, labai gaila.

  • douktris sakė:

   ne zmoniu pasitikejima, o zombiu. mastantys zmones nieko nepraranda. Fiodorovas mazina (amerikonai didina) zombiu skaiciu, o Putinas ruosiasi juos austi. tik samoningi zmones gali islikti nepriklausomi. paminklo atidengime dalyvavo todel, kad zombiai 93ciais taip nusprende, o rezidentas – konstitucijos garantas, jam palozeno visur dalyvauti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.