Митинги КПРФ направлены на разрушение России? Евгений Федоров 28.07.2018

Давление на депутатов. Что ждет Поклонскую? Евгений Федоров 28.07.2018

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

88 komentarai

 1. douktris sakė:

  kai lendi y kabala, gali nieko nezinoti ir nesuprasti, o jei nori is jos islysti, turi viska zinoti ir suprasti. toks visatos desnis. ir vieno zmogaus supratimo, koks jis bebutu putinas-saliamonas neuztenka. reikia, kad butu dauguma suprantanciu.
  tiesa visus islaisvins (kai visi ja supras). po viena issilaisvint nepavyks.

  • PS sakė:

   Niekada ir niekur to nebuvo. Buvo grupė iniciatyvą turinčių žmonių ir vadas, ir jie visus likusius vedė. Nereikia išradinėti dviračio ar statyti arklio prieš vežimą.

   • douktris sakė:

    kur vede? – y kabala. taip, vesti avinus y kabala nereikia isradinet dviracio, pastatei ozy provokatoriu – ir pirmyn. o vesti is kabalos tau ju nieks neleis ir patys avinai nenores, jie tik tarpusavy badysis. pabandyk megzta berete isvest is kabalos, parodyk iniciatyva, tapk jo vadu. RP parode iniciatyva ir tapo 0.1% vadu.
    pries 2k metu, jei isTorikai nemeluoja, JK bande isvest avinus is kabalos ir kokiu tik fokusu nedare, vistiek nepavyko. kabalistai prikale jy prie kryziaus ir pasinaudoje jo vardu, dar daugiau ir labiau uzkabalino avinu.
    o dabar avinai kabalistams patapo nebereikalingi, atejus dirbtinio intelekto ir biotechnologiju amziui, kaip tapo nebereikalingi arkliai, atejus mechanizacijos amziui.
    gal kazkiek tai avinu paliks, tsakant, radi spartivnogo interesa, tipo arkliu, tsakant avinu sportui.

    pas lietuvius 0.1% uz salies nepriklausomybe
    pas rusus kol kas 25%

    • PS sakė:

     Nėra didelio skirtumo, kur vesti. Liaudis (banda) visada valdoma ir jai nuvesti nereikia turėti jos daugumos palaikymo. Svarbiausia, kad būtų tam tikra dalis palaikančių – 10-20-30 proc. Kuo daugiau, tuo geriau, bet tikrai nereikia daugumos. 1991 m. TSRS dauguma liaudies palaikė Sąjungos išsaugojimą, o ją nuvedė ten, kur kai kam reikėjo, nepaisant bandos norų. Svarbiausia, kad išorės ir vidaus (podpindosnikų) pasipriešinimas būtų minimalus. Bet jo visiškai išvengti nepavyks. Durnių nėra, niekas valdžios pats neatiduos, tuo labiau Pindosija ir kompanija taip pat neleis. Bet naivu tikėtis, kad jie netrukdytų, todėl teks laužtis per ledą ir tai neišvengiama. Deja, kaip matyti, vidauss (podpindosnikų) pasipriešinimas dabar tik didėja, geriausias momentas jau praleistas. Išorės spaudimas irgi didėja..

    • douktris sakė:

     kaip tai nera jokio skirtumo? as tau jy parodziau. avinu is kabalos neisvarysi. visu pirma tau neleis, visu antra – neturi sieno. kiek avinu susikibe uz rankuciu stovejo uz kabala? ir kiek R Paulauskui pavyko suagituot net neiseit is kabalos, o tik kazkiek pasispardyti, kad maziau skustu vilna su skura.
     vienintelis sansas isvest avinus is kabalos – priversti juos mastyti. tai atsitinka naturaliai, kai dingsta sienas, ir antras variantas, – labiau issivysciusiems, – duoti teisinga informacija.
     todel Fiodorovas ir sako, kad amerikonai dirba gera darba mazindami sieno porcijas ru avinams.
     o kai jewrobordelis uzsidarys, ateis laikas pradet mastyt ir megztabereciams avinams. zmoniu kalbos jie nesupranta.

    • douktris sakė:

     daugiau neturiu ko bepridurti. klausyk, ka uz tave protingesnis sako.

     ir pradek mastyti.
     chuli dumatj – triasti nada.

    • PS sakė:

     Paulauskas tai ne Putinas. Ne tokios galimybės ir tiek jo, tiek Lietuvos padėtis. Rusija tai ne Lietuva, kurią iš karto paėmė JAV už kiaušinių. Su Rusija jie apsilažalino, kad iš karto nesunaikino atominio ginklo. Kodėl to nepadarė – kita kalba. Yra kaip yra. Būtų atėmę atominį ginklą, Putinas nieko nebūtų galėjęs padaryti.
     Žinoma, kad neleis. Ir ką? Laukti, kada leis? To niekada nebus. Reikės eiti na proryv. 25 proc. palaikančių tai labai daug. Kiti arba palaikys, arba jiems pofig, arba bus priešo pusėje. Tai kova ir kitaip nebus. Deja, kol kas matosi, kad Putinas užleidžia anksčiau taip sunkiai iškovotas pozicijas ir ne faktas, kad jam netolimoje ateityje jas pavyks atsiimti. O tai didina pralaimėjimo tikimybę, kai ta pati minia podpindosnikų ir jų šeimininkų veiksmų dėka išeis su šakėmis prieš Putiną.

    • douktris sakė:

     as tau paskutiny karta aiskinu, – kremliu valdo amerikonai ir jie sprendzia kam eit, kam neit, kam pradet, kam nepradet. todel Putinas turi elgtis grieztai pagal ystatymus. jei bandys daryti valstybiny perversma – bus likviduotas, – bus atristos rankos amerikonu oligarchams ir amerikonu penktai kolonai kremliuje ir massmedijoje.

    • PS sakė:

     Žinoma, kad stavlenikai. Bet tada Putinas daro tik pokazūcha ir durnina liaudį. Nieko jis nepasieks, jei jau taip nieko jis negali. Rusijai chana ir į chaną Rusiją atves pats Putinas. Jei jau tikėti tuo, kad Putinas nieko negali, tik tiek, kiek jam LEIDŽIA.

    • douktris sakė:

     kaip tai Putinas durina liaudy? Putino NOD’o atstovas ir kordinatorius Fiodorovas jau ne maziau kaip 6 metai (as jy 2012 tais uztikau ir man viskas patapo aisku. tsakant kas iesko, tas atranda. su zombiais viskas sudetingiau, jie jau viska atrade zombiadezeje) bando buduliams isvalyt smegenis nuo amerikoniskos dermokratines pudros, kuria pila amerikonams priklausanti rusu zombiadeze.
     Putinas gali tik tiek, kiek leidzia liaudis. bet buduliams okupacija px, tik Putinas kazkodel nekeicia vienos kolonijines administracijos y kita, kolonijine, kaip reikalauja amerikonu penkta kolona.

   • PS sakė:

    Aš irgi Fiodorovą nuo pirmųjų laidų atradau. Ir ką? Laikas jau pasikeitė. Jau dabar pačiam Fiodorovui reikia apsispręsti, balsuoti kaip visi avinai dūmoje, ar ne. Nes kitaip žodžiai nuo darbų skiriasi ir tuo tuojau pat pasinaudos priešai. Ir jau naudojasi.
    Niekada ir niekur nebus daugumos liaudies palaikymo. Galiausiai, Putino išrinkimo rezultatais rodo, kad jį palaikė dauguma. Ko dar reikia? Blikaunančios minios? Prieš ką spektaklis? Prieš pindosus? Taigi, kartoju, jiems tai ne argumentas. Prieš vietinius podpindosnikus – jiems tai irgi ne argumentas ir dėjo ant to. Daro savo ir dar aktyviau beigi visai atvirai eina prieš Putiną. Liaudis, deja, avinų banda, ir ją greičiau į savo pusę patrauks podpindosnikai, nei Putinas, jei ir toliau jis mindžios vietoje, – o toks vaizdas susidaro ir tokį vaizdą pateikia žiniasklaida.

    • douktris sakė:

     laikas pasikeis, kai 50%+ buduliu bus uz nepriklausomybe. Fiodorovas senai apsisprendes, kaip balsuoti, tik laukia kol Rusijos liaudis apsispres per referenduma del nepriklausomybes. o kol kas jis balsuos, kaip jo valdzia liepia, kad neislektu is Dumos uz partines disciplinos lauzyma, kaip tikriausiai isleks Poklonskaja.
     spektaklis reikalingas Putinui, kad paprasytu amerikonus ir ju penktaja kolona be didelio triuksmo issikraustyti is Rusijos. tsakant 93ciu liaudies valia pasikeite, uidite protivnye.

    • PS sakė:

     Tada Putinas jau nebus prezidentas… Taigi, niekada. Putinas ne vieną kolonijinę administraciją turi keisti kita, o daryti žingsnius ta linkme, kad neliktų jokios kolonijinės administracijos. Kaip matyti, jis tuos žingsnius daro per lėtai ir tokiu tempu iki kadencijos galo vargu ar ką pasieks. Tuo labiau, kai penkta kolona valdžioje ir podpindosnikai jau atvirai ima šikti, kaišioti pagalius į ratus, bet rodo, kad tai ne jie, kad tai Putinas kaltas. Greitai ir visai atvirai prabils, kad dėl visko kaltas Putinas… Pasibaigs kadencija, jei datemps iki jos galo, ir naujas p-rezidentas sugrąžins viską VZAD, į auksinius 90-uosius, t.y. 20-uosius, po kurių Rusijos nebeliks visai. Ir vargu ar bus prejemnikas, o jei ir bus, ar jis sugebės tęsti Putino kursą, gal tik kiek pavėlins krachą.

 2. PS sakė:

  Pats Putinas savo neveikimu ir prives Rusiją prie žlugimo. KPRF, priešingai, nei Jedro ar pats Fiodorovas, balsavo prieš pensijų reformą. Fiodorovas daug kalba, bet kaip jis balsuoja? Partinė disciplina? Ir ką? NODui negalės vadovauti ir nebūdamas deputatu, jei jau jį išmes už “neteisingą“ balsavimą? Deja, bet žmonės mato, kad jis kalba vieną, o daro tai ką kitą. Ir jei anksčiau dar tą galima buvo pateisinti, kai dar kūrėsi NODas, tai dabar jau nebe. Jau gaunasi atviras melas, deja, bet tik taip.
  Kiek dar galima tempti gumą? Viskas jau subrendę ir perbrendę pokyčiams, o Putinas tyli. Tai ir pensijų reforma bus prastuma. Caras gera, bajorai blogi. Prašiks Putinas tą palaikymą, kurį turi, belaukdamas dar geresnio momento, kuris taip ir neateis.

  • douktris sakė:

   be reikalo neklausai, ka Fiodorovas sako. Dumos valdancioji dauguma atsakinga uz tvf’o ystatymu priemima pagal RF konstitucija, o taip vadinama opozicija gali balsuoti, kaip jai patinka, nes ji uz nieka neatsako, nuo jos niekas nepriklauso.
   todel penkta amerikonu kolona KPRF gali vaidinti patriotus ir naikinti Rusija, kaip sunaikino sssr.
   guma bus tempiama, kol zmones prareges ir pamatys amerikonu penktaja kolona ir nueis balsuoti y referenduma del kolonijines konstitucijos panaikinimo.
   neprareges – ju problema – issimaudys kraujyje. Putinas suruos jiem ir penktai amerikonu kolonai tiananmeny.

   • PS sakė:

    Kodėl dūma taip daro, tai aišku. Kitas klausimas, kodėl pagaliau Putinas nesiima esminių vidinių pertvarkymų. Jis jau švaisto jam suteiktą liaudies pasitikėjimą ir palaikymą ir jį dar šiemet iššvaisatys. Nes penkta kolona ir podpindosnikai suprato – Putiną galima nuversti tik pašikus jam ir apkaltinus, kad tai jis padarė. Taip ir daroma. Liaudis, deja, pasives būtent ant to, o ne ant to, ką sako Fiodorovas… Ir išeis į mitingus prieš Putiną, ko ir siekia podpindosnikai su savo šeimininkais. Tik klausimas – Putinas to nesupranta, ar jam nusispjaut, kad tai jį išneš kojom į priekį? Taip ir nesigirdi net aiškios Putino pozicijos (o komunikacija su liaudimi yra svarbu) visomis tomis vienu metu stumiamomis reformomis.

    • douktris sakė:

     Putinas nepazeidzia nei vieno RF ystatymo. kodel jis turi pazeist ystatymus del avinu. tegul avinai pazeidzia, iseina y maidauna ir gauna, kas jiems priklauso. avinams nepriklausomybe nepriklauso. todel juos kerpa ir skuta. laisve – tik samoningiems zmonems. tokia dabar laisves salyga. Lietuvai taip pat.

    • PS sakė:

     Jei tik įstatymų pažeidimas – kelias į suverenitetą, tai pirmyn, pažeidinėk įstatymus ir daryk tai, ką reikia. Nes įstatymai okupaciniai, vadinasi, jie neteisingi ir juos būtina pažeidinėti, laužyti. Aišku, veikti reikia taip, kad kol dar sena sistema turi jėgų, nepasodintų ir t.t. Bet Putinas tai ne eilinis pilietis ir jis gali veikti kitaip. Tik kad iš to jo veikimo nesimato jokio rezultato Rusijos viduje, priešingai, tai, kas buvo atkovota, vėl užleidžiama, vėl atsitraukiama. Ir jau greitai bus pereita negrįžimo riba, kai Putino nuvertimo norės dauguma. Sąmoningų yra tiek, kiek yra. Ir jei jau Putinas siekia Rusijos suvereniteto, tai jam, neturi rūpėti, kiek yra sąmoningų. Jis jau apsisprendė, o kelias į samoningumą tai ilgas kelias, sąmoningų masiškai nesiranda. Debilų, deja, bet taip.

    • douktris sakė:

     Putino problema, kad jis, kaip nacionalinio issivadavimo lyderis, yra eilinis pilietis pries amerikonu valdzia Rusijoje. ir skirtingai nei amerikonams uzimti valdzia jam neuztenka keliasdesimt tukstanciu NOD’o “maidauno“ dekoracijos. jam reikia ne maziau puses rinkeju “maidaune“ reikalaujanciu nepriklausomybes, o ne Putin, sdelaij nam krasivo, pomeniai Medvedeva.
     o tai iseina, jam reikia Maskvoje mazu maziausiai milijoninio NOD’o “maidauno“.
     kol kas pavyksta surinkti tik 100k, kaip ir navalnui.
     taip kad del zombiu Putinui prisieina laukti, kada amerikonai pirmi prades, kad po konstitucines tvarkos atstatymo “triuksmeliu“ jis galetu perimti valdzia.
     na, o zombiams, del ju durnumo bus nuleistas kraujas.
     per durna galva kojos kencia. ne, kad pakelt uzpakaly ir susirinkt viena karta, y 1000k mitinga uz Rusijos nepriklausomybe, kai Putinas asmeniskai per Fiodorova kviecia.

    • PS sakė:

     To niekada nebuvo ir nebus. Tiek neišeis į gatves. O jeigu ir išeitų, tai būtų Vakarų ir podpindosnikų pergalė, nes masinės dezinformacijos priemonės tiek Rusijoje, tiek tuo labiau Vakaruose tai pateiktų visai priešingai kaip liaudies reikalavimą Putinui eiti velniop. Jos tą gali padaryti, jau matėme virtualius protestus Libijoje, kitur, toje pačioje Ukrainoje kokius vaizdus rodė Vakarai ir kaip pateikė, o kokius rodė Rusijos TV ir kaip pateikė… Atrodytų, iš ten pat, tas pats “veiksmas“ realybėje, o pateikimas virtualioje erdvėję (prie ko galima priskirti ir televiziją) visai kitoks.

    • douktris sakė:

     nesupranti, ka pats parasei. koordinatoriaus Fiodorovo nod’as tik uz Putina. samoningi zmones iseis po nod’o veliavom y mitinga su nepriklausomybes reikalavimu ir Putino palaikymu. navalno ten nebus.
     siulau ydemiai isklausyt, ka sako Fiodorovas. naujos ydomios yvykiu prognozes detales, kas pastebi

     rusai priversti pirmiems pasaulyje tapti samoninga nacija, arba isnykti. Putinas nesitrauks ir nebegs, nepades Fiodorovo ykalbinejimai, bus vedami y prota visom Putino turimom “auklejimo” priemonem, jei reikes, tai ir tankais, artilerija ir aviacija, kaip Sirijoje.

    • PS sakė:

     Rusai netaps sąmoninga tauta čia ir dabar. Priešingai, dabar vyksta visuomenės degradacija ir toliau, nepaisant to, kas nedidėlė dalis žmonių sąmonėja. Pindosams ir jų podpindosnikams valdant švietimą, mokslą, informacijos priemones, kultūrą kitaip ir būti negali. Kol jie nebus išmesti iš šių sričių, tol vyks visuomenės degradacija. Koks gali būti Putino paskelbtas ryvokas, jei ir toliau švietimas ir mokslas ruošia potrebledes ir potrebliadūnus, o senoji karta jau išeina į pensiją. Kas darys tą technologinį ryvoką?
     Taigi, tapimas sąmoninga tauta yra tolimesnės ateities klausimas ir jis bus galimas tik tada, kai bus suverenitetas tegul ir minios-elito sąlygomis. Tik taip, o ne atvirkščia tvarka.

    • douktris sakė:

     nu jo, amerikonai lauks, kol avinai, skirti ant saslyku ateis y prota 🙂
     sory, vam ne povezlo, kad avinais patapot. ne tau martynai melynas dangus, ne tau berneli rozem klotas kelias.
     kaip ten kazkur buvo parasyta, – buvo duotas laikas atskirti avinus nuo oziu – avinai y viena puse, oziai y kita.

    • PS sakė:

     Tai aš irgi tą patį sakau, kad neleis tapti, dar daugiau, dabar kaip tik jau ima reikštis debilinimo, švietimo reformos ir kitokie rezultatai, tokie, kokie reikalingi pindosams. Ir Putinas turi veikti tokioje padėtyje, kokia yra, nes kasmet ji vis blogės, o tai, ką jam buvo pavykę atkovoti nuo 2000, greitai bus prarasta. Ir tada pati liaudis jį ant šakių išneš kremliaus – ko taip nori Vakarai. Putinas turi tik jau 5,5 metų. Bet tiek laukti negalima. Va, jau net Piakinas ir kai kurie kiti analitikai prabilo, kad pindosams ir podpindosinėms jėgoms nelieka nieko kito, kaip tik nudėti Putiną arba kažkaip kitaip brutaliai fiziškai jį atriboti nuo valdžios.

    • douktris sakė:

     tai Putinas is savo puses daro viska, ka gali. jis negali uz avinus ateiti y prota, jis tik gali sudaryti salygas, kartu su amerikonais, kad jie ateitu y prota. as tau aiskinu, ateityje sviecia nwo biorobotu ferma, arba samoninga zmonija. dvikojai avinai nepatenka nei y viena varianta. ganyklos uzsidaro.avinai arba taps zmonemis, arba bus utilizuoti.
     tas pats ir su lietuviais. tik dar liudniau. rusofobija – avinu smegenu vezys. jiems nera is vis sansu islikti.

    • PS sakė:

     Niekas taip greitai ir masiškai neateis į protą. Rusijoje yra pakankamas kiekis atėjusių į protą ir jais reikia remtis. Nes ilgai laukdamas Putinas sulauks kulkos į kaktą ar šakių į pilvą. Ir pindosams su podpindosnikais paskutiniu metu toks įvykių scenarijus puikiai vykdosi. Laikas ilgai trunkantiems žaidimams baigėsi. Tokie žaidimai begaliniai, užtat Putino kadencija, jo amžius yra baigtinis. Tuo labiau, žmonių per rinkimus jam suteiktas pasitikėjimas, kuris labai greitai, dar šiemet, jei Putinas ir toliau bus tormazas, išvirs į liaudies neapykantą, ko taip ilgai laukė podpindosnikai su pindosais.

    • douktris sakė:

     Putinas, kaip ir Stalinas negali pirmas pradeti. vienintele galimybe pirmam pradeti – ne maziau milijoninis mitingas Maskvoje uz Rusijos nepriklausomybe. ty., samoningu pilieciu dauguma, suprantanti, kas jos laukia, kai amerikonai ims griauti Rusijos ekonomine infrastruktura.

    • PS sakė:

     Nebus jokio mitingo, nes mitingą podpindosinė žiniasklaida ir Vakarų žiniasklaida pristatys kaip mitingą prieš Putiną ir tai bus maidano pradžia.

    • douktris sakė:

     nebus, reiskia avinams laisves nereikia.

    • PS sakė:

     Maidano nereikia, todėl ir nebus mitingo.

    • douktris sakė:

     jei mitingo uz nepriklausomybe nebus, bus maidaunas. Putinui abu variantai tinka. tik antru variantu dalis avinu padziaus savo vilnas. debilai turi isnykti – gamtos atrankos desnis.

    • PS sakė:

     Mitingas ir yra maidano pradžia. Tai oranžinė technologija. Visur prasideda nuo mitingų, protestų. Nėra jokių šansų Maskvoje surinkti 1 milijoną. NĖRA. Nes Maskva – liberastų, turtuolių, inteligentų (liberastinių), studentų (praplautom smegenim), šiaip apsirijusių ir gerai gyvenančių bei provakarietiškų pažiūrų gyventojų miestas. Jie išeis tik į Bolotnoje tipo mitingus ar su Analiniu priešakyje. Kam adresuotas būtų mitingas? Pindosijai kažką parodyti? Tai jiems nusišik ant mitingo. Rusijos “elitui“ ir klanams? Jie dėjo skersą. Milijonas tai ne visa Rusija. Jiems ir daugiau nei pusės rinkėjų balsai, atiduoti už Putiną mažai ką reiškia. Jie savo daro, ką šeimininkas liepia.

    • douktris sakė:

     mitingas, organizuotas NOD’o, adresuotas Putinui, kad jis pradetu referenduma del Rusijos nepriklausomybes, del kolonijines konstitucijos pakeitimo.
     jei jo nebus, nebus referendumo. Putinui prisieis laukti maidauno, kad galetu perimti valdzia konstitucines tvarkos atstatymui, kaip Stalinas pereme 41mais, Hitleriui uzpuolus sssr. Putinas pirmas ystatymu nepazeidines.
     y NOD’o mitingus vaiksto tik samoningi pilieciai ir Putinui px, ka rodys zombiadeze, svarbu, kad jis zinos, kad pilieciai referendume nubalsuos uz nepriklausomybe. kitu atveju, Putinui daugiau sansu nera, prisieis nusisauti, nes liaudis nusprende sedet amerikonu dermokratinej siknoj, kol uzdus (kaip lietuviai).
     kol kas apklausos rodo, kad uz nepriklausomybe apsisprende tik 25% buduliu (lietuviu 0,01%).

    • PS sakė:

     Putinas negali inicijuoti referendumo – įstatymai to nenumato. Tai pat nauja konstitucija negali būti priimta referendumu be Konstitucinio susirinkimo suderinimo. O jo taip dar net ir nesušaukė nei karto. Retorinis klausimas – kodėl? Ir nesušauks, nes podpindosnikai žino, kuo tai jiems kvepia. Putinas apstatytas iš visų pusių ir jei jis veiks pagal įstatymus, kurie sukurti okupanto, tai nieko nepasieks. Okupaciniai įstatymai nėra šventa karvė ir juos reikia ir būtina laužyti. Bet tik tada, kai tam yra susiklosčiusios reikiamos aplinkybės.
     Bet joms susiklostyti laiko lieka vis mažiau, kitos kadencijos Putinui niekas jau nebeduos. Prejemnikas iš viso neaišku, ar bus ir jei ir bus, tai kažin, ar jis ką nors sugebės padaryti, nes jam paprasčiausia neleis, arba jis turės būti visapusiškai kietesnis už Putiną.

    • douktris sakė:

     nu pagaliau kazka supranti. kol nera 50%+ rinkeju reikalaujanciu referenfumo del kolonijines konstitucijos pakeitimo, tol Putinas jo negali inicijuoti. ka as ir sakau, – Maskvoje reikalingas milijoninis mitingas uz referenduma.
     okupaciniai ystatymai yra amerikonu sventa karve, kurios Putinas negali liesti be liaudies ZINIOS. liaudziai kol kas px.

    • PS sakė:

     Nereikalingas joks milijoninis mitingas. Mitingą Putinas pats galėjo jau seniai suorganizuoti ir ne vieną kartą. Kad ir po rinkimų iškart. Kaip aplamai liaudis, kuri,. deja, bet yra politiškai neraštinga, ilgai palaikys Putiną, jei jis tokius apleuchus duoda kaip kad Medvežonką vėl paskiria premjeru, sako, kad konstitucijos keisti nereikia ir pan.? Kaip? Dar ir pensijų reformą pasirašys… Eiliniam Vasiai ar Svetai nusispjaut. Jie politikoje nesusigaudo. Net mato, kad Putinas viena kaba, o kitą daro. Ir dargi daro antiliaudinius sprendimus. O kodėl jis taip daro, jiems nerūpi. Jis prezidentas, beje, išrinktas liaudies, o ne oligarchų ir turi dirbti liaudies labui. Ir tu Vasiai ir Svetai nepaaiškinsi. Ką, Putinas to nesupranta? Kad laikas eina ne jo naudai, o sprendimai vidinių reformų jau perbrendę ir tuojau ims rūgti, o tada liaudies įniršis, pakurstytas tų, kuriems to reikia, atsisuks prieš patį Putiną. Ir nebus niekada daugumos palaikymo, o laukti, kol dauguma “praregės“ – idiotizmas. To nebus, jiems neleis, propagandos priemonės vienu momentu jiems nurodys, kad Putinas (prie to jau ir einama) kaltas dėl visko.

    • douktris sakė:

     NOD’o mitingus uz nepriklausomybe Putinas organizuoja mazdaug kas 3 men. susirenka apie 100k samoningu pilieciu. likusieji laukia, kol kirs y uzpakaly keptas gaidys.
     apie mitinga pranesa NOD’o koordinatorius Fiodorovas per interneta. amerikonu valdoma Rusijos massmedija boikotuoja NOD’o mitingus.

    • PS sakė:

     Kas pasakė, kad reikia milijono? Kodėl netinka 100 tūkstančių? Dar kartą kartoju, kad Vakarams ir Pindosams ne argumentas nei milijonas, nei 10 milijonų už Putiną. Jei šeimininkams tai ne argumentas, tai podpindosnikams irgi.
     Ir neišeis. Fiodorovas stumia mintį, kad dėl visko kalta liaudis. Aha, kaip ir Lietuvoje, kas ten pasireikšė-išsireiškė, kad valdžia tai gerai, bet vat su liaudimi tai valdžiai nenusisekė, liaudis mat, papuvusi… Čia aš perfrazuoju, mintis daugmaž tokia…

    • douktris sakė:

     taip, Fiodorovas stumia teisinga minty, kad avinai patys kalti, kad juos vartoja ant salyku ir kerpa vilnas. vienintele iseitis avinams – tapti mastanciomis butybemis. toks gamtos desnis. ju niekas negali isgelbeti, nei Putinas, nei RP, nei as, tik jie patys, pazine tiesa, kad jie avinai. kol jie skaito save nepriklausomais gamtos karaliais, tol ju reikalas beviltiskas. kadangi tiesa tik viena, pazine ja tampa vieningi. o vieningos tautos niekas negali nugaleti.
     as duodu, tiksliau, perduodu teisinga informacija, bet negaliu avinus priversti ja suprast. bet stengtis reikia. Fiodorovas mala nesustodamas liezuviu daugiau kaip 5 metai.

    • PS sakė:

     Tai ir Lietuvos landzberginės liberalkonservatinės ir kitokios lervos sako tiesą – ne jie blogi, liaudis bloga ir dėl visko kalta.
     Va, paskutinė naujiena – Putinas pasirašys pensijinę reformą. Pats savo rankomis atvėrė duris maidanui, jei podpindosnikams pavyks, arba, jei nepavyks, tai liaudies palaikymą, gautą rinkimų metu, vis tiek padaugino iš nulio. Va taip. Nors būtų pasimuistęs, nepasirašęs reformos. Dūma būtų priėmusi ir be jo parašo – kaip ir Lietuvoje prezidentas neprivalo pasirašyti, bet tada parlamentas gali priimti įstatymą. Bent bent jau būtų pastovėjęs dėl savo pozicijos ir kaltė būtų ant dumos daugumos pečių. Ir dar pavarė demagogijos, kad kuo ilgiau tempti su reforma, tuo bus blogiau. Tai apie kokį jis Rusijos ryvoką kalbėjo? Nebus jo. Apie kokį demografinės krizės sprendimą jis kalbėjo. Nebus jo. Pinigų nėra? Yra. Tiksliau atsirastų, jei žengtų žingsnį suvereniteto link. Nereikia aiškinti, kad liaudis yra banda ir ją nuves ten, kur reikia. Tai kodėl ne Putinas ją veda? Kodėl atidavė ją vesti Rusijos priešams prieš save ir prieš pačią Rusiją? Banda neis paskui tą, kuris mykia, mindžioje vietoje, kramto snarglius… O podopindosnikai nekramto, jie iniciatyvą greitai perims į savo rankas. Ir dėl to kaltas pats Putinas.

    • douktris sakė:

     taip, koncervatines lervos sako tiesa. uzzombino tauta, ja kerpa ir melzia. o ka daugiau su avinais daryti? juos gi rusai puola, nato saugo. kaip tu jiems isaiskinsi, kad reikia kuo skubiau kraustytis is jewrobordelio, kad uz tave balsuotu per rinkimus? kaip tu vesi nepriklausomus avinus y nepriklausomybe? darysi valstybiny perversma, uzgrobsi valdzia? uz kieno pinigus? avinai tave priduos, kaip kremliaus agenta.
     lygiai taip pat su Putinu, vos tik neteisetai jis pabandys perimti valdzia is amerikonu, nustos pasirasineti ju sukurtus ystatymus, amerikonai paskelbs jy per Rusijos MIP diktatorium-uzurpatorium ir imsis grieztu dermokratiniu oranzines liaudies priemoniu. pinigu jie tam turi.
     Putinas teisingai pasirase avinams pencijiny ystatyma. Putinas asmeniskai perspejo turbut pries >5 metus, o Fiodorovas kiekviena diena kartoja avinams, kad jei nedalyvausite NOD’e, amerikonu penkta kolona jus pribaigs. taip, kad, mergele, nieks nekalc, tiktai tu pati.

   • PS sakė:

    Dar kartą kartoju, kad landsbergliberastvatnikų valdžiai tauta bloga. Tai jei ir Fioforovui Rusijos liaudis bloga, tai kuo jis skiriasi nuo landsbergliberastvatnikų? Su šitais tai aišku, kad ne visi tiki “rusai puola“ ir pan. Bet landsbergliberastvatnikų tikslas kirpti ir skersti ir kad tylėtų? Tai kuo Fiodorovas skiriasi? Rusijos liaudis nesiduoda JAM kerpama? Ir tam reikia suvereniteto, kad kirptų ne pindosai, o fiodorovcai?
    Putinas siekia suvereniteto ir gaus špygą, nes jis praras net ir tą nedidelį palaikymą. Flag v ruki i vperiod. Šiuos dienos išstojimu jis pats sugriovė daug ką, ką jis pats statė. Kam statė? Sau? Laisvai galėjo dirbti p-rezidentu ir būti šokolade. Kažkokiai mistinei Rusijai? O kas ta Rusija be liaudies? Vadinais, dėl liaudies darė. Nu tai padarė taip, kad ir pats dabar gali netekti galvos. Tiesiog puiki dovana pindosams ir jų išperoms Rusijoje. Jų svajonės išsipildė. Putinas pasakė, kad jis neįgalus. Dabar podpindosnikai gali dėti ant Vovos. Dabar nebent stebuklas – greitas Pindosijos krachas – išgelbės Rusiją (ir visą pasaulį), o Putinas kažin ar nusiplaus šitą gėdą.

    • PS sakė:

     Dar kartą – Putinas neprivalo pasirašyti įstatymų. Prezidentui nepasirašius, įstatymą priima dūma. Putinas pilnai galėjo tuo pasinaudoti ir išeiti iš paspęstų spąstų jei ne nugalėtoju, tai bent švariu. O dabar tėškėsi iš įsibėgėjimo į purvą (liaudies palaikymo praradimą).

    • douktris sakė:

     dar karta kartoju, RF rezidentas privalo pasirasyti visus amerikonu parasytus ystatymus, jei jie nepriestarauja RF konstitucijai. konstitucijoj parasyta “tarptautiniu“ (amerikonu) organizaciju normatyvu virsenybe virs vietiniu aborigenu gyvenimo taisykliu.
     lygiai taip pat grybu karaliene privalo pasirasinet briuselio ystatymus, kurie virsesni uz lt konstitucija.
     pasiziurek, kaip Orbana skalpuoja briuselis. zinai, kodel jis gali spardytis? – vengru buduliu rusai nepuola.
     RP pilnai galetu buti lt orbanu, bet kas jy isrinks?

    • PS sakė:

     RF konstitucijos 107 str.
     3. Если Президент Российской Федерации в течение четырнадцати дней с момента поступления федерального закона отклонит его, то Государственная Дума и Совет Федерации в установленном Конституцией Российской Федерации порядке вновь рассматривают данный закон. Если при повторном рассмотрении федеральный закон будет одобрен в ранее принятой редакции большинством не менее двух третей голосов от общего числа членов Совета Федерации и депутатов Государственной Думы, он подлежит подписанию Президентом Российской Федерации в течение семи дней и обнародованию.

     Privalo pasirašyti tik jei antrą kartą dūma priėmė ir Federacijos taryba priėmė. Putinas net šitos galimybės neišnaudojo. Taip, jei dūma būtų antrą kartą balsavusi už įstatymą, tai jau Putinas privalėtų. Bet būtų bent jau išnaudotos visos galimybės ir pagal konstituciją jis būtų padaręs viską, ką galėjo. Bet gi ne, pasidavė iš pirmo karto.

    • douktris sakė:

     Fiodorovas nuo koncervatnyku skiriasi tuom, kad koncervatnykai lenda amerikonams y sikna ir zombina liaudy, o FIodorovas lupa uzzombinta liaudy is amerikonu siknos, tsakant vpravliaet mozgi.
     ka ir as darau ineto platybese tiek amerikonams, tiek rusams, tiek lietuviams, tsakant pagal kuklius savo gabumus ir galimybes.

    • douktris sakė:

     atmesti ystatyma rezidentas gali tik tuo atveju, jei jis parasytas su gramatinem, ar juridinem klaidom. tacit. jei ystatymas praejes visus priemimo formalumus, rezidentas turi jy pasirasyti is karto. rezidentas yra tik konstitucijos garantas. jis negali nei priimti, nei atmesti jokiu ystatymu, kaip notaras negali nepasirasyti dokumento, jei jame viskas tvarkoje ir jis nepriestarauja ystatymams (konstitucijai)

    • PS sakė:

     Niekuo nesiskiria Fiodorovas nuo konservatnikų jei jam liaudis bloga. Ne liaudis valdo, o valdžia. Kalta tik valdžia. Liaudis nei tarybiniais laikais neturėjo, nei dabar tuo labiau jokio balso neturi. Minios-elito sistema. Tik tarybų valdžia kaip ten bebūtų geriau, blogiau, bet, dirbo liaudžiai, o kapitalistinis režimas, tuo labiau okupacinis, dirba šeimininkų, kapitalistų ir savo siauriems interesams išnaudodamas liaudį.

     Atmesti įstatymą turi argumentuotai. T.y. tik pasakyti, kad nepasirašau, neužtenka. Reikia komentaro, kodėl atsisako pasirašyti. Tai grynai techninė procedūra. Realiai gi Putinas labai argumentuotai galėjo atsisakyti pasirašyti. Gramatinės, juridinės klaidos ir procedūrų nepasymas tai iš kitos operos. Ten tuo reikalu buvo konstitucinio teismo išaiškinimai. Tai grynai įstatymų leidimo procesiniai klausimai, o ne kažkokie tai rėmai prezidentui pasirašyti ar ne.

     Žodžiu, papuolė kaip lochas Putinas į paspęstus spąstus, pasidavė be kovos ir va taip per kelias minutes pezalų per TV prašiko viską, ką buvo įdirbęs per tiek metų. Pasitikėjimas prarastas ir jis jau nebegrįš. Tai bukai prašikti tokį autoritetą ir suteiktą pasitikėjimo mandatą vos per kelis mėnesius.. Ne, to niekas nesitikėjo iš Putino…

    • douktris sakė:

     nu ka as tau eiliny karta galiu atsakyti? turi akis, bet nematai, turi ausis, bet negirdi.
     taigi, pasirode, kad Putinas ne caras. kokia nelaime!, o avinai taip juo tikejo, kad neleis amerikonams atimt is ju paskutinio zoles kuoksto.
     reiskia, ne uz ilgo avinams prasides zavaruche, gal tada prades mastyti.
     mano nuomone del avinu taip pat sutampa su koncervatniku – avinai – tautos prazutis.

    • douktris sakė:

     cia ruseliams numeciau savo isminties perla:

     juros smelis
     7 hours ago
     Воля народа – американское управление – нормативные акты “международных“ учереждений – читай свою конституцию. Дума и Фёдоров исполнители этой воли народа. Народ предателей и идиотов нехочет менять свою волю. Хочешь увидеть врага своего и идиота, – посмотри в зеркало.

    • PS sakė:

     Putinas parodė, kad jis neįgalus. Iš esmės jis padarė save politiniu lavonu. Kartoju, kad kalta valdžia, o liaudis iš esmės nieko nesprendžia. Tačiau valdžiai kartai reikia “atsiremti“ į tam tikrą jos dalį. Na, Putinas bukai parodė, kad jis nesiremia liaudimi. Vadinasi visi kiti jo veiksmai suvereniteto link menkai galimi. Fiodorovas norėjo mitingo. Dabar bus maidanas ir kremliaus ėmimas su šakėmis. Jei ir nebus, tai kai aš kažkada jau rašiau, Putinas praras visiška pasitikėjimą, reitingai kris iki 10-20 proc., su juo niekas nesiskaitys ir prasidės podpindosnikų šėlsmas šalyje. Pasaulyje tuo labiau su juo niekas nesiskaitys. Pats Putinas privedė Rusija prie kracho šituo savo vakarykščiu išstojimu. Nekovojo, pasidavė.

    • PS sakė:

     Pensijų reforma buvo testas Putinui galbūt nuo paties GP. Jis jo neišlaikė. Signalas pasauliui aišku – Putinas yra niekas ir Rusija yra niekas. To pasekmes jau greitai pamatysime.

    • douktris sakė:

     vsio prapala, Putin slil

    • PS sakė:

     Taip, dauguma nesupranta daug to, kaip vyksta valdymas, bet palaikė Putiną. Vakarykščiu išstojimu Putinas jų akyse virto nuliu. Tiesus kelias maidano link. Labai “išmintingas“ Putino žingsnis – siekis išvengti maidano, anot Piakino, tokiu štai manevru? Kuris tiesiog priartino maidaną? Ar tai chytras Putino planas? Nukreipti dėmesį, užliūliuoti priešininką, leisti jam pajusti pergalės (iliuzinės) skonį ir kol priešininkas jau jausis laimėjęs, suduoti lemiamą smūgį? Kažin.

    • PS sakė:

     Taip, didelės dalies liaudies akyse Putinas nuleido pats save į unitazą. Nebent mes nieko nežinome ir tuo bus маленькая победоносная война, kurioje Putinas sutriuškins priešus ir nusiplaus suteptą mundurą.

    • douktris sakė:

     taip, ne pirms karc.
     jis nuleido save y unitaza, kai neyvede armija y donbasa, nepradejo karo su Turkija ir ketvirtuoju reichu, kai “turkai“ numuse RF kariny lektuva Sirijoj.
     Stalinas irgi 41mais daug kartu nuleidinejo save y unitaza.

    • PS sakė:

     Tai buvo visai ne tas pats. Ir iš esmės patiems Rusijos piliečiams nuo to nebuvo nei šilta nei šalta tiesiogiai. Todėl Putino palaikymas nesumažėjo. Dabar daugumai tiesiogiai bus blogiau. Dar kartą kartoju, kad dauguma nieko nesupranta apie politiką, bet palaiko Putiną. Dabar nebepalaikys. Ir tai iš esmės susilpnins Putino pozicijas. Gal Fioforovas jau nebekalbės apie milijoninį mitingą? Nes jo nebus. Putinas pats padarė, kad nebebūtų. Dabar gali būti tik milijoninis mitingas prieš Putiną. Na, jie ne milijoninis, bet toks, kurio užteks maidano vaizdeliui per televizorių.

    • douktris sakė:

     o Putinui reikalingi tik suprantantys politika. avinai nereikalingi. avinai skirti saslykams.jei avinai nori pavirsti saslykais, amerikonai suteiks jiems proga – maidauna (organizuos podpindosnikas ziuganovas). avinai palaikantys Putina daug pavojingesni uz amerikonus. kaip matai, nuo palaikymo iki nepalaikymo tik vienas ystatymas, sumazines sieno porcija. sieno Putinas neturi. visas sienas pas amerikonus, jie reguliuoja sieno porcijas avinams.

    • PS sakė:

     Stalino irgi prašė duoti kitus rašytojus, bet jis atsakė, kad kitų nėra. Taip ir Putinui – yra tai, kas yra. Arba dirbi su jais, arba…
     Va, ilgai laukti Putino kapituliacijos pasekmių netenka. Donecke per sprogimą žuvo DNR vadas Zacharčenko. Nenustebčiau, jei greitu metu ukrai pradės Donbaso puolimą. Masinį ir tokį, kad Donbasas neastilaikys. Dar ir Rusijos podpindosnikai gali pašikti Donbasui su ginklų tiekimu, žvalgybine informacija ir t.t. Va, še, ir reikės įvesti Rusijai kariuomenę į Donbasą… Neįvedimas Putinui kainuos visišką jo krachą. Įvedimas – naują konfrontaciją su Vakarais. Uždarys SWIFT, atjungs bankinę sistemą ir t.t. Kils masinis liaudiens nepasitenkinimas ir maidanas… Ir dar penkta kolona prieš kurią Putinas beveik kapituliavo…

    • douktris sakė:

     viskas vyksta pagal plana, – pirma isvalyt Rusija nuo avinu, jie nereikalingi nepriklausomai Rusijai, antra, – isvalyt nuo podpindosniku.
     avinai duos preteksta Putinui ystatimiskai perimti valdzia is amerikonu

    • PS sakė:

     Jokio plano nėra. Putinas kapituliavo. Nes per 18 metų nepadarė to, ką turėjo padaryti, nors darė daug, ir priėjo liepto galą. Kapituliacijos pasekmės dar tik prasideda. Dar kartą kartoju – valdžia dėl visko kalta visada, o ne liaudis. Šį kartą kaltas yra Putinas. Nes pasidavė.

    • PS sakė:

     Verta prisiminti paties Putino žodžius – kam toks pasaulis, jei jame nėra Rusijos. Taigi, perfrazuojant, kam tokia Rusija reikalinga, jei be jos liaudies? Putinui? Nafig, jis galėjo tarnauti pindosams ir gyventi šokolade. Vadinasi ne jam pačiam. O liaudžiai. Tokiai, kokia ji yra. Ji nepasikeis per metus ar du. Tapimas žmogumi tai užduotis ateičiai – pakankamai tolimai ir tas procesas ilgas. Neužteks nei vieno, nei dviejų Putinų gyvenimų. Bet to nebus, jei nebus suverenios Rusijos. Taip kad Putinas turi dirbti su tuo, kas yra. Bet jis pasidavė.

    • douktris sakė:

     viskas vyksta pagal istorinius desnius, jei netinka tau planas.
     jei liaudis nepasikeis (neatsibus), nesupras, kas tikrasis jos priesas, ji bus sunaikinta.
     kai Hitleris uzpuole, rusai atsiciuchino per metus.
     Putinas 100 kartu sudetingesneje padetyje, – “hitlerio“ “konsultacines“ firmos sedi kremliuje – Rusija – amerikonu kolonija.
     ir jei avinai tebeziures y Putina ir lauks, kol jiems jis padarys graziai, arba nebeziures y jy – tuo blogiau jiems.

    • PS sakė:

     Stalinas nekapituliavo, priešingai nei Putinas. Todėl liaudis nuėjo paskui Stalina ir laimėjo karą, o ne vopreki Stalinu, kaip aiškina liberastai. Putinas gi net nekvietė liaudies. 1941 metais liaudis irgi galėjo neatsakyti į Stalino kvietimą. O jei Stalinas būtų snarglius ryjęs, liaudis nebūtų vopreki Stalinu laimėjusi karo, kaip kad liberastai sako…

    • douktris sakė:

     kaip tai nekviete?! Fiodorovas jau 6 metai kviecia liaudy y nod’a. aiskina, kad Putinas neturi jokios ekonomines valdzios Rusijoje, kad ministerijose seimininkauja pagal RF konstitucija tvf’as ir amerikonu konsultacines firmos, kurios ir sugalvojo pencijine “reforma“. RF centrinis bankas ir masines informacijos priemones priklauso amerikonams. kazin kaip Stalinas butu pakariaves su Hitleriu, turedamas tokias salygas, vietoj rublio – okupacine reichsmarke ir Hitlerio oligarchus uz savo nugaros?

    • PS sakė:

     Fiodorovas tai ne Putinas. Apie Fiodorovą daug kas net negirdėjo. Pats vadas turi kviesti. Kaip tai padaryti, tai kitas klausimas, bet tai turi būti be tarpininkų. O Fiodorovo užduotis kita, jis negali tiesiogiai už patį vadą kalbėti, tuo labiau, kai vado žodis lemiamas. Jis turi būti paties vado pasakytas be jokių tarpininkų. Taigi, vadas jau pasisakė… Deja.

    • douktris sakė:

     vadas reikalingas avinams. zmonems uztenka teisingos informacijos saltinio. kodel as viska supratau be Putino pasakymo, man uzteko paklausyt Fiodorovo ir viskas tapo aisku. tiesa paprasta, bet ji neprieinama avinams.kas nesupranta tiesos, tam ateitis uzdaryta. avinai ateityje nereikalingi nei nwo, nei Rusijai. todel jie tures isnykti – vieni ant saslyku, kiti prades mastyti ir prisijungs prie Fiodorovo NOD’o.

    • PS sakė:

     Putinas privalo dirbti su tuo, kas yra. Jei jis to nesupranta, tai jis blogas vadovas.
     Va, po Zacharčenko nužudymo DNR jau vyksta grandiozinis valdžios postų perdalinimas su skandalais. Kas tai yra? Ogi podpindosnikai ruošiasi Donbaso slivui, kai Ukroreichas puls, ir Rusijos įtraukimui į karą gelbėjant Donbasą. Jei negelbės, tai Putinui ir Rusijai galas – nes tuo parodys, kad yra niekas. Analogiškai ir su Sirija. Bus cheminė ataka. Bus pindosų smūgis. Jei Rusija neatsakys – jai galas.

    • douktris sakė:

     vsio prapalo, gips snimajut, klijent uezzaet

    • douktris sakė:

     viskas prapuole, gipsa nuima, klijentas isvaziuoja.
     kaip matot, rusiski zodziai nuo lietuvisku ne daug skiriasi. skaldyk po gabaliuka ir valdyk, jei visko is kart negali apziot.

    • PS sakė:

     Taip, skaldyk ir valdyk, nes Putinas kapituliavo – pats leido padaryti raskolą liaudyje. Dabar galima drąsiai skaldyti: jau chocholų cerkvei ir autokefaliją rengia, vakar žuvo Abchazijos premjeras (sutapimas? Galbūt, o gal ir ne). Įvyko avarija su Moldavijos prezidentu. Sutapimas? Ar bandymas nužudyti? Einama maidano link Rusijoje ir podpindosnikams, taigi, gali pavykti išvesti bandą prieš Putiną. Ir dėl to bus kaltas pats Putinas.

    • douktris sakė:

     paklausyk nuo 7:30

    • PS sakė:

     Tai tą ir pasakė – kad liaudis nesupranta ir Putino išstojimą priėmė kaip jo kapituliaciją. Vadinasi, jei vadas kapituliavo, tai jis išdavikas ir podpindosnikams surengus maidaną, išeis su šakėmis šaukdami daloj Putina… Ir kas dėl tokio manevro kaltas? Pats Putinas. Nes nereikėjo taip bukai apsinuoginti ir parodyti savo prastas kortas. Dėl visų vado priimtų sprendimų yra kaltas pats vadas, o sušaudyti už tualeto nesuprantančius – vadovavimo nekompetencijos įrodymas.

    • douktris sakė:

     kas kaltas, kad avinai nesupranta? jei zmogui duotas protas, o jis juo nesinaudoja, gyvena gyvulio gyvenima? as tau simtajy karta kartoju, dvikojams avinams ateitis uzdaryta. juos arba Putinas sudubasins maidaune, arba satanistai isskers po maidauno (ir visam pasauly kartu). dvikoju avinu evoliucijai skirtas laikas pasibaige. tsakant atejo dvikoju avinu pasaulio pabaiga.

    • douktris sakė:

     net amerikonams daejo, kad reikia palaikyt savo prezidenta demonstracijoje.
     Putinui uztektu perlauzti situacija su milijonine demonstracija. bet avinai nenori.

    • PS sakė:

     Putinas pats nuo savęs nustūmė dalį žmonių. Kokie jie yra, tokie yra, su tokiais reikia dirbti. Ir jei į tai neatsižvelgta, tai Putinas yra blogas vadovas. Pats Putinas kaltas, kad per tiek metų daug ko nepadarė, nors darė daug. Kaip jis galvojo eiti suvereniteto link? Buvo laikas, jį Putinas praleido. Tai buvo laikas po rinkimų. Nebūtų reikėję nei mitingo. Bet gi su vyriausybe jis davė vieną antausį liaudžiai. Tai ko norėti? Putinas pats kaltas, kad jį podpindosnikai pastatė į tokią pozą.
     Va, jau vyksta mitingai prieš pensijų reformą. Jei taip ir toliau, tai tuo išeis ir su lozungais daloj Putina. O žmonės pasives. Taip ir pasaulyje – Putino kapituliacija jau privedė prie Donbaso slivo. Piakinas tiesiai šviesiai pasakė, kad Pušilino “atėjimas“ ir jo kadrų reforma yra tylus perversmas, o jo pasekoje turės įvykti DNR sdača ir skerdynės. Abchazijos premjeras nužudytas. Moldavijos prezidentą bandė nužudyti. Galbūt to ir nebuvo galima išvengti, visą tai pindosai su savo pakalikais būtų bandę padaryti, bet Putinas bent jau būtų išlikęs nepasidavęs Rusijos liaudies akyse ir tai būtų rimta užkarda maidanui Maskvoje.

    • douktris sakė:

     tau, kaip ir tiems avinams nedaeina, kad vyksta zutbutinis karas. kaip manai, Stalinas atstume savo kareivius duodamas ysakyma nei zingsnio atgal? kai kuriems kareiviams tai nepatiko ir perejo y prieso puse. jie tikejosi, kad be Stalino jiems bus geriau. o paskui stebisi, kai Fiodorovas juos vadina isdavikais, isdavusiais sssr uz kramtoske ir dzinsus,
     alaus bambaly ir proskiu pakely.

    • PS sakė:

     Man tai daeina, bet aš rašau iš tipinio eilinio Rusijos piliečio, kuris nifiga nesupranta, pozicijų. Kokia liaudis yra, tokia yra. Putinas, deja, nieko nepadarė, kad ji būtų kitokia, priešingai, liberastai ir podpindosnikai šėlo ir zombino liaudį. Ir tai dar gerai, kad tiek daug palaikančių Putiną yra. Deja,
     bet jis pats dalį jų atstumė. Stalinas nekapituliavo viešai. Jei jis tai būtų padaręs, chana būtų greitai atėjusi, nu nebent, kaip sako liberastai, būtų liaudis vopreki Stalinu laimėjusi karą… Nė žingsnio atgal – tai kaip tik nėra joks pasidavimas.
     Trampo atveju – tai ne jokie amerikonų avinai susiprato, tai tiesiog administracinis Trampo resursas. Trampas gi prieš tai neišėjo ir viešai nekapituliavo… O juk galėjo. Prieš jį spaudinas gi irgi milžiniškas.

    • douktris sakė:

     reiskia, tau nedaeina, kad skirtingai nuo Stalino ir Trumpo Putinas neturi valdzios. jo dekretai, skirtingai nuo TVF’o yra rekomendacinio pobudzio ir valdininkams ju vykdyti nepriklauso pagal RF kolonijine konstitucija. as jau tau buvau aiskines Putino situacija, lyginant su Stalino.

     douktris sakė:
     rugsėjo 1, 2018 7:50 pm

     kaip tai nekviete?! Fiodorovas jau 6 metai kviecia liaudy y nod’a. aiskina, kad Putinas neturi jokios ekonomines valdzios Rusijoje, kad ministerijose seimininkauja pagal RF konstitucija tvf’as ir amerikonu konsultacines firmos, kurios ir sugalvojo pencijine “reforma“. RF centrinis bankas ir masines informacijos priemones priklauso amerikonams. kazin kaip Stalinas butu pakariaves su Hitleriu, turedamas tokias salygas, vietoj rublio – okupacine reichsmarke ir Hitlerio oligarchus uz savo nugaros?

     —————-
     Putinas 18 metu eina link valdzios, o avinai daro viska, kad jis iki jos nedasikastu. avinai raunasi y skerdykla

    • PS sakė:

     Man viskas seniai aišku. Putinas per tiek metų reiškiasi, nepadarė, to, ką turėjo padaryti, einant suvereniteto link. Todėl jį įvarė į kampą. Ir viskas. Ne avinus reikia kaltinti, o patį vedlį. Avinus reikia ir pašerti, o ne botagu mušti. Dabar pats Putinas sudavė botagu. Tai kur avinai eis? Aišku, kad badytis su Putinu. To kaip tik ir reikėjo podpindosnikams ir jų šeimininkams. Ką, Putinui buvo pasakyta – nudėsime, kaip žiurkę, arba eik į TV ir sakyk kalbą? Nebuvo. Nes tokiu atveju nebūtų ir pasiūlymų moterims amžių iki 60 metų ir lengvatų jokių nebūtų pasiūlyta. Vadinasi, galėjo arba patylėti dėl pensijų, arba eilinį kartą pakartoti, kad nepritaria reformai be ilgų kalbų. O dabar pats atvėrė duris maidanui. Ir ką dabar jis sakys liaudžiai, kai maidanas prasidės? Da pašol ty nachui, pasakys eilinis rusas, ty takoja samyj, kak i oni (oligarchai, elitas ir valdininkai). Ir išeis su šakėmis prieš Putiną.

    • douktris sakė:

     pagal jurgy ir kepure. nu nenori avinai iseit y laisve pro vartus. gaus rautis per spygliuota viela.
     as tau aiskinau, avinai eina ten kur padeta sieno. avinai atvesti y skerdykla. Putinas sieno neturi. Putinas gali vesti tik mastancius zmones, kurie supranta, ka sako Fiodorovas ir nekeis laisves y siena.

     pasidomek, kaip Moskovijos kniazius vykdavo pas Ordos chana, kiek jis turejo prasliauzti ant keliu. lygiai tokia pat Putino padetis. aiskiai pasakyta, – oligarchai Putinui pastate ultimatuma. avinai bliauna garde, Putinas neturi jegu atsilaikyti.
     nuo 15:30

    • PS sakė:

     Putinas veda visus (išskyrus visus popdindosnikus), o ne tik tuos, kurie supranta. Kol kas minios elitos sistema ir niekur nuo jos nepabėgs net Putinas. Todėl yra kaip yra. Putinas per 18 metų nesugebėjo deramai pasiruošti ir jį įvarė į kampą.

    • douktris sakė:

     visus gali vesti, kai turi valdzia (pvz., Stalinas). dabar ru avinus y skerdykla veda amerikonai, o Putinas veda samoningus zmones y nepriklausomybe.

    • PS sakė:

     Putinas veda visus, supranta jie tą ar nesupranta. Neveda tik podpindosnikų, kurie su pindosais nori nuvesti visus ten, kure jie nori.

  • douktris sakė:

   jei liaudis nenori perduoti Putinui valdzia legaliu, teisiniu budu, Putinas ja vistiek perims is amerikonu teisiskai, kai penkta kolona surengs maidauna. bus pretekstas apsaugoti konstitucine tvarka, tuo paciu isvalant RF nuo patriotiniu durniu, penktos kolonos su KPRF priesaky ir amerikonu konsultaciniu firmu.
   kazkas panasaus, kaip Erdoganas Turkijoj.

   • PS sakė:

    Žinoma, kad maidanas atriš rankas ir bus galima milijoną kitą sukišti į lagerius, o šimtus tūkstančių sušaudyti. Tik maidano atveju yra didelė rizika prarasti valdžią aplamai, o ne pradėti įvedinėti tvarką.

    • douktris sakė:

     kas nerizikuoja, tas negeria sampano. bet kuri valdzia – rizika, tik dauguma buratinu eidami y ja to nesupranta ir paskui stebisi, atsidure sibire su pjuklu rankose (jei pasiseka).
     todel ir stovi Putino NOD’as po visa RF, kad maziau butu avinu ant saslyku maidaune.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.