Идеология переходного периода часть 1 Евгений Федоров 10.07.2018

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. PS sakė:

  Yra pakankamas kiekis palaikančių Putiną. Ko dar reikia? Visų niekas ir niekada neįtikins. Ne žmonės išdavė, o valdžia ir saujelė to meto liberastų bei podpindosnikų. Jie ir išvedė minias (realiai tai į gatves išėjo gal koks 0,1 proc., o imant visos TSRS mastu ir 0,01 proc.) į gatves. Žmones visada reikia vesti ir kitaip nebus. Lygiai taip ir dabar Putinas turi vesti žmones (ne į gatves milijoną, o suvereniteto keliu). Nes kitaip nebus, minia pati neateis ir nepareikalaus, jei jos niekas nesuorganizuos ir neves. O tai Fiodorovas ir Piakinas, deja, stato vežimą prieš arklį ar per daug idealizuoja liaudį. Neišeis tas milijonas Maskvoje. Jo ir nereikia. Nebuvo jokio milijono 1991 metais, buvo dešimtys tūkstančių ar 100 tūkst. ir to užteko vaizdeliui per Vakarų TV ir per TSRS TV parodyti. Minia gatvėse tai tik Vakarams reikalingas dalykas – jie valdo didžiąją dalį pasaulio žiniasklaidos ir jie gali manipuliuoti. Jei minia neišeina, tai padaro feiką, kaip kad buvo Libijoje su Holivudo technologijom… O Putinui neužteks ir milijono Maskvoje, viso to žiniasklaida neparodys taip kaip reikia ir efektas bus niekinis… Pažiūrėkim, kaip dabar Vakarų propaganda pučia burbulus apie mitingus toje pačioje Rusijoje – susirenka keli šimtai ar tūkstantis propindosinių liberastų, mitinguoja, o tai pateikiama Vakarų ir Lietuvos propagandos kaip visaliaudiniai protestai prieš Putino režimą… Mąstančių daugumos nėra ir nebus. Tai utopija artimiausius kelis šimtus metų. Deja. Todėl reikia dirbti su tuo, kas yra. Taip pat kadrų visada trūko ir truks. Deja, vien tik į kadrus orientuotis ir gi negalima, nes Stalinas irgi galėjo nieko nedaryti, tik verkti, kad nėra kadrų… Su dabartiniais kadrais yra ypač blogai ir su jais nieko neišeis nuveikti, o valdžios jie neatiduos. Juos reikės pjauti, nuleisti kraują. Vieno ar kito pakeitimas nieko iš esmės nesprendžia. Sistemą reikia iš esmės keisti. Ir Putinas laiko neturi. Arba jis turi tai padaryti jau greitai, arba niekada. Deja, tada propindosinės jėgos ir Vakarai laimės. Jie jau dabar ima revanšą ir po truputį niveliuoja Putino ankstesnius pasiekimus. O todėl, kad jis vis dar laukia. Žmonėms, deja, reikia gyventi čia ir dabar. O ne pažadais ir propaganda, kokia Rusija stipri, armija nenugalima, o Vakarai žlungantys (taip, žlungantys, bet tai tęsis dar ilgai), o buitinėje socialinėje plotmėje gyvenimas negerėja ir netgi blogėja, Vakarai pagal pragyvenimo lygį nepavijami, netgi tolsta, nepaisant pačių Vakarų degradacijos. Deja, skrandžio reikalai daugumai arčiau nei suverenitetas ir pan. Taip yra ir su tuo reikia skaitytis. Nes būtent per tai ir buvo sugriauta TSRS, kaip bebūtų gaila, dešra, džinsai ir Coca Cola prieš tankus laimėjo.

  • douktris sakė:

   n-milijoninej Maskvoj y Putino mitingus susirenka tik 100k, – tiek pat, kiek pas navalna. tai ir yra nepakankamas nepriklausomybe palaikanciu kiekis.
   tu pats gale paneigi, ka pradzioj parasei: “Ne žmonės išdavė, o valdžia“ – “ kaip bebūtų gaila, dešra, džinsai ir Coca Cola prieš tankus laimėjo“. taigi, laimejo pries valdzios tankus, kurie neisdave sssr. nereikia sekt pasakas apie patriotiska liaudy ir isdavikiska valdzia. gkcp – buvo praverka paspartov “patriotinei“ liaudziai. butu isejes milijonas palaikyti gkcp tanku, jelcinas, gorbaciovas ir kupriukas muzikantas butu suarestuoti, o nepriklausomos kokakolos gerbejai butu isvezti y sibira sniego kasti, kartu su manim 😦
   ir vos tik Putinas pradetu zavaruche visi jy “palaikantys“ zombiai nubegtu pas navalna uz desra ir kokakola.
   pasiulyk Lietuvoj isstoti is jewrosojuzo, transformuojamo y jewrochalifata, tsakant atgaut nepriklausomybe, kurios taip trosko buduliai sededami “tautu kalejime“ sssr. o pasirodo, tetrosko kokakolos ir desros.
   lygiai tas pats ir Putinui su rusais, – amerikonai kirs su desra ir kokakola.
   Putinui Maskvoje milijonas reikalingas ne del pakazuches, skirtingai nei amerikonams. jam reikia zinoti, kad tas milijonas nenubegs paskui desra ir kokakola, kaip 90-tais, kai amerikonu oligarchai prades uzdarinet savo ymones, o massmedija sauks gvaltas – ziurekit, ka Putinas su jumis isdarineja !
   neuzmirsk, kad amerikonai Maskvoje laiko apie 200k profesonaliu savo smogiku is alkaidos ir maidauno. amerikonai taip pat ju nedemonstruoja, nes juos gali panaudot tik viena karta – lemiama.

   • PS sakė:

    Mitingai reikalingi liberastams ir Rusijos priešams. Tai oranžinė technologijos elementas. Jokiais mitingais Putinas nieko nelaimės. Be to Maskvoje milijoną surinkti neįmanoma. Analinis nesurenka 100 tūkst. Jau seniai “opozicija“ nesurenka tiek.
    Valdžia visada manipuliuoja žmonėmis. Deja, minia tamsi, žmonių dauguma eina paskui tą, kas veda. Jei ves Rusijos priešais Rusijos pražūtin ir žmonių skerdyklon, atsiras, kurie eis paskui ir jų bus tiek, kiek bus idėta “investicijų“, kad jie išeitų. Aš turiu omenyje ėjimą ne į konkretų mitingą. o proceso palaikymą. Putiną palaikančių yra pakankamai, kas procesas eitų, ir visai nereikia jokio milijono Maskvoje. Bet tų, kurie palaiko Putiną, greitai sumažės, jei ir toliau jis mindžios vietoje ir leis liberastams, ir podpindosnikams šėlti. O jie šėlsta ir visas tas “reformas“, kurias planuoja, įgyvendins. Štai gi net KPRF deputatą kažkokioje tai srities taryboje, pasisakiusį prieš pensijų reformą tarybos posėdžio metu, nubaudė už… ekstremizmą. Pradžiai adimninistracine bauda, bet galėjo ir BK pritaikyti. Ir pritaikys kitą kartą ar kitiems. Buldozeris prieš Putiną įgauna pagreitį. Podstava po podstavos. O Putinas tyli. Tai ką turi manyti liaudis? Ji, deja, nesupranta. Jai Putinas yra visagalis ir nieko nedaro. Bet Putinas tai tą supranta, kad nuo liaudies palaikymo iki neapykantos tik keli žingsniai. Taigi, Putinas atsidūrė tarp dviejų ugnių, galima sakyti, oligarchų (podpindosnikų, liberastų ir elito) ir liaudies, kurios neapykantą Putinui labai lengvai pirmoji grupė įžiebs, nes tam turi visas priemones.

 2. PS sakė:

  Kokia dar ideologija? Nebus jokio pereinamojo periodo. Nori to ar nenori, Putinas turės nuleisti kraują ir daug kraujo. Nes niekas valdžios savanoriškai neatsisakys ir neatiduos. Ir Putinas turi vis mažiau laiko. Jei bus priimti visi tie įstatymai, kurie dabar stumiami, o jie tikriausiai bus priimti, Putinas iššvaistys vėjais visą tą pasitikėjimą, kurį liaudis davė jam per rinkimus. Ir bus taip, kaip aš rašiau dar prieš rinkimus – per rinkimus Putino nuversti nepavyko, maidano irgi nepavyksta užkurti (dar galima per tuos stumiamus, bet tikriausiai nepavyks), tai likusi kadencija bus daugumos nekenčiamo, jokios įtakos neturinčio prezidentavimo laikotarpis, kurio metu šėls podpindosnikai. Vat ir gausis taip, kad pats Putinas (ir tie, kas ateis po jo šitos kadencijos) atves Rusiją prie visiško kracho už 15-20 metų, nes vis nesiima esminių pertvarkų šalies viduje. Tik nereikia sakyti, kad jis negali, ar kalta liaudis. Ne, kaltas pats Putinas, jei nesigauna, nes daug metų turėjo tam. Galiausiai liaudis jam davė moralinio pasitikėjimo mandatą būti vedliu. O jis jį prašvaistys labai greitai.

  • douktris sakė:

   sy karta kalti patys zombiai, kaip Rusijoj, taip ir Lietuvoj. zmonija su inetu perejo y informacine epocha. teisinga informacija visiems kam reikia jos prieinama. deja zombiams ji nereikalinga. taigi, jiems bus nuleistas kraujas ir sucipuoti. tsakant, maumutai turi ismirti.
   zombiai, vietoj to, kad pripazintu savo 90tu isdavyste ir padetu Putinui atstatyti nepriklausomybe, kaltina Putina ir puola ant NOD’o, kad jis nieko nedaro. jei ne Putinas, tai amerikonai jau butu sukramsnoje puse Rusijos mazais gabaliukais. Fiodorovas aiskiai pasake, kad kol Putinas nepamatys jo surengtame mitinge Maskvoje milijono dalyviu, tol nieko nedarys. o jei zombiai prades maidauninti, tai juos gesins visom priemonem.
   taip kad zombiams nieko gero nesviecia nei nuo amerikonu, nei nuo Putino.
   Putinui zombiu – vergu moralinio pasitikejimo per mazai. jam reikia mastanciu daugumos nacijos, suprantancios kokioj padetyje randasi valstybe. jei nacija neateis y prota – isnyks – toks fizikos desnis. pavyzdys – Lietuva – nuo rusofobijos sifilio suminkstejusios nacijos smegenys – puse tautos- shnai.
   kol kas rusu jurgiui Putino kepure per didele, tsakant, smunka ant akiu.
   o lietuvis – is vis bekepuris.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.