Идеология переходного периода часть 1 Евгений Федоров 10.07.2018

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

16 komentarų

 1. douktris sakė:

  o lietuviams (ir megztabereciams, kuriems svarbi nepriklausomybe tik nuo Rusijos, bet sutinka priklausyt iskrypeliams), kuriems svarbi nepriklausomybe irgi laikas pasirupinti su isstojimu is jewrosojuzo, nelaukiant, kol Lietuva Rusijos reikalavimu bus ismesta is jo tiesiai y jos gleby, nes su priklausomais niekas nesidera. avinai pervedami is vieno aptvaro y kita, ju neatsiklausus.
  tai stojant y jewrosojuza “derejosi“ su “nepriklausomais“, “isstojusiais“ is sssr. taip, kad jei norit, kad Putinas deretusi su jumi, turit parodyt, kad esat bent kiek savarankiski, nu, nors, kaip vengrai. pradet atstatinet normalius santykius su Rusija, kol Rusija pati nepradejo, nes siuo atveju “nepriklausomybe“ bus ne 15 “nepriklausomu“ respubliku sajungoj, o Vilniuskoij gubernii. nes prav tot, u kovo bolse prav, – Rusija atgauna savo teises (ir teritorija 1945 metu) pasaulyje.

 2. PS sakė:

  Yra pakankamas kiekis palaikančių Putiną. Ko dar reikia? Visų niekas ir niekada neįtikins. Ne žmonės išdavė, o valdžia ir saujelė to meto liberastų bei podpindosnikų. Jie ir išvedė minias (realiai tai į gatves išėjo gal koks 0,1 proc., o imant visos TSRS mastu ir 0,01 proc.) į gatves. Žmones visada reikia vesti ir kitaip nebus. Lygiai taip ir dabar Putinas turi vesti žmones (ne į gatves milijoną, o suvereniteto keliu). Nes kitaip nebus, minia pati neateis ir nepareikalaus, jei jos niekas nesuorganizuos ir neves. O tai Fiodorovas ir Piakinas, deja, stato vežimą prieš arklį ar per daug idealizuoja liaudį. Neišeis tas milijonas Maskvoje. Jo ir nereikia. Nebuvo jokio milijono 1991 metais, buvo dešimtys tūkstančių ar 100 tūkst. ir to užteko vaizdeliui per Vakarų TV ir per TSRS TV parodyti. Minia gatvėse tai tik Vakarams reikalingas dalykas – jie valdo didžiąją dalį pasaulio žiniasklaidos ir jie gali manipuliuoti. Jei minia neišeina, tai padaro feiką, kaip kad buvo Libijoje su Holivudo technologijom… O Putinui neužteks ir milijono Maskvoje, viso to žiniasklaida neparodys taip kaip reikia ir efektas bus niekinis… Pažiūrėkim, kaip dabar Vakarų propaganda pučia burbulus apie mitingus toje pačioje Rusijoje – susirenka keli šimtai ar tūkstantis propindosinių liberastų, mitinguoja, o tai pateikiama Vakarų ir Lietuvos propagandos kaip visaliaudiniai protestai prieš Putino režimą… Mąstančių daugumos nėra ir nebus. Tai utopija artimiausius kelis šimtus metų. Deja. Todėl reikia dirbti su tuo, kas yra. Taip pat kadrų visada trūko ir truks. Deja, vien tik į kadrus orientuotis ir gi negalima, nes Stalinas irgi galėjo nieko nedaryti, tik verkti, kad nėra kadrų… Su dabartiniais kadrais yra ypač blogai ir su jais nieko neišeis nuveikti, o valdžios jie neatiduos. Juos reikės pjauti, nuleisti kraują. Vieno ar kito pakeitimas nieko iš esmės nesprendžia. Sistemą reikia iš esmės keisti. Ir Putinas laiko neturi. Arba jis turi tai padaryti jau greitai, arba niekada. Deja, tada propindosinės jėgos ir Vakarai laimės. Jie jau dabar ima revanšą ir po truputį niveliuoja Putino ankstesnius pasiekimus. O todėl, kad jis vis dar laukia. Žmonėms, deja, reikia gyventi čia ir dabar. O ne pažadais ir propaganda, kokia Rusija stipri, armija nenugalima, o Vakarai žlungantys (taip, žlungantys, bet tai tęsis dar ilgai), o buitinėje socialinėje plotmėje gyvenimas negerėja ir netgi blogėja, Vakarai pagal pragyvenimo lygį nepavijami, netgi tolsta, nepaisant pačių Vakarų degradacijos. Deja, skrandžio reikalai daugumai arčiau nei suverenitetas ir pan. Taip yra ir su tuo reikia skaitytis. Nes būtent per tai ir buvo sugriauta TSRS, kaip bebūtų gaila, dešra, džinsai ir Coca Cola prieš tankus laimėjo.

  • douktris sakė:

   n-milijoninej Maskvoj y Putino mitingus susirenka tik 100k, – tiek pat, kiek pas navalna. tai ir yra nepakankamas nepriklausomybe palaikanciu kiekis.
   tu pats gale paneigi, ka pradzioj parasei: “Ne žmonės išdavė, o valdžia“ – “ kaip bebūtų gaila, dešra, džinsai ir Coca Cola prieš tankus laimėjo“. taigi, laimejo pries valdzios tankus, kurie neisdave sssr. nereikia sekt pasakas apie patriotiska liaudy ir isdavikiska valdzia. gkcp – buvo praverka paspartov “patriotinei“ liaudziai. butu isejes milijonas palaikyti gkcp tanku, jelcinas, gorbaciovas ir kupriukas muzikantas butu suarestuoti, o nepriklausomos kokakolos gerbejai butu isvezti y sibira sniego kasti, kartu su manim 😦
   ir vos tik Putinas pradetu zavaruche visi jy “palaikantys“ zombiai nubegtu pas navalna uz desra ir kokakola.
   pasiulyk Lietuvoj isstoti is jewrosojuzo, transformuojamo y jewrochalifata, tsakant atgaut nepriklausomybe, kurios taip trosko buduliai sededami “tautu kalejime“ sssr. o pasirodo, tetrosko kokakolos ir desros.
   lygiai tas pats ir Putinui su rusais, – amerikonai kirs su desra ir kokakola.
   Putinui Maskvoje milijonas reikalingas ne del pakazuches, skirtingai nei amerikonams. jam reikia zinoti, kad tas milijonas nenubegs paskui desra ir kokakola, kaip 90-tais, kai amerikonu oligarchai prades uzdarinet savo ymones, o massmedija sauks gvaltas – ziurekit, ka Putinas su jumis isdarineja !
   neuzmirsk, kad amerikonai Maskvoje laiko apie 200k profesonaliu savo smogiku is alkaidos ir maidauno. amerikonai taip pat ju nedemonstruoja, nes juos gali panaudot tik viena karta – lemiama.

   • PS sakė:

    Mitingai reikalingi liberastams ir Rusijos priešams. Tai oranžinė technologijos elementas. Jokiais mitingais Putinas nieko nelaimės. Be to Maskvoje milijoną surinkti neįmanoma. Analinis nesurenka 100 tūkst. Jau seniai “opozicija“ nesurenka tiek.
    Valdžia visada manipuliuoja žmonėmis. Deja, minia tamsi, žmonių dauguma eina paskui tą, kas veda. Jei ves Rusijos priešais Rusijos pražūtin ir žmonių skerdyklon, atsiras, kurie eis paskui ir jų bus tiek, kiek bus idėta “investicijų“, kad jie išeitų. Aš turiu omenyje ėjimą ne į konkretų mitingą. o proceso palaikymą. Putiną palaikančių yra pakankamai, kas procesas eitų, ir visai nereikia jokio milijono Maskvoje. Bet tų, kurie palaiko Putiną, greitai sumažės, jei ir toliau jis mindžios vietoje ir leis liberastams, ir podpindosnikams šėlti. O jie šėlsta ir visas tas “reformas“, kurias planuoja, įgyvendins. Štai gi net KPRF deputatą kažkokioje tai srities taryboje, pasisakiusį prieš pensijų reformą tarybos posėdžio metu, nubaudė už… ekstremizmą. Pradžiai adimninistracine bauda, bet galėjo ir BK pritaikyti. Ir pritaikys kitą kartą ar kitiems. Buldozeris prieš Putiną įgauna pagreitį. Podstava po podstavos. O Putinas tyli. Tai ką turi manyti liaudis? Ji, deja, nesupranta. Jai Putinas yra visagalis ir nieko nedaro. Bet Putinas tai tą supranta, kad nuo liaudies palaikymo iki neapykantos tik keli žingsniai. Taigi, Putinas atsidūrė tarp dviejų ugnių, galima sakyti, oligarchų (podpindosnikų, liberastų ir elito) ir liaudies, kurios neapykantą Putinui labai lengvai pirmoji grupė įžiebs, nes tam turi visas priemones.

    • douktris sakė:

     apie kas as ir Fiodorovas tau bandom isaiskinti, – Putinui nepakanka tamsios minios, kuri jy laiko caru, palaikymo, Putinui reikia samoningu zmoniu palaikymo, suprantanciu, kad Putinas ne caras, kad sssr okupuota amerikonu ir kad vienas Putinas neisvaduos ju is okupacijos ir kad laisves atgavimas brangiai kainuoja, beveik visada mokama krauju (kuo didesne zombiu mase, tuo daugiau kraujo).
     tokiu zmoniu, suprantanciu, kaip balsuoti referendume del okupacines konstitucijos panaikinimo ir valdzios perdavimo Putinui, dabar yra 25% balsuotoju, o reikia minimum 50%, norint “mazu krauju“ atgauti nepriklausomybe. dideliu krauju (ir garantuotai sunaikinant valstybe) gali kiekvienas durnius (aklas nuvest zombius. del ko amerikonai sutiktu Putina pakeist y koky patriota Strelkova ir finansuoja psiaudopatriotinius judejimus, tipo Starikovo PVO).
     suprask, avinus (zombius) niekur negali nuvest neturedamas sieno (desros ir kokakolos) ir zombiadezes savo rankose. zombiadeze ir kokakola – pas amerikonus.
     pas Putina tik NOD’o piketai – zombiu transformatoriai y ma(s)tancius zmones.

    • PS sakė:

     Sąmoningų žmonių nereikia, kad būtų 50 proc. To niekada ir niekur nebuvo ir nebus. Ir niekada tokie dalykai nepriimami sąmoningų balsuotojų balsais. Visada praplaunami smegenys ir padaroma dauguma, kurios sprendimas pateikiamas kaip liaudies balsas.
     O norint, kad sąmoningų būtų daugiau, reikia kelių šimtų metų. Tai ne Putino, o visos eilės vadovų tokių kaip Putinas ar dar geresnių, užduotis. Putinas tik gali tą procesą pradėti. Daugiau jam laiko neužteks. Bet tam reikia suvereniteto, o ne suvereniteto, kai bus dauguma. Todėl suverenitetą atgauti reikia dabar, nes laiko jau nėra. Dūmos komitetas vakar rekomendavo priimti pensijų reformą pirmuoju balsavimu. Ir tai netrukus bus padaryta. O ką Putinas? Dūma priims ir kitus įstatymus, kurie stumiami šiuo metu. IR Putinas ne prie ko? Deja, liaudis yra tokia, kokia yra ir nesiskaityti su tuo negalima. Greitai palaikymas virs neapykanta, ko taip ir siekia Rusijos priešai jos viduje ir išorėje. Tada Putinas galės tik prezidentauti, bet ne vadovauti.

    • PS sakė:

     Taip, Putinasa neturi savp zombiadėžės. Deja, tai jo pralaimėjimas, kad nesugebėjo per tiek metų perimti bent dalies informacijos kanalų. O dabar jau reikia veikti taip, kaip yra. Nes priešų rankose esanti zombiadėžė ir dūmos “reformatoriai“ greitu metu padaugins iš nulio Putino daugybės metų ėjimo suvereniteto link pasiekimus. O pradėti iš naujo jau jis nebegalės, jam ir neleis.

    • douktris sakė:

     jei nepadarai to, ko neymanoma padaryti – perimti zombiadeze is kolonizatoriu, tsakant isjungti gebelso radija okupuotose teritorijose, – tai nera pralaimejimas. Putino laimejimas – NOD’o piketai amerikonu okupuotoj Rusijoj.
     paziurek, kaip Lietuvoj su patriotiniais piketais, o Rusijoj kiekvienam didesniam mieste kiekviena diena jau keleta metu stovi NOD’o piketai. juos dengia Putinas. Lietuvoj nera kam dengti.
     samoningu zmoniu daugumos nereikia lendant y kabala, avinu bandai uztenka keliu isdaviku ir ozio provokatoriaus. o is kabalos kelias visai kitoks – neuztenka vieno Putino, reikia samoningu zmoniu daugumos. zombiadeze Putinas gales atsiimti tik po pergales.
     ir kaip tu laimesi referenduma teturedamas 25% balsu? amerikonai neleis klastoti referendumo rezultatu savo kolonijoj. Lietuvoj jie is vis uzdraude referenduma del zemes perdavimo kolonizatoriams. nurodyk, kas ir kaip gali perimti zombiadeze is amerikonu, neturedamas valdzios? tau vistiek nedaeina, kad Putinas ne caras, jis turi jegos, tiek kiek jos turi NOD’as, BET NETURI VALDZIOS. NOD’e tik samoningi zmones, zombiai praeina pro saly. taigi, NOD’as per silpnas. kad paimt valdzia konstituciniu budu, ty., iseit is kabalos, pro ten, pro kur y ja yvede Jelcinas (per konstituciny referenduma). o nekonstituciniu budu, griaunant valstybes pastato siena, gali Putinui ant galvos uzgriuti stogas. todel Putinas, kol nera samoningu zmoniu daugumos, priverstas elgtis pagal amerikonu parasytus ystatymus ir amerikonu oligarchu reikalavimus.
     samoningu zmoniu labai padaugeja karo metu, kai avinai lieka be sieno ir juos pjauna ant saslyku. tada jiems pradeda geriau veikti smegenys.
     del to labai svarbu nepradet karo pirmam, nes avinai perbegs y prieso puse, tsakant automatiskai. del ko amerikonai ir Putinas delsia. nors amerikonai pries Rusija kara pradejo jau senai, bet avinams nedaeina, kad sankcijos, – tai karo paskelbimas. jiems reikia, kad juos pradetu pjauti maidaunai ir alkaida.
     kai Hitleris uzpuole sssr, buvo daug avinu, nepatenkintu Stalinu, bet kai pajuto peily po kaklu, greit atsoko pas Stalina.

    • PS sakė:

     Rusijoje yra pakankamas kiekis sąmoningų ir okolo togo, kurie palaiko Putiną. Taip, kelias į išsivadavimą sunkesnis, bet vis tiek daugumos palaikymo nebus. Reikia aktyvios ir sąmoningos mažumos, kaip, beje ir priešingu, okupaciniu ar parsidavimo atveju. NODas yra pasiekimas, o Lietuvą lyginti su Rusija nekorektiška. Tai, kas įvyko Rusijoje (ką padarė Putinas) Lietuvoje iš principo neįmanoma. Ne tik Lietuvoje, bet ir kitose panašiose šalyse. Nes tokias valstybes pindosai paėmė už kiaušinių iš pat pradžių, o Rusija jiems visgi buvo per didelis kąsnis, todėl Rusijoje buvo manevro laipsnis Putinui, kuriuo jis ir pasinaudojo.
     Taigi amerikonai jau kerta. Ir ne su dešra ar Coca cola, bet su pensijomis. Čia pat didinamos įmokos į pensijų fondą 6 proc. Vadinasi, pajus visi, ne tik būsimi pensininkai už kažkiek tai metų. Ir kiti momentai – PVM didinimas, mokesčių didinimas. Žodžiu, penkta kolona ir podpindosnikai smogė per mokesčius ir pensijų didinimą. Tūpčioti Putinui nėra laiko. Jo kadencija ribota. Amžius irgi. Podpindosnikai, praėjusią Putino kadenciją aprimę, vėl ima šėlti. Nes žino ir jaučia, kad arba jie, arba Putinas. O Putino irgi tas pats laukia – arba jis ir suvereni Rusija, arba podpindosnikai ir Rusijos galas. Ir ne už N metų, o čia ir dabar.

    • douktris sakė:

     pencijos ir “yra desra ir kokakola“. pries sugriaunant sssr maskvieciams ir leningradieciams zydomasonai sabotazu sukure maisto deficita, pudydami jy sandeliuose ir ismesdami y savartynus, o amerikonai pasiule savo dermokratija, desra ir kokakola, kad maskvieciai nesugalvotu palaikyt gkcp.
     lygiai ta paty amerikonai daro dabar ir su RF.

   • PS sakė:

    Taigi aš apie pensijas irgi tą patį rašiau. Dūma šiandien balsavo už pensijų reformą. Tai pirmasis balsavimas. Bus antrasis. Maža tikimybė, kad balsavimo rezultatas bus kitoks.

    • douktris sakė:

     o ko tu dar gali tiketis? kad Duma pazeisdama RF konstitucija nevykdys tvf’o ir amerikonu “konsultantu“ ysakymu?
     Putinas pats nepazeidineja ir kitiems neleis, kol dauguma rinkeju nenuspres keisti kolonijine RF konstitucija

     lygiai tas pats su Lietuva, – kol dauguma rinkeju nenubalsuos uz isstojima is jewrosojuzo, – Lietuvoje nieko pakeisti neymanoma. pro kur yejot, – pro ten iseinat. toks fizikos desnis. yejot avinu banda, iseit turit mastanciais savarankiskais zmonemis, visi kartu. yeinant uztenka ozio – provokatoriaus, iseinant reikia visu, + ismintingas lyderis.

    • PS sakė:

     Kol lauks daugumos rinkėjų palaikymo (o kokia forma jie turi palaikyti? Mitingais? Putinišku maidanu? Milijonas Maskvoje – ne rodiklis), tai praras tą palaikymą, kokį turi. Liaudis rinkimuose jau išsakė savo palaikymo balsą. Ko daugiau reikia? Dabar podpindosnikai perėjo į kontrpuolimą, kurio tikslas niveliuoti Putiną iš politikos, jei jo nepavyko nuversti per rinkimus, o maidano užkurti irgi neišeina, nors tai neatmetama, susilpnėjus Putino pozicijoms, maidanas tikriausiai įvyks. Žaisti galima metų metais, bet tam laiko jau nėra. Laikas jau skaičiuojamas mėnesniais, ir jei Putinas nieko nesiims, tai kitais metais tuo pat metu jis tikriausiai bus niekas, jei ne lavonas po įvykusio maidano ir t.t.
     P.S. Dar vienas galvos skausmas Rusijai – Armėnijoje po prieš kelias dienas įvykusios provokacijos su Rusijos kareiviais, Pašinianas jau išstūmė kaltinimus Rusijai. Kas toliau bus? Skandalo pūtimas ir tikriausiai Rusijos kareivių išmetimas iš Armėnijos, nepaisant to, kas Azerbaidžanas tuojau tuo pasinaudos. Bet Pašinianas ne tam buvo pastatytas…

 3. PS sakė:

  Kokia dar ideologija? Nebus jokio pereinamojo periodo. Nori to ar nenori, Putinas turės nuleisti kraują ir daug kraujo. Nes niekas valdžios savanoriškai neatsisakys ir neatiduos. Ir Putinas turi vis mažiau laiko. Jei bus priimti visi tie įstatymai, kurie dabar stumiami, o jie tikriausiai bus priimti, Putinas iššvaistys vėjais visą tą pasitikėjimą, kurį liaudis davė jam per rinkimus. Ir bus taip, kaip aš rašiau dar prieš rinkimus – per rinkimus Putino nuversti nepavyko, maidano irgi nepavyksta užkurti (dar galima per tuos stumiamus, bet tikriausiai nepavyks), tai likusi kadencija bus daugumos nekenčiamo, jokios įtakos neturinčio prezidentavimo laikotarpis, kurio metu šėls podpindosnikai. Vat ir gausis taip, kad pats Putinas (ir tie, kas ateis po jo šitos kadencijos) atves Rusiją prie visiško kracho už 15-20 metų, nes vis nesiima esminių pertvarkų šalies viduje. Tik nereikia sakyti, kad jis negali, ar kalta liaudis. Ne, kaltas pats Putinas, jei nesigauna, nes daug metų turėjo tam. Galiausiai liaudis jam davė moralinio pasitikėjimo mandatą būti vedliu. O jis jį prašvaistys labai greitai.

  • douktris sakė:

   sy karta kalti patys zombiai, kaip Rusijoj, taip ir Lietuvoj. zmonija su inetu perejo y informacine epocha. teisinga informacija visiems kam reikia jos prieinama. deja zombiams ji nereikalinga. taigi, jiems bus nuleistas kraujas ir sucipuoti. tsakant, maumutai turi ismirti.
   zombiai, vietoj to, kad pripazintu savo 90tu isdavyste ir padetu Putinui atstatyti nepriklausomybe, kaltina Putina ir puola ant NOD’o, kad jis nieko nedaro. jei ne Putinas, tai amerikonai jau butu sukramsnoje puse Rusijos mazais gabaliukais. Fiodorovas aiskiai pasake, kad kol Putinas nepamatys jo surengtame mitinge Maskvoje milijono dalyviu, tol nieko nedarys. o jei zombiai prades maidauninti, tai juos gesins visom priemonem.
   taip kad zombiams nieko gero nesviecia nei nuo amerikonu, nei nuo Putino.
   Putinui zombiu – vergu moralinio pasitikejimo per mazai. jam reikia mastanciu daugumos nacijos, suprantancios kokioj padetyje randasi valstybe. jei nacija neateis y prota – isnyks – toks fizikos desnis. pavyzdys – Lietuva – nuo rusofobijos sifilio suminkstejusios nacijos smegenys – puse tautos- shnai.
   kol kas rusu jurgiui Putino kepure per didele, tsakant, smunka ant akiu.
   o lietuvis – is vis bekepuris.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.