Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 25 июня 2018 г.

Ну никак Пякин не врубается, что говорит Фёдоров. Не Фёдоров выводит людей на улицу, а Путин и НОД, и не за пенсии, а за независимость и референдум по отмене колониальной конституции. Пикеты НОДа и работают в информационном поле, где большинство в жизни не будет читать толстые книжки. Пока под флагами НОДа невыйдет хотя бы милион людей в Москве, Путин ничего не сможет и небудет делать. У меня такое впечатление, что Пякин неслушает, что говорит Фёдоров, а слушает, что говорят про него троли.
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

  1. PS sakė:

    Piakinas užmiršo, kad yra ODKB ir kad jei Baltarusija bus užpulta NATO, Rusijai nieko kito neliks, kaip tik Baltarusiją gelbėti. Ir visai nesvarbu, ką ten tos ODKB sutarties punktai sako. Negelbės – moralinis pralaimėjimas ir NATO bazės dar arčiau Maskvos. Gelbės – 3 pasaulinis, kurio taip ir nepavyko įžiebti Pindosų elitui per Ukrainą… Ukraina ODKB nepriklausė.

  2. PS sakė:

    Viskas eina link maidano. O Putinas tyli. Taip gerai valdo situaciją?

  3. Aleksas sakė:

    Taip, Piakinas sneka lyg per kitokios spalvos akinius gyvenima matytu. Beveik visada su juo nesutinku, bet visada klausausi, nes visokiu nezinomu faktu ir fakteliu is jo isgirstu. Manau, kad jis saziningas ir padorus zmogus, ne koks “krisolovas“, stengiantis zmoniu demesi nuo svarbiu dalyku atitraukti – paprasciausiai kitame pasaulyje gyvena, kaip ir daugelis mums pazistamu zmoniu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.