Беседа с участником ПМЭФ Евгением Федоровым в Санкт-Петербурге 26.05.18

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

9 komentarai

 1. PS sakė:

  Maidanas nusimato… Tokia ir atomazga. Jei jau maidano neišvengti, tai Putinas privalo nuleisti oligarchų, penktos kolonos ir kitų podpindosnikų kraują. Tiesiogine prasme.

  • douktris sakė:

   kas ispetas, tas ginkluotas. Putinas senai yra perkandes amerikonu oranzines technologijas. jam visi amerikonu ejimai aiskus. stai ir dabar, ka tik “nuravejo“ penkis generolus. jei nestrukturizuosis samokslas jegos strukturuose, maidaunas amerikonams beprasmiskas, o jiems laikas – pinigai, nes stebuklinga zaliu popiereliu masinka greit is ju atims

   • PS sakė:

    Pindosams svarbu bet kokiomis priemonėmis nuversti Putiną ir maidanas viena iš jų. Jie irgi skaičiuoja ir vertina, kas, jų manymu, labiau apsimoka, bet visada turi kelis scenarijus. Toks žaidimas dėl gyvybės ir mirties – Rusijos (o su ja ir pasaulio) ir Pindosijos.

    • douktris sakė:

     maidaunas – perversmo aisbergo matoma virsune. perversmo pagrindas – elito isdavyste.

    • PS sakė:

     Kaip tik čempionato metu Pabaltijyje vyks NATO pratybos. Sutapimas? Nemanau :). Pindosijos elitas maidano planą vykdo.

    • douktris sakė:

     vykdyti tai jy vykdo, nes neturi kito plano. bet Putinas zino ju planus, todel ka amerikonai bedarytu, viskas bus Rusijos naudai. as kazkada rasiau, kad isaiskintas samokslas – pralaimetas. o satanistu samokslas pries zmonija (y Rusija smaigalys) vis labiau aiskeja.

    • PS sakė:

     Stalinas irgi žinojo, kad Vokietija pradės karą. Karo išengti nepavyko, tik kad jam geriau pasiruošti. Taip ir su maidanu. Tai paskutinis pindosų šansas. Kitos priemonės neveiksmingos. Na, dar gali organizuoti Putino nužudymą.

    • douktris sakė:

     globalus prediktorius be Putino kol kas apsieiti negali, todel visus samokslus pries jy gesina, – nutekina informacija. bet, aisku, kad dominuojanti pasaulyje Rusija jam nereikalinga. todel jis leis pindosams nuleisti Rusijai kraujo. o ateinanciu yvykiu kraugeriskumas priklausys nuo zmoniu samoningumo. tsakant, durna (maidauna) ir baznycioj musa.
     del ko ir stovi Fiodorovo NOD’o piketai po visa Rusija.

 2. douktris sakė:

  labai daug geros informacijos y video pabaiga. labai atvirai pasake apie busimus Putino veiksmus, reiskia atomazga nebetoli.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.