Kam naudinga vėl skelbti “vatnikų“ sąrašus?

Lietuvos fasizacija

bukimevieningi.lt

Gegužės 15 d. vėl pamačiau internete viešai skelbiamus ,,vatnikų“ sarašus. Yra interneto portalas vatnikai.eu, kuriame skelbiami tariamų ,,Lietuvos priešų“ sarašai. Juose daug pavardžių ir foto, tame tarpe V. Lekstutis, Z. Vaišvila, A. Nakas, B. Dilpšienė, G. Grabauskas ir daug kitų aktyvių piliečių. Sarąše yra ir buvęs Kauno meras V. Šustauskas, aktyvus visuomenininkas D.Glazkovas, žurnalistai L. Ragelskis ir S. Zagurskis bei kt. Pastebėjau jog piliečių aprašymai su daugeliu netikslumu-pvz.-neteisingai nurodyti mano gimimo metai, matomai sąmoningai neteisingai nurodyta kad esu vidurinio išsilavinimo (nors esu baigęs aukštąją mokyklą) bei pan.

Dar šių metų sausio 13d. vakare internete pasirodė ,,Lietuviai kenkiančių“ asmenų ir ,,kenksmingų“ žiniasklaidos priemonių sąrašas. Atidarytas portalas-vatnikas.lt, jame buvo įtrauktos 145 pavardės ir 9 leidiniai. Tarp jų ir ,,Laisvas laikraštis“. ,,Vatnikų“ sąraše buvo pilietinėje veikloje daug metų dalyvaujantys V. Lekstutis, A. Paleckis, A. Nakas, V. Titovas, V. Kelertas, V.Kotas, R. Popova, V. Povilaitis, G. Grabauskas ir dar daug Lietuvos piliečių. Minimos ir…

View original post 665 more words

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.