Трагедия валютных ипотечников. Как Путин пойдет на выборы? Евгений Федоров 23.11.17

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

12 komentarų

 1. PS sakė:

  Taip, bet litas taip neprasėdo. O rublis buvo dirbtinai numuštas ir tie, kas ėmė valiuta, grąžinti reikia daugiau nei dvigubai daugiau…

  • douktris sakė:

   jo, lt avinus amerikonai nukirpo ne taip grubiai, nes cia chaosas kol kas nereikalingas. jewroavinai turi kur atsiganyti jewroaptvare. o Rusijoj specialiai tai daroma, kad sukile daunai isnestu Putina is kremliaus.

   • PS sakė:

    Ir išmes, jei Putinas ir toliau vilkins. 1 žingsnis pirmyn, 2, ne, 3 atgal. Jau laikas pribrendo. Rinkimai – pikas, taškas negrįžimui, startas naujai politikai tiek viduje, tiek ir užsienio. Globalioje politikoje Putinas gerai dirba, tik to nepakanka.

    • douktris sakė:

     Putinas dirba (puola) ten, kur leidzia jegos ir ystatymai. amerikonai sukure kolonijoms tokias konstitucijas, kad atsirades jose nacionalinio issivadavimo lyderis neturetu pilnos valdzios. jei prisimeni, kai Paksas pasieme Alitos byla, liberastai eme saukti jy valdzios uzurpatorium, fasistu, kad jo pareigos, – tik uzsienio politika. tas pats laukia ir Putino
     todel, kaip Fiodorovas siame klipe sako, amerikonai turi pradet pirmi – tai yra, kaip visada Rusijai tenka kraugeriskiausias variantas, kaip 41mieji. o yvykiu kraugeriskumas priklausys nuo masiu samoningumo. Fiodorovas mato sy faktoriu.
     nors rusu samoningumas zemiau plintuso, bet jis kelis kartus didesnis uz lietuviu.

    • PS sakė:

     Tai rinkimai ir bus pikas. Laukti iš minios palaikymo nepradedant veikti pirmam yra nesąmonė. Visada taip buvo. Turi atsirasti kažkas, kas minią pradeda vesti ir tuo kažkas yra Putinas. Todėl neturi ir negali jis laukti kol liaudis išeis ir pareikalaus. Neišeis ir nepareikalaus. Visa iniciatyva Putino rankose. Tik vienas momentas yra – išorinis trigeris – Vakarų su JAV priešakyje puolimas. Iš kitos pusės Vakarai dar yra pakankamai stiprūs ir dar gali palaukti vieną Putino kadenciją. O situacija Rusijoje tik blogės. Taip kad Putinas bet kokiu atveju turi pradėti po rinkimų veikti. Yra du scenarijai ir abu kruvini, tik vienu atveju kraujo daugiau, o kitu – mažiau. Arba tiesioginis karas su Vakarais (JAV ir Vakarai pradeda jį maidanu maždaug ties prezidento rinkimais), arba rinkimai praeina nors ir su ekscesais, bet be maidano. Ir tada jau pats Putinas turi pradėti gilias vidines reformas ir pertvarkas. Be kraujo nuleidimo visgi neišeis. Dar yra trečias scenarijus – tai Rusijos lėta likvidacija per ateinančius 6 metus. Rusijos elitas tiesiog dės ant Putino, sabotuos viską ir darys viską pagal JAV nurodymus. Putinas atsidurs vidinėje izoliacijoje, prisidės ir išorinė. Teroro aktai, atskirų regionų nepriklausomybės judėjimai, įskaitant ir galimus kruvinus įvykius, ir t.t., ir pan. Dar nepasibaigus Putino kadencijai šalis bus privesta prie kondicijos, kai ji ims byrėti.

    • douktris sakė:

     Fiodorovas viska yra sudeliojes y lentynas. nors jis sako paprastas tiesas, jis nera toks paprastas ir zino daug daugiau, negu kaip kai kam atrodo.
     Paksas irgi buvo pradejes tik veikti ir visa jo runkeliu palaikyma nupute liettrydis ir zombiadeze.

    • PS sakė:

     Jei būtų Rusijoje kaip Lietuvoje, tai Putino jau seniai nebūtų. viskas jau pribrendo ir perbrendo esminiams pokyčiams. Dar 6 metai zastojaus, liberastų siautėjimo prives šalį prie katastrofos, kurios taip reikia Vakarams. Krymo atgavimo euforija jau praėjo ir patriotizmo bei Putino palaikymo banga ims slūgti. Auga jauna mankurtų karta, užauginta vartotojiškomis vertybėmis ir išmokinta linberastiniuose universitetuose – a la Kolia iš Urengojaus, kurie jau dabar aktyviai pradeda užimti postus (Lietuvoje irgi tas procesas jau vyksta). O penkta kolona su liberastais, jei Putinas nepradės vidinių reformų, pavers Putiną nekenčiamu, izoliuotu prezidentu. Pindosai turi du variantus – arba maidanas ir greitas pakeitimas, arba antra kadencija, galbūt net ir nepilna (pindosams geriau nepilna) dirbtinai politiškai neįgalaus, nekenčiamo prezidento, po kurio ateis “išvaduotojas“ demokratas propindosininkas. Per tą laiką kadrai bus paruošti, Putinas jau nebegalės būti renkamas. JAV ir Vakarai dar stiprūs, tegul ir silpstantys. Ir palaukti dar kelis metus gali. GP irgi gerai, Putinas stabilizuos padėtį pasaulyje, stabilizuosis ir JAV, o toliau Rusija nereikalinga.

    • douktris sakė:

     kadangi amerikonai pradejo maidauniny varianta, reiskia ir jie nebeturi laiko laukti, Putinas griauna amerikonu vienpoliary pasauly is isores, amerikonai griauna Rusija is vidaus, per savo oligarchu ir valdzios agentura. Putinas ispravodijo amerikonus is artimuju rytu. visi amerikonu sajungininkai nuleke tartis su Putinu. o tai reiskia, kad stebuklinga zaliu popiereliu spausdinimo masinka greit praras savo stebuklinga galia.

    • PS sakė:

     Taip, pradėjo maidano variantą, bet tai nereiškia, kad jiems pavyks jį užkurti. Rusijos “elitas“, nors ir protu nepasižymi, visgi supranta (šikna jaučia), kad maidano varianto atveju jo gali ir nelikti ir neliks. Todėl gali nepasirašyti lemiamu momentu. Ir kas tada? Pindosai nuleis rankas? Ne pro duris tai pro langą. Tada – planas B. Minkštas, be bardako ir kraujo, išsaugant elitą, tik nušalinant Putiną be maidano izoliacijos būdu, net anksčiau laiko, galbūt apkaltos būdu, galbūt net nužudant (Staliną gi nužudė).

   • douktris sakė:

    jei nepasirasys, – cia, kaip pokeryje, – Putinas nusines visa banka be kraujo. bet sitas variantas mazai galimas. Fiodorovas sake, kad sudegintu kiosku isvengti nepavyks, uzzombinta liaudis neturi gauti laisve veltui, nes jos nebrangins, – kaip lietuviai.

 2. douktris sakė:

  nuo 37 min., – Fiodorovas apie ordinus. pries kelis metus, kazkur buvau atkreipes demesy, kad Putinas per paradus be vieno ordino, nors aplinkui jy visi su ordinais :). kas mato, tas supranta

 3. douktris sakė:

  lygiai toky pat nekilnojamo turto burbula ispute Lietuvoj ir “svedu“ bankai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.