amerikonu alkaida Katalonijoj

Oct 3

The same pro-terrorist groups that supported the coup against Assad’s Syria are now in Spain supporting the separatist coup in Catalonia

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

13 komentarų

 1. Aleksas sakė:

  Sutinku su jumis abiem, jus is esmes ta pati sakote, tik vienas atsargiau, o kitas (PS) man atrodo yra pasiekes ta pati lygi, kaip ir as – nusibodo nesibaigiantis melas, nesibaigiancios zudynes, nesibaigianti balamutstva, norisi, kad jau greiciau viskas uzsibaigtu, nebesvarbu ar geruoju ar bloguoju, nes vistiek viskas tik blogyn eina. O del mazesniu saliu atsiskyrimo – tai dydis juk nelabai ka reiskia, jei smegenu ir savigarbos nera, tai ir dicki apsuks apie pirsta (paziurekit kas didziojoje TSRS arba siandien JAV vyksta). Kad ir ta pati Graikija – niekada turtingi nebuvo, bet gyveno patys sau vieni, pavalge, apsirenge, visada geroj nuotaikoj, o dabar , isijunge i “darnia tautu seima’ kaip prigauta merga su vaiku blaskosi ir dar pasirodo skolingi uz “laime“. Laukiu Katalonijos atsiskyrimo ir su kuo daugiau triuksmo tuo geriau (zinoma, be didelio kraujo praliejimo). O po to laukiu Vengrijos, basku, Veneto ir Lenkijos atsiskyrimo, jei Dievas musu susimyles.

  • douktris sakė:

   tik stipri Ispanija gali buti musu sajungininkas pries briusely-vasingtona, o ne silpna Katalonija. reikia ziuret pasauliny vektoriu – zmonijos vienyjimasy, o ne dirbtiny skaidyma ir visu varyma y gyvuliu ferma. katalonams Ispanija laisvai gyvent nei kiek netrukde. atsiskyre jie nieko negaus isskyrus padidejusia biurokratija ir mokescius ir paklusnia dabar jau Vasingtonui valdzia, kurios poveikis aborigenams tuo didesnis, kuo mazesne salis. siuo atveju pralaimes ir Ispanija ir Katalonija, – mazesne Katalonija – daugiau.

   • PS sakė:

    Nieko jie ten nekovojo, Ispanija seniai опущенная šalis. Dar prieš 5 metus, kai buvau Ispanijoje, vos tik įlipau į metro Madride – du pedikai laižosi vagone. Šalia važiuoja vaikai. Nuėjau į parką. Du pedikai sėdi ir smaukosi sukišę rankas vienas kitam į kišenes. Viešbutyje įsijungiu televizorių: pirma naujienų laidos tema – LGBT festivalis pliaže. Tik antra tema kalnakasių streikas Madride. Perjungiu kanalą – filmas apie pederastiją seminarijoje. Berods ten tas Almodovaro ar kokio tai režisieriaus, gan žinomas filmas ta tema. Taip kad ne kovotojai tie ispanai ir katalonai. Gyvuliukai jau. ES turi žlugti, kad Europa būtų surinkta pagal Rusijos variantą. Kito kelio nėra, po vieną ar visus vis tiek nuves į skerdyklą ir tik Rusija gali tai pakeist, o jai tokia, kokia yra ES nereikalinga. Nemanau, kad Katalonija bus duota nepriklausomybė, gal tik autonomijos daugiau gaus ir babkių kiek numes. Bet kokiu atveju šis skilimas yra gerai ES griuvimui ateityje.

    • douktris sakė:

     skaldymasis, vienyjimasis, nepriklausomybe turi buti nuo ko, su kuo ir vardan ko? – tik 2 variantai – zmogaus evoliucija – zmogaus degradacija. nemanau, kad katalonams uzejo noras evoliucionuot. paprasciausiai jiems ant sienos pakabino rysku skudura, kad jie pabadytu siena. o kad ta siena uzgrius jiems ant galvos, jiems nedaeina, kaip ir lietuviams ir ju kraujo broliams ukrams. kol katalonai su ispanais badysis, – briuselis juos kirps, kaip ir lt avinus, ragais ysiremusius y “rytu fronta“

    • Aleksas sakė:

     Pilnai sutinku, PS, ispanai pasiruose laizyti subines bet kam, kas tik jiems doleriu ar euru numes, tai silpni, kvaili ir bailus zmones. Tokius sajungininkus gali uz pinigus nusipirkti, tad jei Rusijai labai ju reiktu – visada gali pinigu is biudzeto isskirti. Bet kol kas leidzia jankiams juos aptureti – kodel ne, ka jau ten tokio Ispanija turi, kad ju meiles kam reiktu? O kad katalonu atsiskyrimas susilpnins EU, tai faktas ir labai geras poslinkis ivykiu tekmeje. Pavieniui visi tie luzeriai nieko neverti, bet kartu susideje, kaip hienu gauja gali nemalonumu pridaryti. Geriau, kad jie butu isvaikyti arba bent issklaidyti po mazesnes grupeles.

    • douktris sakė:

     nesusilpnins nei kiek, – atvirksciai – briuselio tikslas suskaldyti ir sunaikinti visu nariu valstybinguma. kai megztaberetis mauras katalonas atliks savo darba Ispanijoj, jis bus paskelbtas teroristu, jei nesiguls po briuseliu – zr. Zilvinas Razminas. lt megztaberecius avinus peni rytu frontui

    • PS sakė:

     Kaip nesusilpnins, jei kaip tik susilpnins ES. Briuselis ne savarankiškas, jį tampo GP ir pindosai (šalies elitas). JAV silpna Europa dabar yra gerai, siekiant palaikyti JAV hegemoniją, GP irgi silpnas ES gerai, tik šiek tiek vėliau, nes ES dar neatliko visų iškeltų užduočių, o GP tikslas, aišku, sunaikinti valstybes ir tautas Europoje. Ir Rusija su Putinu priešakyje turi peržaisti tiek GP, tiek pindosų elitą, o jei to padaryti jai neišeis, tai galas visų pirma Rusija, o paskui visiems kitiems. Todėl ES griūtis Rusijai tik į naudą ir kuo greičiau, tuo geriau. Tuo tarpu greitas ES griuvimas pindosams nėra gerai, nusilpimas gerai. Nes griuvus ES bus prarasta didelė dalis kontrolės ir valdymo priemonių, jas reikės iš naujo išstatinėti, o tuo laiku dalis šalių atkris nuo JAV ar taps neutraliomis, gal net prorusiškomis. GP žaidžia žemame dažnyje, o Rusija to, deja, nedaro ir niekada nedarė. Todėl GP pasieks savo tikslus kiek anksčiau ar vėliau ir jiems Katalonija buvusi ar nebuvusi, tik kiek koreguoja jų planus. Deja, bet Rusija gali veikti tik aukštame dažnyje ir jai svarbu perimti iš GP pasaulio valdymą, o tą ji gali padaryti tik per trumpą laiką, nes kaip rodo praktika, deja, po tokių vadovų kaip Putinas ateina kiti, kurie grąžina Rusiją į dar prastesnes globalines pozicijas, nei buvo pasiekę pirmtakai. Todėl yra labai gerai, kad ES ima skilinėti, Rusija bus lengviau. Tačiau dabartinė situacija pasaulyje tokia, kad jei Rusija dabar nepavyks, bus visų pirma galas pačiai Rusijai, o tada ir visiems kitiems.

    • douktris sakė:

     ne es skilineja, o Ispanija. skilusios dalys lengviau priimines ketvirtojo reicho direktyvas. is es katalonai nesiruosia iseiti, tik giliau lys briuseliui y sikna.

    • PS sakė:

     Ispanija ir taip sėdi žemiau žolės ir klusniai vykdo komandas. Pilietinis karas gali būti. Kas iš vienos pusės blogai, nes žūsta žmonės, iš kitos pusės gerai, nes susilpnina ES ir aplamai atriša rankas Rusijai tiek morališkai, dialoge su Vakarais, tiek ir veikimo laisvėjė, kuri atsiras, kai ES ir NATO įklimps kare savo viduje. Putinas ne amžinas, jis turi suspėti dar daug ką nuveikti, o kol kas vyko tik mindžiojimas vietoje ir pasiruošimas. Laikas artėja realiems dideliems pokyčiams.

 2. PS sakė:

  ES turi būti sugriauta ir nesvarbu kaip, svarbu tik kad be didelio kraujo praliejimo. JAV ir taip valdo, kol kas, taip kad niekas iš esmės jų naudai nesikeis. Rusijai pereinamuoju laikotarpiu geriau likti vienai su JAV nei dar turėti šalia JAV satelitą ES. Atskiros Europos šalys Rusijai yra kur kas palankesnis variantas. Kai kurios ir liks Amerikos šuneliais, kitos bus labiau neutralios ar net šiek tiek prorusiškos. Ateityje Europą vėl reikės surinkti, tik ne pagal dabartinį modelį, o pagal Rusijos. Su Lietuva tai yra tik du keliai – išnykti ar eiti su Rusija. Ir kuo greičiau ES žlugs, tuo bus geriau mums.

  • douktris sakė:

   su sssr irgi panasiai buvo. buvo jegu kurios norejo islaikyt ekonominius rysius tarp sssr respubliku, norejosi kaip geriau, o gavosi kaip visada. manau, Rusijai neuzteks jegu (kantrybes) laukt kol buduliai patys apsispres stot y Rusijos imperija. jiems bus specialiai pasunkintos gyvenimo salygos, kad greiciau apsisprestu, kaip pries stojant y jewrobordely – 26% bedarbyste (oficiali)
   kuo didesnis bus tautos samoningumas, tuo maziau jai bus skausmingas perejimas is vienos sistemos y kita. savos sistemos sukurt lietuviai neturi sansu, jie nesupranta, kaip sistemos funkcionuoja ir neturi jokiu resursu, – nei politiniu (vienybes, juos vienyja zombiadeze), nei ekonominiu.
   ir dar, kuo skiriasi rysiai tarp sssr respubliku ir jewrobordelio psiaudovalstybiu. pirmu atveju – ekonominiai, antru – bankiniai (banku kabala vienyja visus)

 3. PS sakė:

  Mums tik geriau, jei ES žlugtų ir Katalonijos nepriklausomybė tai vienas iš rimtų kirčių ES išlikimui. Todėl viskas gerai. Vakarai (šiuo atveju senoji Europa) turi išgerti pilną taurę, kaip sakant, su nuodais, kurių pilstė kitiems. Dabar tegul bando ant savęs.

  • douktris sakė:

   mazai salialiai, kaip Lietuvai, – dilema, – pakeisti savo padety galima trimis budais, – sugriaunant struktura ir sukuriant nauja, ja reformuojant, pereinant y kita struktura. nei vienas variantas Lietuvai nepakeliamas. ji tik gali pasirinkti, kuriuo vektorium eiti. nei vienas kelias nebus rozem klotas. kaip buves megztaberetis separatistas as “puciu y vandeny“, viena kart apsidegines lupas: kas naudinga amerikonu satanistams, tas nenaudinga man. kodel amerikonu alkaida uz katalonijos separatistus? lamatj – ne stroitj – mes jau isbandem su sssr. pries ka nors sugriaunant, reikia kazka pasistatyt, kad ir laikino. reikia suprasti, kas vyksta ir teisingai pasirinkti kelia su maziausiais nuostoliais Lietuvai.
   kur dings atsiskyrusi Katalonija globalizuojamam pasaulyje? persikels y menuly? kai tik atsiskirs, is kart nutruks ekonominiai rysiai su Ispanija (pajamos sumazes, tarifai sukils) ir toliau jau zinomas variantas – Lietuvos, Ukrainos, nutraukusios rysius su Rusija, ir tiesioginis valdymas is Vasingtono.

   mes jau negalim pakeisti vykstanciu procesu, kas ne aklas, tas mato, kad vel grysim Rusijos ytakon. bet mes galim tam pasiruosti, – normalizuot su ja santykius, nekrest jai sunybiu, nesikt jai po durim, manant, kad dede semas mus amzinai saugos. su neadekvatais nesiderama, o blaiviai mastantys gali issidereti labai daug. del ko as ir trinu ropes runkeliams su RP

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.