dermokratine massmedija saukia gvaltas? taigi, normalus sodinami y psichuskes, iskrypeliai zygiuoja paradus.

Iš Daukanto aikštės – į psichiatrijos ligoninę. 2017 09 08

Published on Sep 13, 2017

Iš protesto – bado akcijos Daukanto aikštėje dingo Borisas. Po savaitę trukusių paieškų Dainius Petkus jį atrado psichiatrijos ligoninėje. Bendraujant su Borisu išaiškėjo, jog į psichiatrinę ligoninę jį galimai išvežė Prezidentūros apsaugos darbuotojai. Su Borisu Dainius Petkus (jo pseudonimas veidaknygėje Sati Ožkelė Griciūnienė) susipažino prieš porą mėnesių gatvėje. Borisas – benamis našlaitis, turintis 50 procentų psichinę negalią, virš 10 metų beviltiškai ieškantis savo mamos. Jis – vienintelis vaikas iš daugiavaikės šeimos, likęs Lietuvoje kaip “nekondicinė prekė“, kiti jo broliai ir seserys parduoti į Vokietiją (istorijos apie vaikų namų direktorę, kuri prekiavo vaikais, dalyvis). Kai po bevaisių pastangų rasti mamą jis įpykęs paskambino įvairiais adresatais grasindamas ir paminėjo Dalios Grybauskaitės pavardę – įsijungė baudžiamojo persekiojimo mechanizmas. Dabar Borisas vis dar psichiatrijos ligoninėje, į kurią, Dainiaus Petkaus nuomone, paguldytas neteisėtai. Po priverstinio gydymo jo laukia teismas už grasinamus skambučius.
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

 1. douktris sakė:

  ir dar, cia pavyzdys tiems, kas bando ieskot teisybes pries valdzia neteisinemis priemonemis, grasinimais valdziai. valdzios neteisines priemones daug galingesnes. vienintelis kelias y laisve – teisinis – informacinis. supratai, kokiam sude “nepriklausomybe“ – paaiskink klitiems, kad susidarytu kritine mase zmoniu, galinciu teisinemis priemonemis pakeisti kolonijine valdzia. maidaunu kelias – y prazuty. Lobovo provokacija tik pakenke nacionalinio issivadavimo judejimui.

  man jau kiles sioks toks ytarimas, kad Lobovas tai dare saugumieciu uzsakymu, kurie jy galimai “pakabino“ uz silpnos vietos. labai jau surezisuotai atrode provokacinis vaizdas.

  • Aleksas sakė:

   Man irgi gana dirbtinai tas “ispuolis’ atrode…Na bet ir jaunimelis, Viespatie pasigailek – hermafroditu ir sliundreliu samburis. Vakaru pasaulis dideliu greiciu krenta i praraja.

 2. douktris sakė:

  cia jums ne rusu totalitarine okupacine valdzia, cia amerikoniskos dermokratijos normos. o kaip sauke sssr disidentai – karatelnaja medicina, karatelnaja medicina ir visa pasauline dermokratine massmedija palaike juos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.