kolonijos su nudebilintais “nepriklausomais“ aborigenais ne tik kad eksplotuojamos, jos isgramdomos

Justina Vidzėnė

Justina Vidzėnė REKOMENDUOJU PERKLAUSYTI signatarės Valionytės pranešimą šia tema 1:24:24.
“Mūs miškai – žaliava švedams jų strateginiuose planuose“- va tau ir visa ‘reformų esmė“, o “tuos kurie atnešė šias idėjas – jais turėtų pasidomėti STT, nes tai jau nacionalinio saugumo klausimas“.

A. Salamakinas signatarei: “o galėsite tą patį pranešimą Seimui paskaityti?“

„Tuo, kas prastūmė šią reformą iki Seimo, mano galva, turi susidomėti Saugumo departamentas, todėl, kad tai yra sistemos griovimas, tai ne skaidrinimo procesas, o darymas dar neskaidriau. Ir palinkėčiau „valstiečių“ ir ypač su pavadinimu žaliųjų partijai susimąstyti…

Aš suprantu, kad jus pastatė prieš faktą, kažkas labai profesionaliai“, – pirmadienį Seime vykstančioje konferencijoje „Lietuvos valstybinių miškų ir miškininkystės ateities vizija“ sakė B.Valionytė.

https://www.youtube.com/watch?v=pNR1tdMmeDE&index=381…

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

  1. PS sakė:

    Lietuvoje medienos perdirbimo pramonė jau apie 2000 metus pradėjo pereidinėti masiškai į švedų ir suomių rankas. Dabar tik smulkios lentpjūvės yra vietinės, visa kita priklauso užsieniečiams. Jiems reikia daugiau pigios žaliavos. Todėl ir reforma. Ir pačioje Rusijoje masiškai kertami miškai ir neapdirbta mediena gabenama į užsienį, įskaitant ir Kiniją. O iš ten jau ateina gatavi produktai iš medienos, įskaitant ir šikpopierį, kuris dabar Lietuvoje jau kainuoja kosminius pinigus. Iš tikrųjų dabar pigiau nusipirkti “Lietšūdį“ (L. Rytą) ir juo šikną valyti, nei nusipirkti pakuotę šikpopierio (neskaitant įvairių akcijų ir nuolaidų)…

  2. douktris sakė:

    kas prastume?, – soroso fondu ispereti “specialistai“, praeje metropolijoje koloniju valdymo kursus, dave priesaika Vasingtonui. saugumo departamentas domisi tik neuzzombintais, aktyviais aborigenais siekianciais issivaduoti is kolonijines valdzios.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.