Решающая фаза борьбы! Теперь Путин точно пойдет на выборы? Евгений Федоров 28.07.17

taigi, arteja lemiama ww3 faze. lt buratinams laikas pakuot cemodanus, nelaukiant kol Putinas uzdarys jewrobordely. as jau senokai buvau perspejes isparduot sukilnota nekilnojama turta draustiniuose. pyzdec podkralsa nezametno. kaip ten sako gudrioj knygelej, – nestatyk savo pilaiciu ant smelio (draustiniuose)?

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

9 komentarai

 1. gerai sakė:

  da vienas taranas sia savaite, intervas nodo laikrasciui pro informacionyj suverinitet

 2. PS sakė:

  O Rusijai išverstaskūriai reikalingi? Išverstaskūrių ir niekšų surinkimas į valdžią tai Vakarų kolonijinio valdymo know-how. Ne Rusijos.

  • douktris sakė:

   pradziai bus reikalingi, nes Rusija netures tiek kadriniu valdzios resursu. kaip amerikonai naudojo tarybine nomenklatura, taip ir rusams teks panaudoti amerikonu, aisku, atrinks lucich iz chucich. rusams valdzios chaosas Lietuvoj nereikalingas. labiausiai “nusipelniusius“ (jei nedasiprotes isnesti kudasiu) susodins uz karo kurstyma Ukrainoje, Cecenijoje. kitus sodins uz korupcija ir pedofilija. manau turetu isjudeti rezonansines zmogzudysciu bylos, Kiesu nuzudymo byla su Mazeikiu naftos “privatizavimu“, sausio 13 taip pat. nauja valdzia nores patikti buduliams

   • PS sakė:

    Tai čia ir esmė, kad Vakarai visada naudoja niekšus kolonijose ir okupuotose teritorijose savo naudai. Tai Не наш метод, Rusijos atžvilgiu.
    Bet aš ne tik apie valdžiažmogius. Apie eilinius lietuvius, kurių daugumai smegenys užšiktos.

    • douktris sakė:

     bus matyt, ka rems Putino fsb Lietuvoje. Paksa y rezidentura pastate uz Borisovo pinigus , skaityk, – Putinas, isitvirtines Rusijos valdzioje. tsakant prisiko amerikonams y kisene, amerikonai is kart pradejo kontrataka, taigi, gal Paksa Putinas vel teisetai pastatys y rezidentura.

  • douktris sakė:

   nuo 18 min.: Ukrainos valdzios nomenklaturos peremimas, performavimas Kryme patvirtina mano zodzius.

 3. PS sakė:

  “Elito“ pilaitės kol kas mažiausiai rūpi. Ką reikės daryti su užšiktom daugumos smegenim? Deja, dabar ne 1940-ieji, kai sveiko proto buvo kartais jei ne eilėmis daugiau. Dabar gi didelė dalis nudvės dėl pindosų ir europidų, manydami, kad gina Lietuvą, o tie, kurie nebus pasiryžę nudvėsti, tiesiog trukdys kurti žmogiškesnį gyvenimą… Na bet pirmiausiai su dalinai panašia problema Putinas turi susitvarkyti pačioje Rusijoje.

  • douktris sakė:

   as apie tai, kad valdzia Lietuvoj neisvengiamai pasikeis is Briuselio-Vasingtono y Maskvos. Maskva greiciausiai pravalys amerikonu marionetes (manau ju bylas turi ne tik czv, bet ir fsb, o jei neturi, tai amerikonai jas p(e)arduos rusams po vienpoliario pasaulio kapituliacijos) ir sustatys savas. jei kas ir priesinsis, deresis uz Lietuva tai tik R. Paulauskas. visi kiti briuselio patriotai, kuriuos rusai paliks, pereis tarnauti Rusijai. baudziauninku tautai savas elitas nereikalingas, todel RP vel liks nuosaly.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.