David Icke Videocast – Another Day – Another House of Horror

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

10 komentarų

 1. PS sakė:

  Jei būtų atominis sprogimas po reaktoriumi net ir minibombos, tai viskas būtų pavirtę dulkėmis, kaip 9/11 atveju. Reaktoriaus sprogimas nebuvo atominis. Buvo eilinis sprogimas dėl perkaitimo. Kaip katilo. O paskui prasidėjo branduolinės reakcijos suardytame reaktoriuje, dėl ko galėjo būti didelis energijos pliūpsnis ir pseudobranduolinis sprogimas, kuris nunešė ir stogą ir dar daugiau suardė reaktorių, išmetė į atmosferą daug dulkių ir radioaktyvių izotopų. Galėjo jis būti lydimas ir ugninio grybo, bet tai nebuvo grynas branduolinio sprogimo grybas.

 2. gerai sakė:

  informatyvus filmas su Rybnikovu apie radiacija

  • douktris sakė:

   del Cernobylio diversijos Rybnikovas nugrybavo. ten buvo atomines minos, padetos po reaktorium (jo komunikaciu tunelyje) sprogimas. Legasovas – rotsildo agentas, buvo inscenizuota jo savizudybe, kai mauras atliko savo darba.

   • gerai sakė:

    manau tokios informacijos jis gal ir negirdejo, o su politine (ir ne tik) informacija pas Rybnikova ryskus angazuotumas ne viska priima, jei neatitinka jo nusistaymu.

   • PS sakė:

    Kaip ten tiksliai buvo, dėl kokių tikslių priežasčių įvyko avarija, neaišku. Versijų daug. Bet tai, kad Černobylis įvyko ne atsitiktinai, bet tai buvo diversija, tai faktas.

    • douktris sakė:

     pagal griovimo pozymius nesunkiai galima atsekti atomines minos veikima. tuo labiau, kad jokiom aplinkybem techniskai negali yvykti atominis reaktoriaus sprogimas. jis gali tik issilydyti. o ten buvo nunestas storiausias betoninis stogas. neuztenka dabar tureti akis, kad pamatytum, reikia dar tureti ir loginy mastyma. per zombiadeze dabar tik holyvudines zynios. videotechnika toli pazengusi iliuziju fabrike

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.