Встреча НОД Алтай с Пякиным В В 12.04. 2016 г

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

22 komentarai

 1. Aleksas sakė:

  Zinau, kad abu juoksites is manes, bet , kaip visada, turiu savo komentara pradeti zodziais: “Kaip visada, sutinku su PS“ :))) O jei rimtai, tai juk tikra teisybe – JEDROSAI valdzioje, o reikalai ne tik nepagerejo, bet degeneratai netgi juvenalke prastume (Fiodorovas irgi uz ja balsavo) ir kaip matete is Shekspyra deklamuojancio jaunojo ukroroboto bylos , vaikai atiminejami is padoriu , nors gal ir biednu seimu. O sitas, klasikinis atvejis, kai tikrai butu reikeje atimti vaika is bedarbio Nasralno pasekejo, gal net nelegaliai esancio Rusijoje ir verciancio vaika elgetauti, kad prasertu narkomana teva ir jo sugyventine uzsibaige policijos atsiprasymu ir dideliu snipstu. Liaudis vis labiau nusivylusi ir pikta esama padetimi, Putinas turetu kazka daryti, nes cia kaip su veziu – laukti kol pats praeis, arba kol turesi laiko ir pinigu pasigydyti prives iki tokios padeties, kai nebeliks ko gydyti.

  • douktris sakė:

   ne jedrosai valdzioje, o amerikonai. kas moka pinigus, tas ir muzika uzsako. RF centrinis bankas – FRS filialas, ystatymu projektus teikia TVF, o ystatymus raso amerikonu konsultacines firmos. pagal RF Konstitucija tarptautiniu organizaciju normos ir ystatymai auksciau uz Rusijos ystatymus (jedrosai neturi teisiu ju atmesti), kaip Lietuvoj jewrosojuzo. seimas nekuria ystatymu, o tik retransliuoja Briuselio ir TVF’o direktyvas, isvercia briuselio ystatymus y lietuviu kalba.
   Todel Putinas laukia kol, taip galvojantiems, kaip tu rusams NOD’o pagalba pagaliau daeitu, kas valdo Rusija. nes Putinui pabandzius perimti Rusijos valdyma is amerikonu, – amerikonai pradetu suirute ir tokie gudruciai, kaip tu rodytu pirstais y Putina – jis griauna Rusija. jau ir dabar didzioji dalis zombiu taip galvoja.
   jedrosai partizaninis Putino burys.

   • PS sakė:

    Koks skirtumas, kaip pavadinsi. Mums daeina, o laukti, kol visiems (daugumai) rusams daeis, yra naivu. Jei Dūma daugumoje propindosinė, tai ir konstitucijos ji nepakeis, ir referendumo nepaskelbs. Tai kaip jį paskelbti? Kitas dalykas – tinkams referendumo nušvietimas prieš jam įvykstant žiniasklaidoje.
    Tinkamai nušvietus referendumo reikalingumą, jis įvyktų taip, kaip reikia Putinui. O kaip tą padaryti, kai žiniasklaida parsidavusi? Tik administracinėmis priemonėmis ją prispausti. Bet tą galima daryti trumpą laiko tarpą. Kad suirutė bus, tai ji bus bet kokiu atveju, nes nemanau, kad pindosai sutiks netgi su prezidento rinkimų rezultatais, kurių metų bus išrinktas Putinas dar vienai kadencijai. Dar 6 metai laukimo? Kol Putinas jau nebegalės dalyvauti rinkimuose… Ne. Žodžiu, Putinas įvarytas į kampą ir arba jis eis į proveržį nepaisant kraujo, arba nuvegetuos per paskutinę kadencijną, o galiausiai kraujo Rusijoje išvengti nepavyks, gal tik keliais metais vėliau jis masiškai prasilies… Tačiau pirmu atveju juo bus palaistytas suverenitetas, kitų atveju – Rusijos galas.

    • douktris sakė:

     Putinas neturi jokiu administraciniu teisiu pazeidinet Konstitucija. massmedia pagal Konstitucija yra nepriklausoma Rusijai, kaip ir jos centrinis bankas, valdomi is wallstreeto.
     Fiodorovas simta kartu yra sakes, kad Putinas ir NOD’as nepazeidines Rusijos Konstitucijos ir ystatymu. viska darys teisinemis priemonemis, ty., eis ilgiausiu keliu su kuo maziau kraujo (zmoniu samoningejimo). trumpiausias (neteisinis) kelias veda y katastrofa, – ko ir troksta satanistai. paziurek y Ukrainos yvykius, – amerikonai tik ir svajojo, kad Putinas butu daves ysakyma yvesti Rusijos armija y Ukraina.
     pilietinis karas, suirute Rusijoje – garantuota wallstreeto satanistu pergale. Rusija atkris y akmens amziu ir joks Stalinas nepades pasivyti vakaru, kokie jie bebutu. satanistai yves “taikdarius“ ir sucipuos islikusius nugaletojus revoliucionieriskus avinus.

     taigi, kaip matosi, tau nedaeina, tsakant, chuli dumatj – triasti nado

    • PS sakė:

     Žiniasklaidą prispausti galima taip, kaip ir visur kitur – per savus žmones, administracinėmis priemonėmis. Visokius myžčiojančius liberalinius lietus tiesiog uždaryti, valstybiniuose kanaluose (nebūtina visuose) pastatyti savus vadovus. Tai padaryti galima, tai nėra lengva, bet galima. Žinoma, ne formaliai, bet ir nepažeidžiant jokių įstatymų ir tos pačios konstitucijos. Putinas negali eiti ilgiausiu keliu, nes tiesiog jis neturi laiko (kadencija tai paskutinė). Be to laikas dirba ne jo naudai ir jis turimą liaudies pasitikėjimą tiesiog iššvaistys ir jam tą padės padaryti penkta kolona ir elitas, kurie tiesiog šiks visose sferose ir viską vers ant Putino. Ir dar kartą kartoju, kad elitas turimos valdžios taip paprastai neatiduos, nepaisant to, kad formaliai Putinas ją paims nepažeidžiant įstatymų. Todėl kraujo nuleidimo išvengti nepavyks, kad ir kaip to nenorėtų Putinas.

 2. PS sakė:

  Kas tuos įgaliojimus jam suteiks? Tauta? Kokiomis priemonėmis? Mitingu? Referendumu? Koks mechanizmas? Deja, jo nėra. Ir dabartinė valdžia neleis to mechanizmo padaryti. Nes penktai kolonai valdžioje reikia Putiną nuversti. Deja, bet Putinas įspraustas į kampą iš visų pusių. Vienintelė išeitis tikriausiai būtų tik karas (realus, jei Vakarai užpultų), kuris leistų paskelbti karinę padėtį, apriboti taip vadinams demokratines teises ir parlamento, partijų bei t.t. veiklą ir tiesiog paimti jėga valdžią. Tuo metu būtų galima tiesiog fiziškai masiškai likviduoti penktą koloną ir oligarchus, vagis ir t.t. kaip išdavikus ir kolaborantus. Bet vėlgi, gaunasi, kad be kraujo nuleidimo niekaip. Dabar tikrai nieko iki rinkimų nebus daroma.

  • douktris sakė:

   reikia atidziau klausyti Fiodorova. jis ta paty kartoja po 10 kartu, per kiekviena yrasa, – pas Putina viskas paruosta, – Duma (valdancioji Putino Jedinaja Rossija frakcija, kurios taip pat nemegsta, svelniai tariant, Pakinas) nubalsuos referenduma per viena diena, per pora valandu, – bet liaudis nepasiruosusi, kol kas dvikoju avinu dalis vis dar per didele, kad atlaikyt amerikonu atsakomajy smugy – totalu Rusijos ekonomikos sabotaza, per kury Putinas avinu bandos ir amerikonu valdomos masmedijos pagalba butu nusluotas nuo butaforines valdzios, uz kurios jis uzsikabines laikosi (turi ytakos jai), o kadangi jis pasiduoti nesiruosia, – tai Rusija paskestu kruvinam chaose.

   megztabereciai, maidauniniai, alkaidiniai zombiai – soroso paruosta amerikonu armija – 5 kolona. kuo daugiau zombiu tautoje, tuo daugiau kraujo jai vaduojantis is kolonijinio jungo.
   Putino NOD’as skirtas rusu atzombiavimui. kiek tas procesas bus efektyvus, tiek maziau kraujo bus pralieta.
   Putinas laukia, kol NOD’as prizadins pakankama rusu daly, reikalinga bekraujam kolonijines valdzios peremimui, o Piakinas durina zmones pries Fiodorova.

   • PS sakė:

    Tas įrašas metų senumo ir jau ne visai aktualus.
    Liaudis pasiruošusi ir tikrai nubalsuos, jei tik Putinas pakvies. Tik reikia gramotnai paruošti kampaniją ir klausimą referendume suformuluoti. Aišku, jei referendumą paskelbs, o paskui, kaip Lietuvoje, sistema jį bandys užgniaužti, tai gali ir nepavykti. Netgi bukai ignoruos visa žiniasklaida. Ir tikriausiai būtent tame didžiausia problema. Iš kitos pusės, Rusija tai ne Lietuva, ten iš tiesų galima referendumą surengti per 2-3 savaites. Visgi aš matau problemą ne liaudyje, o sistemoje, kuriai jis visiškai nereikalingas. Ekonomikos sabotažo per 2-3 savaites padaryti nepavyks, o jis ir taip daromas, tik lėtai. Ką galima greitai padaryti, tai tik prekybininkų-penktos kolonos atstovų maisto prekių blokada, ko pasekoje būtų sukelta panika ir bankinės elektroninės sistemos atjungimas (čia jau pasistengs JAV) nuo pasaulio. Bet čia jau pačiam Putinui reikia pasirūpinti, kad būtų bent vienas patikimas visos Rusijos mastu TV kanalas, kuriuo jis galėtų naudotis prasidėjus penktos kolonos puolimui. Informacinis kanalas seniai reikalingas, be jo, deja, sunku bus.

    • douktris sakė:

     problema okupacineje sistemoje, kuri zombina liaudy ir liaudyje, kuri zombinasi. sistema Putinas gali perimti, bet neislaikyti zombiu atkato. paimt valdzia, tik puse darbo, islaikyt ja, valdyti teisinga kryptimi daug sunkiau. didziule zombiu mase gresia pilietiniu karu.

     kai per Dumos rinkimus, Putinas ir Fiodorovas kviete balsuoti uz Jedinaja Rossija, didele mase zombiu boikotavo rinkimus, negirdejo Putino kvietimo, ir Piakinas pute migla ant ED. kaip ir Lietuvoj, gudruciu boikotuotoju deka R. Paulausko LLP nesurinko ir 1% balsu, todel ten nera kam tarti protingo zodzio, vieni debilai.

    • PS sakė:

     Lietuvoje visai kita padėtis. Paulauskas ir neturėjo jokių šansų. Dūmos rinkimai praėjo normaliai. Per mažai JedRo vietų gavo? Pakankamai. O kas Rusijoje po rinkimų pasikeitė? Dūmoje dar daugiau JedRosų ir tiek. Bet visi jie dar aktyviau sabotuoja Putiną, ekonomika buksuoja, skurdas didėja ir t.t. Viena, kas gerai, tai kad jie neina prieš Putiną atvirai. Bet tai nereiškia, kad atėjus valandai X to jie nepadarys. Dabar visi laukia prezidento rinkimų ir tikisi, kad Putiną numesti pavyks. Vot togda zažyviom… Tokia žydra elito ir penktos kolonos svajonė. Deja, bet kuo ilgiau Putinas dels, tuo bus blogiau. Liaudies palaikymas išgaruos, prie to prisidės ir žiniasklaida, ir gyvenimo realybė. Todėl dar kartą kartoju, kad Putinas įvarytas į kampą ir be kraujo nuleidimo vargu ar ką nors padaryti pavyks. Yra tik du variantai – arba kraują pirmas paleidžia Putinas, arba tai padarys elitas, oligarchai ir penkta kolona valdžioje, nes jie bet kokiu atveju taip paprastai valdžios neatsisakys, jei Putinas bandys švelniai bet staigiai perimti (konstitucijos keitimas ir pan.). Elitas ir penkta kolona tao puikiai supranta, kuo jiems tai kvepia. O ir pindosai puikiai žino, kad tai paskutinis šansas nuversti Putiną, paskui tik karu. Liaudžiai visai niekada nedašils. Manau, kad yra pakankama kritinė masė liaudies, kuri supranta ir nėra ko per daug delsti. Lygiai kaip ir laukti, kol užaugs nauja karta. Mankurtų karta užaugs. Kol dar pakankamas kiekis tų, kurie teigiamai atsimena TSRS, nes patys ten gyvėno (ne seniai, o dar vidutinio ir pagyvenusio amžiaus grupė), tol dar nėra taip blogai, bet su metais jų vis mažėja.

    • douktris sakė:

     RP neturejo sansu todel, kad Lietuva totaliai uzzombinta su “nepriklausomybe“ ir “nato mus saugo nuo ruso“. Lietuvoj 1% mastanciu, o suvokianciu pasauly 0,01%
     tau nedaeina, ka sako Fiodorovas,- Duma pagal RF konstitucija priimineja amerikonu rasomus ystatymus. niekas nesiruosia pazeidinet Konstitucija. del zombiu boikoto dalyvavimas rinkimuose buvo toks mazas, kad amerikonai su Starikovu priesaky kele klausima del ju teisetumo ir ED pergales. ED skirta suveikti tik viena karta, – valanda X Putino ysakymu paskelbti referenduma, o iki to, – saugoti politiny stabiluma, nes jei ji butu netekusi daugumos, – nauja dauguma jau butu paskelbusi Putinui inpicmenta ir nusalinusi Putino kontroliuojamus zmones vyriausybeje.

    • PS sakė:

     Todėl ir sakau, kad Lietuvoje visai kita padėtis. Rusijoje yra kur kas didesnis procentas tų, kurie supranta, kokioje padėtyje yra Rusija. Ir manau, kad jų pakanka, kad veikti. Ne visų supratimo lygis vienodas, bet jis vienodas ir nebus. Banda avinų eis ten, kur juos ves. Ir visai nesvarbu, Putinas, ar tipo Analinis :)… Reikia tik tinkamai sutepti.. 🙂 Kas dėl rinkimų teisėtumo Rusijoje, tai jie įvyko, net ir su tokia palyginti maža javke. O ko norėti? Gyvenimo lygis smuko. Sankcijos veikia, o dauguma tiki, kad Putinas tai caras ir todėl jis kaltas, kad nesusitvarko su ekonomika ir pindosų poveikiu. Todėl Putinas neturi ir negali laukti, kol dauguma susivoks. Laikas dirba ne jo naudai, jei ne penkta kolona, tai nesusivokiantys patriotai jį išneš kojomis į priekį. Kad to neįvyktų, jis neturi prarasti liaudies lyderio pozicijų. O jas jis praras ir labai greitai, jei ir toliau ekonomika buksuos, penkta kolona tiesiog atvirai tyčiosis iš liaudies, bezpredelą kels. Tereikai tik vieno – masinio parsidavusios žiniasklaidos puolimo ir Putinui galas… Tai ko dar laukti? Vienas iš variantų yra skelbti referendumą kartu su prezidento rinkimais… Bet apie tai dabar, aišku, skelbti ir apie tai viešai pradėti diskutuoti negalima. Per anksti. Arčiau rinkimų datos, gal po N. Metų. Tačiau iki jų dar reikia dagyventi. Artėjant rinimams, penkta kolona, propindosai, oligarchai ir Vakarai bandys kelti dideles bangas…

    • douktris sakė:

     deja, Putinas avinams neturi ko pasiulyti, kaip tik tapti zmonemis. jis laiko uzremes skerdyklos vartus ne tik rusams, bet ir visam pasauliui, tame tarpe ir Svyturio salies megztabereciams. is gyvuliu fermos galima iseiti tik zmonemis.

    • PS sakė:

     Putiną išneš kojomis į priekį iš kremliaus, jei jis ir toliau temps gumą. Ir pats dėl to bus kaltas. Žmonėmis jis nei vieno nepadarys. Jis tik kloja kelią ta linkme. Dabartiniame etape Rusija turi išsivaduoti iš okupacinio režimo. Jei jis tą procesą pradėjo, turi davesti jį iki galo. Kito kelio jis dabar jau neturi, priešingu atveju, nereikėjo pradėti. Už šį išsišokimą jam Vakarai ir vietiniai podpindosnikai, oligarchatas, elitas neatleis, jei tik ims sukti atgal, jį vis tiek sutraiškys. Tačiau jei dels, tai irgi viskas baigsis liūdnai jam asmeniškai.

    • douktris sakė:

     jei isnes, reiskia rusu nacija apsisprende isnykti, kaip ir lietuviu, kuri jau senai apsisprendusi, pederasteja ir issivaiksto, nereaguoja y proto balsa (RP)

    • PS sakė:

     Reiškia Putinas nesugebėjo suvaldyti bandos. Deja, banda nesugeba susiorganizuoti pati ir ją visada turi kažkas tai vesti. Tie, kas supranta, kur vedama, nieko padaryti negali. Tik tuo atveju, jei vedančiojo ir tų suprantančių bandoje tikslai sutampa, jie gali padėti vedliui greičiau ir efektyviau nuvesti bandą.

    • douktris sakė:

     bandos Putinas neves, ja ves wallstreeto satanistai y skerdykla. dar syky aiskinu, – vyksta ww3 satanistu karas pries zmonija visais valdymo prioritetais. svarbiausias satanistu tikslas uzdurinti zmones, kad jie susinaikintu. zmones gali isgelbeti tik samoningejimas. Putinas padare viska, kas nuo jo priklauso, – atvede avinus prie vandens, bet gerti jy jis avinus priversti negali. avinai naujoj pasaulinej tvarkoj bet kokiu atveju nereikalingi. jei zmonija neperzengs sio evoliucinio laiptelio, – isnyks.

    • PS sakė:

     Nieko Putinas neatvedė. Jis tik vienas iš to kelio etapų. O tas kelias link tapimo žmogumi bus ilgas ir jokio momentinio virsmo nebus. Taigi, jei Putinui pavyks, tai pavyks, ir bus judama toliau, jei ne, tai ne. Šiuo metu svarbu, kad avinai visų pirma Rusijoje neitų skerdyklon. Ir tai Putino uždavinys. O paskui jau, kai avinų banda bus nuvesta į saugią vietą, jau galima bus užsiimti ir tolimesniu atžmoginimo procesu, bet ne Putinas tą darys, jam gyvenimo tam neužteks.

    • douktris sakė:

     jei kas veda (valdo), tai ir atveda (nuvaldo). pvz., lanzbirbis ystume Lietuva y jewrosojuzo bordely ir laiko uzremes duris, kad nepabegtu. Putinas issaugojo Rusija su 40 000 kariu savanoriu is milijonines tuometines armijos. likusi armijos dalis norejo amerikoniskos dermokratijos ir Cecenija neskaite Rusijos teritorija.
     avinai eina ten, kur padeta zoles. Putinas avinams zoles neturi. jis turi tik nepriklausomybes ideja zmonems. avinams sorosas zoles pridejes prie skerdyklos duru. avinai nesuvokia, kas yra laisve, jie tik suvokia, kas yra zole.
     avinu siam pasauly per daug privise. jie naujam pasauly nereikalingi nei satanistams, nei zmonems, todel jie turi isnykti dviem keliais, – skerdyklon, arba tapti zmonemis.
     satanistai avinus pjauna, chemtrailina, skiepyja, Putinas duoda sansa avinams tapti zmonemis.

     —————

     What Can We Do? – David Icke

    • PS sakė:

     Skerdyklon kartu eis ir pats Putinas, jei nesugebės, įtikinti dalies avinų ir perimti valdymą. Satanistinė sistema jo nepasigailės, jis jiems skersai gerklės.

    • douktris sakė:

     visi ten eisim pralaimejimo atveju (jau dabar einam soft kill technologijom), ir avinai ir gudruciai. satanistams nereikalingi avinu perteklius, tuo labiau samoningi zmones. spermos bankai pripildyti, kiek reikes, tiek prisigamins biomases.

 3. douktris sakė:

  Piakinui niekaip nedaeina, kad NOD’as sukurtas Putino, o Fiodorovas kazkelinta Putino “ranka“, paskirta kuruoti NOD’a. pagal Piakina, jokiais budais negalima atimti valdzios ygaliojimus is amerikonu ir perduoti juos Rusijos prezidentui, tegul Putinas audziasi su amerikonais suristom rankom, neturedamas jokios juridines valdzios ir penkta, sesta (“patriotine“) kolonomis uz nugaros.
  Piakinas labiau pasitiki kolonijine amerikonu valdzia, negu Putino. jis, tipo, silpnas, su juo viskas gali atsitikti, negeras rusas gali uzimti jo vieta, tada vel geriems amerikonams teks perimineti Rusijos valdzia.
  per daug protingam um za razum zachodit.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.