PRIMYGTINAI REKOMENDUOJU NELEISTI SAVO VAIKUI PILDYTI JOKIŲ ASMENINIŲ ANKETŲ.

Ketvirtokų tėvai turėjo gauti lapelį su prašymu pasirašyti, kad leidžia vaikui užpildyti asmeninę apklausą baigiamųjų testų dieną.
Pradėkim nuo šlykštaus melo, jog apklausos – anoniminės. Apklausų lapai bus dedami į voką su jūsų vaiko testo atsakymais, o ten jų vardas, pavardė juk yra įrašyti.
Tose apklausose bus klausimai apie šeimos turtinę padėtį ir be abejo jūsų vaiko išklausinės apie visus jo pomėgius, maisto racioną, pasiekimus užklasinėje veikloje ir t.t. ir t.t.
Atsakymai į apklausos klausimus guls į asmeninę vaiko bylą. Tokios bylos juodojoje rinkoje leidžia būsimiems įtėviams pasirinkti trokštamą vaiką kaip iš meniu. Vaiko atėmimas iš šeimos – technikos reikalas. Svarbu, kad būtų užsakovai, o kaip paimti mažametį – Šakalienės prastumtas įstatymas jokių sunkumų nesukelia.
Todėl…
PRIMYGTINAI REKOMENDUOJU NELEISTI SAVO VAIKUI PILDYTI JOKIŲ ASMENINIŲ ANKETŲ.
Pasidalinkit informacija su artimaisiais, pažįstamais, kas neturi žalio supratimo apie juvenalinės justicijos, tai yra prekybos vaikais povandenines sroves.
P.S. Klausimai apie turtinę padėtį reikalingi tam, kad atėmus vaiką iš tėvų būtų galima prisiteisti kuo didesnę sumą už “smurtą prieš vaiką“.

18118779_1582617095084652_4755174529236292489_n

18156960_1582618375084524_235575711706795672_n

Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, ka daryti?, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

 1. is www sakė:

  jau puse amziaus vyksta eksperimentas, bet gyvu yra dar nemazai, tik vis daugiau ligotu:

  “Активист из Канады Ричард Дойрон разместил довольно любопытный материал со следующим пояснением:

  «Это 115-страничный отчёт, раскрывающий проведение на Земле геоинженерии на протяжении пятидесяти лет, по странам и континентам, идентифицированным поимённо, с обозначенными проектами. Из отчёта очевидно, что химтрейлы являются лишь одним из компонентом геоинженерии, которая включает в себя гидравлический разрыв пласта (фрекинг) и рассеивание частиц металлов непосредственно в океаны. Убедитесь сами, как это проделывалось с людьми по всему миру, в то время как всё отрицается правительствами, их агентствами и лакеями, включая метеорологию, средства массовой информации и т.д.»

  Обратите внимание, на стр. 36 приводится информация по России: год — 2009; описание программы – SRM управление солнечным излучением; спонсоры — Институт глобального климата и экологии, Росгидромет, Российская академия наук, НПО «Тайфун», Центральная аэрологическая обсерватория; дополнительная информация – стратосферные аэрозоли с земли и геликоптеров в попытке соразмерять рассеяние солнечного света для программы управления солнечным излучением.“

  https://drive.google.com/file/d/0B08vy7X28kjlR1VyNXM1eEdQOXM/view

 2. PS sakė:

  Taip, nuo naujų mokslo metų įvedamas ir lytinis tvirkinimas mokyklose.
  Už tiesą teks atsakyti, juk “demokratija“: http://www.alfa.lt/straipsnis/50167553/skandalu-isgarsejusi-telsiu-mokytoja-reakcija-man-primine-sovietmeti?ref=gismeteo&utm_source=gismeteo&utm_medium=300×250&utm_campaign=infoblokai

  Tuo tarpu transhumanizmas stumiasi į priekį.Tipo, pagelbėti neišnešiotiems kūdikiams ir t.t.
  Iš tiesų gi veisti žmones.
  http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/su-avimis-isbandyta-dirbtine-gimda-gali-padeti-neisnesiotiems-kudikiams.d?id=74474378

  • douktris sakė:

   pareina Siaures sodomijos vertybes, kuriu taip trosko lietuviai budami uz gelezines uzdangos sssr – neribota laisve issigimeliams

  • Aleksas sakė:

   Kaip visada, pritariu Jums PS – globalistai labai suinteresuoti beribiu zmoniu veisimu – pigiu vergu niekada nebus per daug. Na, o jei kai kuriuo metu pasirodys kad visgi per daug -yra greitu ir efektyviu budu ju skaiciu sumazinti – hutai pries tutsius Afrikoje, Pol Poto ‘stovyklavietes“ ir tt. O kiti pigus vergai visada uz pora centu pasiruose kruvinus darbus nudirbti, valgyti juk norisi, be to paciam nesaugu, jei neivykdysi isakymo.

   • douktris sakė:

    satanistu tikslas nuzmoginti zmones. o su dvikojais gyvuliais jokiu problemu, kaip su avinu bandomis, – gali kirpt, gali ant saslyku.

   • PS sakė:

    Kontroliuojamas veisimas tai viena medalio pusė. Kita medalio pusė – žmogus jau labai lėtai auga ir bręsta, be to reikia auklėti ir mokyti (16-18 metų). Bet su genų inžinerija, manau, ateityje bus sukurtas kur kas greitesnis augimas ir subrendimas, o tiesioginis smegenų užprogramavimas leis žmogaus pavidalo būtybę (tai jau nebus žmogus), užauginti ir “išauklėti“ per trečdaliu ar pusę trumpesnį laiką (per 8-10 metų), nei dabar. O paskui – prie darbo. Kadangi greitas užauginimas turės įtakos sveikatai ir gyvenimo trukmei, tai, manau, kad tokie žmogaus pavidalo biorobotai ilgiau 30-35 negyvens Ir nereikia. Nes virš 30 jau ir darbingumas krenta, ir ligos ima reikštis, ir t.t. 20 metų atidirbo – ir į žemę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.