ЦРУ. Технология разрушения. Евгений Федоров, Роман Зыков в «Теории заговора» 10.04.17

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. PS sakė:

  Tai kad nuo Kaukazo. Tik vėliau ten zaglochlo, užtat koks kritimas buvo po 91 m. – sėdėjo be elektros ir su buržuikėmis daugiabučiuose, visur karas buvo. Pas mus to nebuvo.

  • douktris sakė:

   nebuvo, nes buvo auksciausias sssr pragyvenimo lygis ir jewropos dauztu masinu rinka, todel Lietuva nuleido y dugna palyginus svelniai. lietuviams buvo kur begt is griaunamo aptvaro.

   • PS sakė:

    Bent jau Gruzijoje, Armėnijoje pragyvenimo lygis buvo irgi gan aukštas, nepaisant to, kad pramonės buvo kur kas mažiau. Turizmas ir vietinis žemės ūkis (šiltų kraštų daržovės, vaisiai) ištempė. Kai atsirado sienos, visa tai prapuolė. Mama 1988 važinėjo į Armėniją. Tai irgi sakė, kad gerai gyvena. Jau tuo metu ten buvo visokie nelegalūs verslai. Parsivežė visokių vietinių poddelkų a la vakarietiškų firmų gaminiai (drabužiai, batai ir pan.). Lietuva (Pabaltijys) minkščiau nusėdo dėl to, kas arčiau buvo Vakarai ir netgi ta pati Lenkija. O Kaukazas nieko šalia neturėjo. Turkija tuo metu dar nebuvo tuo, kuo ji tapo po dešimtmečio (Rusijos resursų dėka). Ir karai – tiek Gruzijoje pilietinis, tiek Armėnijos su Azerbaidžanu. Azerbaidžaną ištempė nafta. O Gruzija su Armėnija, opustilis…

 2. PS sakė:

  Aha, TSRS sugriovė Lietuva ir Liadzbirbis, dabar ir Rusija tuoj sugrius, ir vėl ne be Lietuvos pastangų… Kaip kartais graudžiai juokingai skamba kai kurių veikėjų šizofreniniai kliedesiai.

  • douktris sakė:

   taigi, amerikonai turejo planu pradet griaut sssr nuo Ukrainos, bet atidejo velesniam laikui – Rusijos pribaigimui, o pradejo griaut nuo Lietuvos, todel Lietuva labiausiai nugriauta. zingerlanzber jewromutantai tuom didziuojasi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.