kova su KGB,KP – TAI KOVA SU NEBEEGZISTUOJANČIAIS,DIRBTINAI SUKURTAIS FANTOMAIS.Fantomais skirtais nukreipti naivių žmonių dėmesį nuo JAV suplanuotų ir vykdomų nusikaltimų prieš mūsų tautą ir LR.

Kažkada ir man siūlė įsidarbinti VSD.Teko susitikti ir kalbėtis su P.Plumpa ir Jonoku,bet po to ką man papasakojo a.a.buvęs Plungės VSD vadovas A.Buitkus,bet kokios fantazijos apie VSD išgaravo kaip kamparas…Tuomet Algis man pasakė,kad mes esame naivūs patriotai,isivaizduojantys jog giname lietuvių tautą ir Lietuvos valstybę,o iš tikro tą valstybę jau senai užvaldė svetimas stambusis kapitalas kuris iš vietinių,turinčių vienokį ar kitokį kompromatą,banditų,savanaudžių,KGB-istų,iškrypėlių ir kt.padugnių,surinko valdomą “ELITĄ“ kurą pasodino į valdžią,t.y. mums ant sprando.

KUO AUKŠTESNIS VALSTYBĖS PAREIGŪNAS – TUO DIDESNIS LIETUVIŲ TAUTOS IR LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS PRIEŠAS IR NUSIKALTĖLIS (TUO DIDESNIS KOMPROMATAS)!

Tuomet dar buvau gan naivokas,nes dėl vis prastėjančio žmonių gyvenimo kaltinau KGB-istus,komunistus kurie uzurpavo valdžią.Bet Algis man pateikė keletą faktų apie “privatizaciją“ ir už jos stovintį JAV,PB,TVF,Soroso kapitalą ir juos atstovaujančius vietinius banditus.Čia kalba eina ne apie marginalinius autoritetus,o apie samdytus berniukus kurie šiandiena sudaro taip vadinamą “elitą“ ir vadinasi VERSLININKAIS,OLIGARCHAIS,AMŽINAIS POLITIKAIS.Jo nuomone, kova su KGB,KP – TAI KOVA SU NEBEEGZISTUOJANČIAIS,DIRBTINAI SUKURTAIS FANTOMAIS.Fantomais skirtais nukreipti naivių žmonių dėmesį nuo JAV suplanuotų ir vykdomų nusikaltimų prieš mūsų tautą ir LR.(vienas prie vieno,kaip ir šiandiena su RUSAI PUOLA!) Ir pabaigoje pridūrė,jog prieš Lietuvą yra vykdomas KARAS,o karo niekas nekariauja parlamentinėmis priemonėmis,tuos SVOLAČIUS REIKIA KONKREČIAI DĖTI Į VIETĄ!

Tuomet aš maniau,kad A.Buitkus tai pasakė iš pykčio ir nevilties,bet kaip vėliau sužinojau jog jis nejuokavo…kelėms a.a. prichvatizatoriams banditams ir išdavikams nepasisekė…
A.Buitkus buvo nuteistas 17m.sėdėjo Lukiškių kalėjimo vienutėje ,kur buvo susarkdintas ir paleistas į namus numirti.

Tai buvo rimtas,savo tėvynei atsidavęs,bebaimis patriotas – mokytojas,Plungės LLL Ssk.vadovas,LŠS vadas.

ŠTAI TOKIE VYRAI TURĖTŲ VADOVAUTI LIETUVOS VSD,O NE JAV-CŽV ŠIKNALAIŽIAI!

Lietuvos Išsivadavimo Sąjunga Ž.Razminas

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, JUVENALINE JUSTICIJA, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

7 komentarai

 1. gerai sakė:

  dabartine Lietuvos koncepcija dirbtinai supainiota, numesta is virsaus
  rusai irgi nesako – mes Rusija, senokai smokinti save vadinti Rossija

  • douktris sakė:

   Lietuva savo koncepcijos neturi, ji valdoma amerikonu per biblijinio palukanu procento, minios – elito koncepcija, tsakant, neturi savo koncepcijos, – esi valdomas to, kas ja turi. Rusija turi savo KOB, su kuria valdys Pasauly, tiksliau, Pasaulis tures savivalda KOB pagrindu, kaip dabar turi biblijine – kolonijine koncepcija

 2. douktris sakė:

  taigi, apie ka ir as bubnyju inete >10 metu, rytu fronta laikantiems megztoms beretems

  • gerai sakė:

   irgi teko bendrauti su Buitkum?

   • douktris sakė:

    neteko. savo galva daejau, stebedamas ir apibendrindamas, kas dedasi Lietuvoj ir Rusijoj, ir visam pasauly. ne is karto, o po truputy susideliojo pasaulines gyvuliu fermos statybu mozaika. is pradziu buvo tik nuojauta, kai pradejau kapstyti conspiracytheory meslyna nuo siono protokolu. dabar jau informacija (ir dezinformacija) eina devintaja banga, bet zombiai turi akis ir nemato, turi ausis ir negirdi.

    • gerai sakė:

     speju iki interneto paplitimo informacijos atranka-kapstimasis gana sudetinga buvo

    • douktris sakė:

     na, buvo atspirties taskas, – nuo pat pirmu nepriklausomybes dienu pajutau, kad kazkas su ja ne taip, lanzbirbis sneka kazkaip ne taip, nepasako kazko svarbaus Tautos vienybei. as juo tada, tsakant pasitikejau, nors ir sklande jau tada negeri gandai, bet, kaip ir visos megztosios beretes maniau, kad cia nepriklausomybes priesu apkalbos.

     niekas Lietuvos koncepcijos nekure. kas ta Lietuva niekas nepasake ir nepasako. viskas stovi ant “mes ne Rusija, – mes jewropa!“, kaip dabar Ukrainoje.

     jo, o paskui perkunas padovanojo interneta (1998, dial-up, 0 -5kb/s greiciu 🙂 ). pradejau nuo delfio komentaru, ir nusukau y conspiracytheoristo kalnu takeli, tsakant, nuo delfio autostrados

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s