daunams patriedalijotams, pergyvenantiems del lietuviu antros pilietybes:

Vytas Pashkauskas
13 mins ·

Shared via AddThis

·

Nuo 2002 m Lietuvos pilietybes neteko 6997asmenys – del to kad gavo kitu valstybių pilietybe. Litvakai gauna Lietuvos pilietybe išsaugodami savo buvusia (esama) pilietybe. Tai Lietuvos pilieciu diskriminacija ar kažkokios nesvarios valdžios insinuacijos?

Įstatyme numačius platesnes galimybes atkurti Lietuvos pilietybę tarpukariu išvykusių žydų palikuonims, jau patvirtinti keli šimtai prašymų dėl pilietybės.
kauno.diena.lt

———————

kaip matot, litvakai nei kiek nepergyvena del dvigubos ir net keturgubos pilietybes.

kam sarmatai-patrijotai nepriestarauja turet dvigubas-trigubas pilietybes, pavyzdziui, o kam ir nepriklauso (sarmatijos atmatoms)

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

10 komentarų

 1. jon sakė:

  http://www.fondsk.ru/news/2016/12/28/smert-deneg-datskij-precedent-43292.html
  Валентин КАТАСОНОВ | 28.12.2016

  Смерть денег: датский прецедент

  О расширении территории электронно-банковского концлагеря

  • Aleksas sakė:

   Is dalies sutinku su Katasonovu, ne jis vienas sitaip sneka ir be jokios abejones “pasaulio viespaciai“ labai noretu sitokios tvarkos. Bet ir jiems patiems labai naudinga ir reikalinga esama padetis – pagalvokite, kaip butu Victoria Nuland dalinusi tas naujai isspausdintas simtines maidaunams, jei viskas butu elektroniska, reiktu visur atsizymeti, uzrasyti, atsiskaityti? Butu daug sunkiau tasytis po pasauli su bulkuciu ir pinigu maiseliais. Kad ir cia paskutinis pavyzdys – yra toks TV kanalas A&E, buvo numatyta premjera buktai dokumentinio filmo “Generation KKK“, apie baltuosius nacionalistus ( pats ivardijimas jau skamba kaip neigiamas apibudinimas, ar ne?), pries pat paleidima i ekranus kilo skandaliukas ir teko ji nuimti nuo rodymo, pasirodo tai buvo apmokami aktoriai, viskas buvo arba stipriai iskraipyti pasisakymai arba tiesioginis melas , pagrindinis “rekrutas“ Cody Hutt yra 22 metu luzeris, gyvenantis su mama ir nieko bendro su jokiais KKK neturintis, bet paklaustas kodel jis, zinodamas kad sis filmas bus pristatytas kaip dokumentinis, sitaip melavo – sake: jie ateidavo su pinigu paketu, prikimstu simtinemis ir duodavo bent 200 dolcu per diena, o kai kada ir 600, niekas ten tu pinigu neskaiciavo, taip pat ir gerai maitindavo filmavimo aiksteleje, man tas labai patiko.Projektas buvo finansuojamas Anti Defamation League, zydu organizacija, kuri kovoja pries antisemitizma ir rasizma. Tai va, galvojate, kad jie labai noretu tikslios elektronines apskaitos? Manau, kad turime siek tiek laiko, kol visa sistema apvirs aukstyn kojomis ir uzsibaigs ju gudravimai ir machinacijos.

   • PS sakė:

    kol kas gi ir nebus. Etapais viskas daroma. Įves vienoje šalyje, kitoje. Žiūrės, kas gaunasi. Elektroninis konclageris turėtų pilnai pradėti veikti tik tada, kai bus pilnai kitomis priemonėmis perimta kontrolė. Čia lygiai taip pat kaip su dirbtiniu apvaisinimu. Kodėl jis stumiamas? Technologija dar neatidirbta. Reikia atidirbti. Be to žmonės priešinsis tam, kad būtų veisiami dirbtinai, jeigu pabandyti tai įteisinti iš karto. Todėl palaipsniui einama – atseit, dabar kaip gydymas. Vėliau iškrypėliams vaikų “gaminimą“ įteisins (kol kas tai pusiau nelegalu, bet, kaip matyti, organai gi “nemato“, kas vyksta), paskui paskelbs, kad dirbtinis apvaisinimas yra garantija susilaukti sveiko vaiko, o natūralus – labai rizikingas ir t.t. Kol galiausiai natūraliai pastoti uždraus. Sekantis žingsnis bus dirbtinių gimdų sukūrimas vaikų gamybai ir iš viso seksas liks tik malonumui. O daugintis – fu, juk taip gyvuliškaaaa…

 2. PS sakė:

  Na taip, lochotronas. Iš pradžių žaidi virtualiais pinigais, kurių tau duoda, tau leidžia “laimėti“, o kai suma pasiekia tam tikrą, paprašo įmokėti realiais pinigais į sąskaitą. Ir staiga ima nesisekti…

 3. viral sakė:

  “Branson Shocked: Lithuanian Gets Rich In 2 Weeks“
  panasu, kad cia nauja MMM, tik ne Mavrodi, o pono Brenso – lietuviukui pasiseke:)
  http://www.featured-content.com/4127891/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s