RAGANŲ EDŽIOKLĖ ĮSISIŪBUOJA…

RAGANŲ EDŽIOKLĖ ĮSISIŪBUOJA…

Šiandiena Klaipėdoje įvyko pirmosios (užsakomosios) politinės bylos procesas.Prieš teismo posėdį vyko V.Lekstutį palaikantis piketas kuriame oratoriai pasisakė prieš JAV-NATO-ES Okupantų interesus atstovaujančių vietos kolaborantų mėginimą susidoroti su okupacinio režimo tikrąją opozicija,kas pažeidžia ne tik elementariausias žmogaus teises,bet ir pačią LR konstituciją.Ir tuo nebėra ko stebėtis,nes po 2003-4m. Lietuvos įstūmimo į ES,LR Konstitucija jau nebėra pagrindinis įstatymas,dabar ES Konstitucija yra viršesnė už Lietuvos Konstituciją,o tai jau yra ne kas kita kaip JURIDINĖ LIETUVOS OKUPACIJA.

Sausakimšoje salėje nebeužteko sėdimų vietų.Posėdžio pradžioje teisėja žurnalistams liepė išjungti kameras,o vėliau net uždraudė daryti proceso eigos konspektus elektroninių priemonių pagalba.
Teismas apklausė du liūdytojus ir byla buvo atidėta iki sekančių metų sausio 13d.kadangi nepasirodė kiti liūdininkai.

Gausiai susirinkę ruenalistai godžiai gaudė intervių,bet savo reportažuose(kaip ir šiame lryto.lt) pateikė ne tai kas buvo kalbama,o tai kas buvo jiems naudinga ištraukiant iš bendro pasisakymo konteksto atskiras mintis siekiant šiuos pasisakymus pritemti prie šeimininkų jiems pateikto scenarijaus.

Štai taip dirba užsakomoji “Lietuvos“ “žiniasklaida“ ir teismai.Kagi žiūrėsime kas bus toliau.

Meilės Rusijai neslepiantis klaipėdietis Vaidas Lekstutis sėdo į teisiamųjų suolą. Niekur nedirbantis ir prabangiame name gyvenantis Klaipėdos rajono gyventojas…
By tv.lrytas.lt

—–

“Niekur nedirbantis, prabangiame name“ – supraskit, buduliai, – uz kremliaus pinigus. – amerikonu kontroliuojama purvasklaida, ispereta ir tebelesinama uz soroso pinigus, savam repertuare

paskui klaus, uz ka mus y sibira? – uz ta paty, pagal jusu teisejavima. kaip kitus mieruoji, – taip ir pats busi pamieruotas. teks ir jums pabut liaudies prieso kailyje. tik jus teisiat uz zodzius, o patys busit teisiami uz darbus, – sunaikinta Lietuva.

15380293_10209924434880563_3180729688135422559_n

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :), zmoniu bendruomenes, ka daryti?. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.