taigi, sorosui dusia pardaves filosofas.

Kazimieras Juraitis

Dešinioji profesoriaus Vytauto Radžvilo Vilniaus Forume ranka – jo studentas Vytautas Sinica išmetė mane iš beprasidenčios diskusijos savo veidaknygėje ir taip pat iš draugų. Tada parašiau tokį laišką – skundą į profesoriaus dr. Vytauto Radžvilo FB puslapį.
Gerb. profesoriau, ar Jums atrodo normalu, kad Jūsų dešinioji Vilniaus Forume ranka Vytautas Sinica mane išmetė iš diskusijos savo veidaknygėje vien todėl, kad jam nepatinka, ką sakau? Pats patikrinkite beprasidedančią diskusiją jo FB ir nuspręskite, ar tai politiškai korektiška, inteligentiška? Gal todėl ir į tokias nemalonias situacijas patenkate, kaip ginčas su LLP dėl “Politinio vadovo“ turinio, kad Jumis naudojasi neprofesionalūs konjuktūriniai “pradedantys politikai“? Kaip tą galima suderinti su Jūsų žodžiais, kad “Vilniaus Forumo tikslas – ugdyti visavertį pilietį,“ jei nėra nei diskusijų, nei nuomonių apsikeitimo? Paveikite, prašau, savo studentą, kad būtų korektiškesnis ir (jeigu tik jam tas bus įveikiama pagal elementaraus žmogiškumo kriterijus) – kad baigtų kitaip manančius “vatnykais“ pravardžiuoti!
Po 15 mano komentaras – skundas iš profesoriaus puslapio dingo. Netikiu, kad pats profesorius tokiems dalykams laiko turi – PANAŠU, KAD JĮ VISIŠKAI KONTROLIUOJA LIBERAL-KONSERVATORIAI. Gaila žmogaus….tikrai jo gyvenimas sunkus…
Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :), zmoniu bendruomenes, ka daryti?. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.