Kviečiame į ,,Taikos maršą“ Kaune ! Spalio 17 d. 17 val.

Image may contain: 1 person
Miquel Puertas

The weak Lithuanian opposition sent me this message. They are organizing a “March for Peace“ in Kaunas next Monday. I prognoze that they will be arrested by the VSD (Grybauskaite post-KGB) and socially criminalized by the State controlled Lithuanian retardymedia. The Fascisthuanian regime in the hands of a highly corrupted and parasitarian local Ndrangueta does not tolerate any dissent. #lansbergisclan #fascisthuania
“““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““’
Kviečiame į ,,Taikos maršą“ Kaune ! Spalio 17 d. 17 val. renkamės Vienybės aikštėje Kauno centre(pre K. Donelaičio gt., arti VDU ir Čiurlionio muziejaus). po poros pasisakymų nuo 17. 15 pajudėsime link Nemuno salos. Kviečiame ateiti su vėliavomis, su plakatais už taiką, už LR Konstitucijos laikymasi, už darbo žmonių teises, už šeimų teises ! prieš NATO ir neteisėtą JAV ir Vokietijos kariškių įvedimą į Lietuvą, ! prieš žmonių skurdinimą ir neteisingumą! prieš šeimų ardymus-grobiant vaikus ! prieš masinį Lietuvos žmonių išvarymą į Vakarus!

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA, pabudome ir kelkimes :), zmoniu bendruomenes, ka daryti?. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.