„Pikti ir neturtingi todėl mąstyti tingi“. taigi, zombiai atrieda, atidunda. aiskiaregiska buvo Kauspedo “sajudzio“ laiku perestrojkine daina

Mėgstu rinkimų metu pasinaudoti proga ir atlikti tam tikrus socialinius eksperimentus. Ne išimtis buvo ir šie rinkimai, jų metu bandžiau išsiaiškinti visuomenės smalsumą bei norą kooperuotis.
– Pirmas eksperimentas. Petrašiūnų apygardoje 20 000 tiražu buvo išplatinta mano, kaip seniūnaičio, darbo ataskaita su kvietimu bendradarbiauti, dirbti kartu. Gale teksto parašiau savo elektroninio pašto adresą. Toje vietoje kur esu seniūnaitis šis laikraštukas buvo išplatintas 100% likusioje apygardoje – apie 95%. Platinimas buvo baigtas spalio 7 dieną (pradėtas rugsėjo gale), tad jau praėjo penkios dienos. Spėkit kiek gavau laiškų? Ogi nė vieno:)
– Antras eksperimentas. Dviejuose laikraščiuose užsipuoliau bankus, eurozoną bei monetarinę politiką ir daviau nuorodą į šį filmuką (reikėjo suvesti raktinius žodžius į youtube paiešką) https://www.youtube.com/watch?v=L4IZG5S8Qdo
Spėkit kiek pakito to filmuko lankomumas per kelis mėnesius? Paklausiau žmogaus kuris jį patalpino į youtube ir jo atsakymas pritrenkė net mane… Vos kelios unikalios peržiūros! Mano straipsnis su duotais raktiniais žodžiais buvo išspausdintas keliuose laikraščiuose, tiražas apie 70 000 vienetų. be to platintas keliuose internetiniuose portaluose (Kūlgrindoje buvo pasiektas kelių tūkstančių peržiūrų rezultatas, tačiau atsivertę straipsnį žmonės nesugebėjo paspausti „gyvą“ nuorodą) http://kulgrinda.lt/…/pasirinkimas-yra-viskas-priklauso-nu…/
Šie du elementarūs eksperimentai parodė, jog žmonėms nėra įdomu burtis į bendruomenes ir savo gyvenamoje vietoje atlikti kokius nors naudingus darbus. Taip pat parodė, jog mūsų žmonėms neįdomu kas vyksta su mūsų monetarine politika. Jiems neįdomu, jog 4,3 milijardo eurų, kurie buvo skirti užtikrinti lito stabilumą iškeliavo palaikyti Euro stiprumą. Jiems neįdomu, jog Lietuvos aukso atsargos, taip pat, iškeliavo palaikyti euro egzistavimo aferos.
Žmonės yra intelektualiai nepajėgūs paspausti elementarią nuorodą (arba ją susirasti paieškoje) bei išklausyti trumpo, vos kelių minučių trukmės filmuko.
Aišku, gali būti ir taip, jog žmonės net neskaitė tų laikraščių, bet tada jau niekas nekaltas, žmogeli, tik tu pats, jog tingi skirti laiko alternatyvos paieškoms:)
Jiems aktualiau yra abstraktus konservatorių ir valstiečių populizmas, na ir tebūnie:)
Pabaigai vienos dainos posmelis:
„Pikti ir neturtingi
todėl mąstyti tingi“

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :), zmoniu bendruomenes, ka daryti?. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.