Вопрос-Ответ Пякин В. В. от 12 сентября

manau, Piakinas grubiai klysta, sakydamas, kad Putinas tik formaliai priklauso “Edinaja Rasija“ partijai ir kad ne Putinui ji gyvybiskai reikalinga Dumos daugumoj, o atvirksciai, – partijos korupcionieriai prisidenge jo vardu bandys patekti y Duma. Piakinas yra ymynes y amerikonu informaciny karvasudy apie Fiodorova, kad jis kazkada dirbes pas Ciubaisa ir yra su juo suristas. tai tas pats, kas Stirlica laikyti Miulerio zmogum.  visos patriotines ir psiaudopatriotines partijos nepraeis rinkimu barjero, todel ju puse, jei ne daugiau balsu atiteks antiputiniskai koalicijai. ir jei ji suformuos Dumos dauguma nors 1 balsu, Duma taps kontroliuojama amerikonu penktos kolonos ir Putino lauks Pakso likimas. todel, nepalaikydamas Putino “Edinaja Rasija“, jis kartu su Starikovu ir kitais amerikonu propagandos zombiuotais patriotais, pila vandeny ant amerikonu maluno.

nesitikejau is jo tokios politines kliurkos atsakingiausiu Rusijai momentu

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

33 komentarai

 1. PS sakė:

  Tai čia tik vieną sugavo, o kiek dar tokių yra daugiau?

  • douktris sakė:

   gali buti kad desimteriopai daugiau, negu Ukrainos maidaunui. paskutine – lemiama geopolitine amerikonu stafke. bus tiek, kiek penkta kolona sugebes ysisavinti – neribotai.

 2. zemietis sakė:

  Килограммы банкнот ФРС для “цветной“ революции

  Я читаю ваши документы, которые регулярно готовятся – и в обобщенном виде, и конкретные указания на то, что, к сожалению, к этим выборам готовятся и наши недруги за бугром, как у нас в народе говорят. /Путин Владимир Владимирович/

  http://politrussia.com/opozitsiya/dengi-zakharchenko-chernaya-638/

 3. zemietis sakė:

  Обращение Путина к гражданам России в преддверии выборов в Госдуму

  http://kremlin.ru/events/president/news/52899

  Убеждён, все мы заинтересованы в том, чтобы в Государственную Думу пришли достойные, компетентные, энергичные и честные люди, способные выполнить волю народа и оправдать его доверие, обеспечить стабильность, развитие и национальное согласие, готовые быть !! едиными !! в отстаивании интересов !! России !! .

 4. zemietis sakė:

  Встреча с фракцией «Единая Россия» и экспертами

  http://kremlin.ru/events/president/news/52841

  А всем вам я хочу пожелать успехов на предстоящем завершающем этапе – самом, наверное, важном этапе избирательной кампании. И надеюсь, что костяк вашей команды сохранится в следующем созыве парламента России, для того чтобы мы могли вместе с вами двигаться вперёд и решать все те задачи, о необходимости решения которых Вы на протяжении последних месяцев и недель говорили с людьми и которые являются для нас с вами первоочередными.

  Владимир Путин — «Единой России»: Фальшь не проходит никогда


 5. rad sakė:

  Ziuriu pas jus cia “vse: prapalo“ nuotaikos. Rusijoje tokios nuotaikos tik pas urapatriotus. Tarp mano pazistamu vyrauja kitoks poziuris. Panasiai kalba politologas Iscenko

  Be panikos kalba. Jei lauzys Putino asi ir griaus valstybe, prisidarys sau dar daugiau bedos. Matydami Ukrainos pvz. Rusijos elite dar ne visi nudurnejo. Pindosai pramiegojo palankesni perversmo laika. Sitas pusmetis ne pats tinkamiausias. Net pas Lukasenka nepasitreniravo. Bet aisku perversmo dirva ruosia visada. Edro ne paskutinis koziris Putino rankose. Satrikovas ne savo noru marionete,atstume Fe:dorovo klana. Bet dar Putino neisdave. Gali su Rodina prastumti putinistu (jei Starikovas ir pasakytu balsuoti uz edinorosus, dauguma jo salininku nebalsuos, o tiksliau balsuos uz bet ka tik ne ER) Edro kiek negauna is Starikovo, gaus is naujai prijungto proputinisko Krymo. Ten ju pozicijos stiprios. Monarchistas Girkinas senai nekencia Putino. O dabar ir atvirai eina pries ji. Piakinas siulo balsuoti savo galva. Nes kiekvienoje apygardoje skirtingose partijose Putino zmones. Pasakius balsuoti visur uz ER, tik padaugetu sansu antiputinistams Dumoje. Kita savaite pamatysit kas teisus, nedaug liko laukti.

  • douktris sakė:

   taip, Starikovas ne savo noru, o per savo kvailuma ir nesupratima tapo amerikonu marionete. jam reikejo toliau rasineti savo knygas ir nelysti y politika, nekurti partijos, nezinant polittechnologijos. amerikonai jy isdure, kaip maza vaika – dave paskola partijos kurimui ir pasodino y kabala. Putinas per jy neteks dalies patriotu balsu. tsakant, nieko asmenisko, tik biznis.
   is proputinisku partiju tik viena “ER“ praeina rinkimu barjera. vienmandatinese susirinks tik trupiniai. o toliau, juoda varianta as cia aprasiau.
   lengvabudiskai ziuret y amerikonu politines manipuliacijas Rusijoje nevertetu. Rusija niekuom nesiskiria nuo kitu valstybiu – koloniju, kur amerikonai prasisuko su savo oranzinem technologijom.
   amerikonai nesiruosia iseinancia is ju kontroles pacia stipriausia (pavojingiausia vienpoliariame kolonijiniame pasaulyje) kolonija toliau valdyt. jie ja naikins. o sugriauti, turint objektui ytaka is vidaus, yra daug lengviau, negu issaugoti. Rusija apsaugota tik nuo isores branduoliniu skydu, bet kol kas bejege pries amerikonu penktaja kolona salies valdyme.

 6. Hi sakė:

  yra ir toks kobas (be Pekino), 2video:
  https://glava-ussr.su/

 7. PS sakė:

  Putinas, turėdamas tegul ir nedidelę persvarą dūmoje dabar, galėjo jau seniai pradėti valymus. Tie “valymai“, kurie vyksta, yra cirkas. Vietoj vieno išvalyti pindosai prastumia, nuperka kelis naujus. Nafig jam laukti rinkimų rimtims valymams, kurių rezultatai nebūtinai gali būti jam palankūs? Absoliučios daugumos jis vis tiek neturės, net jei ir apvalė Jedinana Rossija.
  Vis tiek liko ten “miegančių“ penktakolonininkų. Nereikia daryti švento stabo iš Jedinos Rossijos.
  Kad ir ką besakytų, ta partija susikompromitavusi ir, deja, rinkėjų neįtikinsi taip paprastai, kad ji išvalyta. Lygiai tas pats kaip ir Lietuvoje. Dauguma žmonių politika menkai domisi, todėl balsuos taip, kaip jaščikas nušvies ir reklama/agitacija šauks. Ir ką Piakinas pasakė apie Jedinanaja Rossija – šiaip pakritikavo. Galiausiai vis tiek paragino balsuoti savo galva.
  Kuo ilgiau nesiimdamas ryžtingų veiksmų šalies viduje ir toliau mindžiodamas vietoje, Putinas susikompromituos ir pats (žmonės tų veiksmų laukia; vien tik pasiekimais globalioje politikoje jie sotūs nebus, ir tą arkliuką visiškai logiškai išnaudoja pseudopatriotai bei liberastai), o zombiadėžė tam dar labiau padės. Nu jei daunai balsuos už penktakolonininkus, tai patys ir kalti, o ne jokie piakinai ar starikovai ar kiti. Vadinasi liaudis yra bydlo ir jai laikas pačiai į mėsmalę. Jau vieną kartą šalį prašiko, kaip teisingai savo Fiodorovas. Tegul prašika dabar ir savo galvas.

  • douktris sakė:

   neklausai, ka sako Fiodorovas. Dumoje buvo jegu BALANSAS, kaip ir pacioj “ER“. buvo KOMPROMISAS: Putinas nejudino ten penktos kolonos, penkta kolona neverte jo is prezidenturos. Putinas prastumdavo kelis svarbius savo ystatymus, penkta kolona vare amerikonu patareju ruosiamus ystatymus. jei po rinkimu “ER“ nesuformuos valdancios daugumos, jokio jegu BALANSO ir KOMPROMISU neliks. prasides amerikonu kolonijos – Rusijos likvidacija. sekanti bus Kinija, toliau – visu pasaulyje zombiu chipavimas ir eutanazijimas. ir patys kalciausi bus mano isvardinti gudruciai, neisaiskine tokiems dundukams, kaip tu, kas stovi ant “ER“ kortos.

   • PS sakė:

    Nereikia manyti, kad Putinas toks naivus politikos naujokas, kad patikėtų viską tik rinkėjų valiai. Ne, ne apie rezultatų klastojimą turiu omenyje. Tai, kad Jedrinaja Rosija pasišiko, aišku kiekvienam. Deja, gyvenimo lygis smuko, nepaisant Putino pergalių globalioje arenoje. O daugumai rinkėjų svarbiau tai, kad jis negali nusipirkti dešros ar naujos tačkės. Deja, kaip TSRS sugriovė narodas už dešrą, džinsus ir kramtoškę, taip ir dabar tą patį padarys už pažadus tų, kurie žadės geresnį gyvenimą be Putino. Todėl dar kartą kartoju, kad Putinas ne durnius ir vien tik rinkėjų (su praplautom smegenim) valiai šalies likimo neatiduos.

    • douktris sakė:

     “ER“ nepasisiko. ji geriausia, ka Putinas galejo sukurti is kolonijines sistemos meslo. kolonijoje nieko nepriklausomo nera, visi, patriotai-vergai ir prievaizdai-vagys darbuojasi metropolijos labui.
     todel “ER“ yra Putino “meslas“, o visa likusi sistemos dalis, taip pat ir nupirkta Starikovo PVO, yra amerikonu “meslas“. bet “patriotinis“ amerikonu “meslas“ saves nemato, o rodo pirstais y Putino amerikoniska “mesla“.
     nuo Putino geru noru ne daug kas priklausys, jei jo partija pralaimes rinkimus. pagal konstitucija jis jokios valdzios salyje neturi. Duma ims leisti amerikoniskus ystatymus, nuims (plojant pocreotams) Medvedeva, per kury Putinas VIRSYDAMAS SAVO KONSTITUCINIUS YGALIOJIMUS ytakojo vyriausybe, ir vyriausybe ims vykdyti tik amerikonu konsultaciniu firmu rekomendacijas (kaip Lietuvos, kuri vykdo tvf’o rekomendacijas nekelti darbo uzmokescio minimumo), visiskai nekreipdama demesio y neturinty jokiu ygaliojimu prezidenta.
     o stai amerikonu valdoma Rusijos masmedija ims saukti gvaltas – “viskas griuna!“, “kur ziuri prezidentas!“, “mums tokio prezidento nereikia!“, “visi patriotai y maidauna!“
     kai tik prades lietis kraujas, – skaityk, amerikonai savo tiksla pasieke.

    • PS sakė:

     Daugumai nelabai besidominčių politika, o ir besidominčių, bet kuriems pirmiausia rūpi dešra ir tačkė, akivaizdu, kad Jedinaja Rossija pasišiko. O ji pasišiko, nes valdžia, taigi ir dūma, kurioje Nr. 1 yra Jedinaja Rossija darė viską, kad nebūtų deramo atsako į sankcijas ir Vakarų spaudimą ekonomikoje, ir pragyvenimo lygis smuktų. Dargi priešingai, tiek vyriausybė, tiek dūma darė tai ciniškai, specialiai ir nesislėpdama. Tipiniam rinkėjui nerūpi Putino politiniai viražai globalioje politikoje. Jam aktualu – yra darbas ar jo nėra, alga auga ar bent jau nemažėja, kainos smarkiai kyla ar ne. Kokios perspektyvos ateičiai turėti darbą, butą, galimybę atostogauti ir pan. Tokie ir balsuos.
     Deja, Putinas turėjo anksčiau rūpintis jos įvaizdžiu ir darbais. Dar pernai pradėti, kaip minimum, o ne prieš pat rinkimus. Nematau nei vienos partijos, kuri prieš šiuos rinkimus būtų akivaizdus favoritas ir būtų piarinama kaip per ankstesnius kelis rinkimus. Gal tik grynai liberalias (Žirinovskio LDPR ne prie jų) partijas neproporcingai daugiau piarino per žiniasklaidą, ir tai normalu, nes žiniasklaida liberalų rankose. Kitos didžiosios dūmoje esančios partijos žiniasklaidoje gavo maždaug vienodai dėmesio. Ir reklaminių kampanijų bent jau per televiziją nebuvo tokių intensyvių, kaip anksčiau. Sunku pasakyti, kaip ten su vietinėmis televizijomis, radiju, su laikraščiais.

    • douktris sakė:

     tam ir yra tokie, kaip Piakinas, kuris nesigaudantiems, bet norintiems teisingai suprasti padety salyje, paaiskintu, uz ka balsuoti. jis jau negali daryti klaidu, jo klaidos brangiai kainuojancios.
     deja, Putinas negali rupintis “ER“ yvaizdziu, – visa Rusijos masmedija kontroliuojama amerikonu ir piarina proamerikoniskas partijas, – Zirinovskio ir Ziuganovo, o ant Medvedevo varo juoda piara. ant Putino prades varyt lemiamu momentu. Putino partijos yvaizdziu turi rupintis patriotai. ir matom, kaip jie rupinasi. lygiai tas pats su Rolandu Paulausku ir jo partija.

 8. Aleksas sakė:

  Sutinku su PS siuo atveju. Proputiniski kandidatai ne tik ER, zinoma, gali sakyti, kad tai neaiskus faktorius – kiek ju ir kur, bet ER jau pasisikusi ne karta. O Medvedevas irgi meldziasi jankiams, tik per bailus ir neryztingas atvirai pries Putina eiti, bet jis joks jam ne sajungininkas. Ko gero, reiks Putinui tankus i gatves pasiusti ir uzraukti visa ta bardaka kuriam (ilgam) laikui, reikia Stalino metodus sugrazinti, nes graziuoju niekas nieko nesupranta- galvoja, kad durnas ir bando tavim pasinaudoti.

  • douktris sakė:

   tiem, kas supranta, ka sako Fiodorovas, – aiskus faktorius – “ER“ isvalyta nuo liberastu ir paruosta konstituciniu reformu vykdymui taikingu keliu, patriotams belieka nubalsuot uz ja. bet debilai-patriotai ruosiasi bristi kraujo upemis y prazuty, – “a umnye vsegda idut v obchod“.

   mokinkites is naglosaksu, kaip is patriotu daryt savo salies griovejus. ir jus, kaip matosi, nesiskiriat nuo ju savo supratimu.

   • PS sakė:

    Išvalyta ar neišvalyta, nėra aišku. Kažkiek apvalyta, bet nemanau, kad pakankamai. Kraujo upės vis tiek tekės, nes gangrena akivaizdi ir be operacijos neišeis. Penkta kolona niekur neprapuls, net jei dūmoje ir būtų proputiniška dauguma. Jei 5-ą koloną pradės judinti, ji nesėdės ir taip paprastai savo pozicijų neužleis, pirma pradės kraują lieti, o ir jankiai nepaliks jos be pagalbos, kraują pradės nuleidinėti. Tai ir yra jankių planas B ar C, jei laimi Putino dauguma dūmos rinkimus. Putinui svarbiausia pagauti momentą, kad jie patys (5-a kolona) pirmi pradėtų ir liktų kalti. Bet jei to nepavyks, liks tapti diktatoriumi jėga. Kas nėra gerai, bet ką jau padarysi. Apibendrinant – pindosai Rusijos ramybėje nepaliks bet kokiu atveju ir stengsis, užlieti krauju, nepriklausomai nuo dūmos rinkimų rezultatų. Laukti iki prezidento rinkimų dar 1,5 metų laiko nėra. Zagatovkė – Ukraina – nedatemps, ES irgi gali neiškęsti, sumažinti rusofobijos lygį nepriklausomai nuo tokių kaip Lietuva lojimo. Silpstant pindosijai, kuo toliau, tuo bus sunkiau, todėl reikia čia ir dabar, kol dar gali. Aišku, kažkiek dar lieka laiko tarp dūmos ir JAV prezidento rinkimų. Ką “išrinks“ JAV, neaišku, o ir ar iš tikrųjų už Trampo stovintis klanas netęs tos pačios politikos Rusijos atžvilgiu, nėra jokio garantijos.

    • douktris sakė:

     nera aisku tiems, kas neturi zalio supratimo ir nenori nieko suprasti, arba neturi su kuom suprasti. amerikoniska zombiadeze ir soroso “svietimas“ atliko savo darba.

     jums neina isaiskinti, kad vietoj “neaiskiai isvalytos“ “ER“, kuri laike Putino valdzios balansa, ateis aiskiai isvalyta amerikonu penkta kolona, kuri paleis mesmale Rusijoje.

     atejusi y duma 5 amerikonu kolona neprades pirma. ji Putinui inpicmenta darys teisiskai, kaip Paksui Lietuvoj. ir tada Putinui pirmam teks pradeti neteisetus veiksmus ir tapti (jei pavyks) neteisetu valdzios uzurpatorium. pradejes neteisetus veiksmus, anksciau, ar veliau pralaimi. prie ko ir veda tokie gudruciai – Starikovas, Strelkovas, Piakinas ir visi daunai-patriotai, ismusdami Putino valdzios ramsty Dumoje – “nesvaria“ “ER“.
     jie atrisa amerikonams rankas palaikyti Rusijoje teisiska valdzia pries diktatoriu pucista, bandanty uzgrobti valdzia.

 9. PS sakė:

  O kas sako, kad proputiniški deputatai tik Jedinoje Rossijoje? Ne viskas taip vienareikšmiška. Reikia proputiniškų deputatų daugumos, o ne vienos partijos daugumos. Jeigu Putinas negali kontroliuoti Jedinos Rossijos, o jis to negali, tik netiesiogiai kažkiek įtakoti per Medvedevą, kuris irgi “geras fruktas“, koks skirtumas? Taip, aš irgi manau, kad be kraujo praliejimo nieko nebus. O dar 4 metai tokio “stabilumo“ kaip pastarieji irgi nieko gero. Laukti kada Amerika nusibaigs nėra kada. Putinas ne amžinas, reikia greičiau pradėti veikti, nes viskas, ką jis daro, nueis veltui ir Rusija galutinai žlugs. Kiek Putinas turi metų? Apie 15. Paskui, nori nenori, amžius duos savo. Gerai jei dar 20 metų valdžioje ištemptų… Per tą laiką reikia Rusiją pastatyti ant kojų ir paveldėtoją išauginti.

  • douktris sakė:

   ne tik gali, jis ja kontroliuoja sioje Dumoje ir dar daugiau nei puse kandidatu pravale rinkimams. neklausai, ka sako Fiodorovas. jis vienas is kieciausiu Rusijos polittechnologu su >20 metu stazu politikoje, sukures Putinui partija, atvedes ja y valdanciaja dauguma. is jo musu patriotams reiktu mokytis ir mokytis, kaip taikiu budu atgaut nepriklausomybe. jis runkeliams isaiskino visa Rusijos politine-ekonomine virtuve, kuri beveik nesiskiria nuo Lietuvos, nes abi yra amerikonu kolonijos

   kraujo praliejimo nepavyks isvengti del tokiu patriotiniu dunduku, kaip Starikovas, Strelkovas, Piakinas.

   kaip Fiodorovas ir numate, Putinui stipriausia smugy suduos zombiai-patriotai, kurie uz “gerajy“ Putina, bet pries “bloga“ jo komanda. ir liks po rinkimu Putinas be komandos ir be valdzios. jo komandos vieta uzims “geroji“ amerikonu statytiniu komanda, laimejusi rinkimus.

   • PS sakė:

    Rusijoje reikalai ant tiek blogi, sistema ant tiek supuvusi ir užvaldyta jankių, kad koks bebūtų rinkimų rezultatas, artimiausiu laiku teks nuleisti kraujo. Jei dūma bus proputiniška, kiek vėliau, su dūmos pagalba. Jei ne, galbūt dar šiemet ir išvaikant pačią dūmą. Nu negali Putinas dar 15 metų švelniai manevruoti. Laikai jau nebe tie. Konfliktas su Vakarais niekur nedings. Laukti, kol jankiai užvers kojas nėra kada – jie dar prišiks daug kam. Situacija šalyje blogesnė nei turėjo Stalinas dešimtmetį prieš karą. Ekonomika apgailėtina. Tegul ir veikia antisankcijos, bet to nepakanka. Penkta kolona sabotuoja ką tik gali. Štai gi ant dienų eilinę žiurkę ištraukė – VRM antikorupcinio skyriaus vadas Zacharčenko bute laikė 8,5 milijardo rublių. Vargu ar kyšių tiek priėmė, tikriausiai maidaunui pinigai. Tačiau kiek tokių zacharų visoje šalyje ir kiek laiko reikės valyti, jei tokiais tempais, kaip dabar? Žodžiu, Putinas neturi išeities – nori jis to ar nenori, nesvarbu, kokia dūma, turės nuleisti kraują. Arba jį išneš iš kremliaus kojomis į priekį. Vien dėl to, kad jam niekas jau nebesuteiks pakankamai ramių 15-20 metų prezidentavimui. Žodžiu, karštos dienos artėja.

    • Aleksas sakė:

     Pilnai pritariu Jums, PS. Demokratinemis priemonemis nebegalima pasikliauti, jau ir artimi Putinui zmones saukia gvalta ir siaip mes, prasalieciai, matome , kad salis vel ant subyrejimo ribos. Liaudis Putinu pasitiki ir jam dekinga uz siokia tokia atgaiva, jis, kaip Stalinas, turi liaudimi pasiremti su saujele sau istikimu ir patikimu patriotu, o visus kitus – i mesmale, nes kitaip visa Rusija i mesmale sueis. Jei reikia paleisti Duma – tegu paleidzia, juk turbut patys matete ju posedzius – sedi apsnude, issizioje, zaidzia Aifonais, kiti kazkoki savo smugeli varo po stalu, del kazko susitarineja, kiti isvis i posedzius nevaiksto ir pinigus gauna, vienu zodziu – visi zino, kad tai neigalus darinys. Liaudis tik paplos, jei Putinas is tu sraigiu “escargot“ sriuba isvirs. Ir kuo greiciau, tuo geriau, sitokia turtinga salis, o paprasti zmones nelabai pasiturinciai gyvena, zinoma, jei vieni turi per daug, tai kiti nepakankamai. Nepropaguoju komunizmo, tik padoruma ir pagarba sau ir kitiems. Pritariu ir hipotezei, kad 8 milijardai buvo skirti maidaunui, siek tiek per daug koka kolai ir cipsams Zacharcenkai:):)

    • douktris sakė:

     na, reiskia ir tu nieko nesupranti, amerikonai gerai uzdebiline visus. daunai-patriotai patys uzvers pirmi kojas, nelaukdami jankiu, kaip ukropijoj. taip, daunams-patriotams ir visai Rusijai arteja pyzdec, jei rinkimus nelaimes “ER“. amerikonai teisinemis priemonemis nusalins Putina nuo valdzios, o paskui uzkurs maidauna.
     jei laimetu “ER“, butu 37-tieji, – naktimis vazinetu varanokai su liberastais, jei Putino partija pralaimi, – prasideda 17-tieji. ir amerikonai neduos 20 metu laiko Rusijai naujam Stalinui ateiti y valdzia. jie is kart pasius litpolukriecius, alkaida, “taikdariauti“ Rusijoje, ginti savo dermokratines vertybes, kaip Ukrainoje ir Sirijoje.

    • Aleksas sakė:

     Nezinau, Douktri, gal ir esate teisus, bet man visai kitaip rodo – juk jei butu ER nors kiek veiksni, jau senai butu liberastams letai, bet uztikrintai spaudziamos uodegos. o is tkruju nieko panasaus, greiciau atvirksciai. Zinoma, sutinku, kad yra ir povandeniniu sroviu , kuriu mes nematome ir ne viskas yra taip, kaip atrodo ant pavirsiaus, bet ER jokio pasitikejimo bent man nekelia. Demokratinemis ir teisinemis priemonemis jau nieko nebus, o ir nereikia – ar patys jankiai ar europoidai remiasi kokia nors demokratija? Putinui reikia sutelkti sauja jam istikimu zmoniu (tikekimes, kad Soigu jo puseje) ir pereiti su dalgiu per pieva, o ka ten kas rekaus, kritikuos ar myzcios apie “kruvina rezima“, tai jokios reiksmes neturi. Dede Semas pats beveik komos busenoje, jo durininkai ir kambarines jau seniai naujo seimininko noretu ir reikia tik “gelezine ranka priremti zmonija prie laimes“ , jie jau Putinui patys padekos uz ryztinga elgesi ir puls jam tarnauti.

    • douktris sakė:

     ji ir yra veiksni, savo valdanciaja Dumos dauguma neleisdama daryti amerikonams Putino inpicmento. visas povandenines sroves (kaip, pvz., amerikonu marionete Starikova) Fiodorovas yra isaiskines.

    • Aleksas sakė:

     Putinui impicmento niekas oficialiai nesiule, todel negalima sakyti, kad Duma ji nuo to apgyne. O gerai butu, kad kas oficialiai isstotu su sitokiu pasiulymu, tada atvirai galima butu i stovyklas padalinti, dabar daug kas daug kam neaisku, net ir mes va trise cia i dvi stovyklas pasidaline. Gerai butu, kad atvirai abi puses viena kitai kirstu, butu aisku, kiek uz viena puse (ir konkreciai kas) ir kiek uz kita. Kaip PS sako – reikia cia ir dabar, kol dar gali, o Putinas gali. Tai tegu ir gauna galimybe kirsti is peties.

    • douktris sakė:

     nesiule, kol Putinas su “ER“ valdo Duma, bet po rinkimu, “ER“ praradus valdanciaja dauguma, is kart pasiulys ir visi Rusijos valstybines masmedijos kanalai uzgros per zombiadeze sia amerikoniska partitura, kaip buvo Lietuvoj, per Pakso inpicmenta.

    • Aleksas sakė:

     Ziuresim, neilgai liko laukti daugelyje pasaulio krastu. Is vienos puses- degu noru , kad mano puse laimetu, is kitos – jei daugumai salies gyventoju nusispjauti, na tai ir isnyksim, kaip nesugebejusi prisitaikyti rusis (cia as apie JAV). Taip ir su Rusija ir su Lietuva – jei dauguma nemato, negirdi ir nesirupina, na tai ka gali padaryti, ateis kitokios kulturos, kitokios rusys, net ir tie patys dzihadistai ar liberastai – jie pilni ukvatos ir agresijos, pasiryze visiems, kurie ne su jais, perpjauti gerkles, na ir gyvens teritorijoje, kuria sau issivalys. Darvino teorija, taip sakant. O paskui pasimatys, kas tikrieji laimetojai, kai tuos liberastus ir muslikus fanatikus prarys didesnes zuvys.

    • tai sakė:

     jei starikova pindmarionete, tai kuriu galu jos produkcija draudziama Lithuanijoj?
     http://pandoraopen.ru/2016-09-13/svoboda-slova-po-evropejski-moyu-knigu-zapreshhayut-v-litve/

    • douktris sakė:

     todel, kad pritraukt kuo daugiau patriotu, jam buvo leista duoti daug teisingos informacijos. todel ta informacija blokuojama, ten, kur negali ja amerikonai panaudoti – Lietuvoj nedaug Rusijos rinkeju, o likusiems nera cia ko per daug zinoti. kelis kartus atvykes Starikovas susiseme savo salininkus, ir pakaks barstyti kiaulems perlus.

     (tavo komentara irgi islupau is wp spamo siuksliadezes)

 10. PS sakė:

  Putinas nepriklauso jokiai partijai ir nors Jedinaja Rossija jo kūrinys, ten sulindo daug penktakolonininkų ir šiaip prisiplakėlių. Taigi, jos valymas būtinas. Vis tiek dūmoje bus frakcijos ir, kaip aiškino Fiodorovas, frakcijos labiau lemia balsavimo rezultatus. Tai viena, o antra, svarbu žmonės, jei jie už Putiną ir jo kursą, nesvarbu, kokioje partijoje. Antiputiniškos koalicijos, aiškiai išreikštos nėra. Obaratniai yra kiekvienoje partijoje ir jie dar suspės išversti savo kailį. Bet kokiu atveju, manau, kad “rankinė“ dūma nieko gero neduos. Ir toliau būtų einama liberastiniu keliu ekonomikoje, ir toliau žaidžiama globaliai. Dar praeitų 4 metai. Kas pasikeistų? Subrendo reikalas kraujo nuleidimui. Putino reitingai ne amžini. Bus bandoma atlikti perversmą, tai atriš rankas Putinui. Aš jau ne kartą kartojau, kad be kraujo nuleidimo nieko realia pakeisti nepavyks. Ir toliau bus mindžiojama liberaliame šūde. Kadrų trūksta, kurie turės keisti dabartinius, bet jų trūkumas buvo visada ir visur.

  • douktris sakė:

   neklausai, arba blogai klausai, ka sako Fiodorovas. Putinas negali, priklausyti savo partijai, kaip Rusijos prezidentas, pagal amerikonu kolonijine konstitucija. kad Putinas negautu inpicmento, jam Dumoje reikia kontroliuoti valdancia dauguma. opozicija is vis nieko Dumoje nelemia, net jei valdzncioji dauguma turi tik 1 balso persvara. jeigu “ER“ pralaimes rinkimus, Ziuganovas su Zirinovskiu ir patekusiom proamerikonisku partiju liberastais suformuos antiputiniska dauguma. ir jau bus nebesvarbu, kad zmones uz Putina, nes per rinkimus svarbiausias momentas, kad zmones butu balsave uz “ER“, per kuria Putinas kontroliavo Dumos valdanciaja dauguma. Duma prades priiminet amerikoniskus ystatymus, pasalins Medvedeva, per kury Putinas kontroliuoja vyriausybe. vyriausybe ims damusineti Rusijos ekonomika, patriotai pakurs maidauna, amerikonai pakurs per visus masmedijos kanalus antiputiniska kompanija, kaip buvo Lietuvoj per Pakso nuvertima ir Rusijai pyzdec. Putinui beliks vel susaudyt is tanku Duma ir yvest karine diktatura, jei jam uzteks patikimu valdzios resursu. o amerikonams bet kokia politine krize Rusijoje – issigelbejimas jiems ir sansas nubaigti pagrindiny ju priesininka.

   todel ir sakau, kad gudrutis Piakinas, nepalaikydamas “ER“ sika savo gasudariui y batus. ir ant jo kris rusu pralietas kraujas, jei “ER“ pritruks 1 balso iki valdanciosios daugumos sukurimo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.