XIII Naktigonė kitaip. II dalis. (bus tęsinys) Rolandas Paulauskas. 2016 08 15

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, pabudome ir kelkimes :), zmoniu bendruomenes, ka daryti?. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

13 komentarų

 1. PS sakė:

  Tai aišku, kad rinkimuose jie neturi jokių šansų. Nu net kai kurie labiau žinomi liberalai ir tai neturi jokių šansų. 🙂 Esmė tame, kad kai Rusija anksčiau ar vėliau (greičiau anksčiau nei vėliau) paims Lietuvą, tai bent jau LLP bus ta politinė jėga, su kuria galimas dialogas. Visi kiti gi atviri agresyvūs rusofobai.

  • douktris sakė:

   manau, kad veltui nenueina jokios pastangos, neziurint ju rezultatu. tsakant, jei napavysim, tai bent apsilsim.

  • Aleksas sakė:

   Pritariu Jums, PS, bet tuoj pat ir kita klausima keliu – o galvojate, kad Rusija paims Lietuva, ar kad is Lietuvos liks tuscia, isdegusi skyle? Kaip matote ivykiu posuki, kokiu budu visa konfrontacija rutuliosis? Ta pati klausima keliu ir Douktriui ir visiems, kas turi kokiu nors nuojautu ar nuspejimu tuo klausimu. As , asmeniskai, bijau, kad Lietuvos fiziskai neliks, juk Grybe – tai beprote, vedanti paskui save zymu buri dar didesniu uz save beprociu, tokie dalykai negali geruoju baigtis.

   • douktris sakė:

    jei amerikonai neisprovokuos Rusijos su Kaliningrado blokada, Rusija uzims Lietuva be suvio, kaip kad 90-tais uzeme amerikonai. atsius savo patarejus vietoj amerikonu, pakeis elita, kuris tarnaus Rusijos interesams, ir savanoriskai ystos y muitu sajunga (sssr prototipa). eura pakeis rublis. litas juk gaidziams nereikalingas, ptycam denjgi nenuzny.

    lietuviams negalima duoti nepriklausomybes, nes jie nemoka jos saugoti ir is karto pereina Rusijos priesu pusen. manau rusai laikysis sios nuostatos. baudziauninku tauta per silpna nepriklausomybei. ji negali iskelti savo elito, kuris gintu jos interesus, o ne pardavinetu juos.

    • Aleksas sakė:

     Dekui, Douktri, absoliuciai sutinku su Jusu prognoze, bet klausimas – ar gali amerikonai isprovokuoti pamisusius labusus (teneisizeidzia dori lietuviai, ne visi vienodi Lietuvoje gyvena ir ne visus lietuviais galima ir reikia vadinti, kaip ir Ukrainoje), ar vistik sirdies gilumoje jie susiprastu nezengti lemiamo zingsnio? Kaip sako RP – “man rodosi, kad jus visi susitarete zaisti kazkoki kvaila zaidima“, ar tikrai labusai supranta, kad tai zaidimas, (ir dar priedo ne ju) ar jie kausis iki paskutinio labuso su “rusiskuoju fasistiniu ruduoju putlerisku maru“:):):) Cia yra pagrindinis mano klausimas. Rusai geri, gailestingi zmones, bet jei nori i snuki, tai taip ir sakyk – duosiu ir grazos neimsiu, o labusai kol kas prasosi ir prasosi ir prasosi.

    • douktris sakė:

     dabar nuo lietuviu niekas nepriklauso (as neturiu iliuziju, kad po rinkimu y valdzia, LLP gaus dauguma, ar bent kokia ytaka lemiantiems sprendimams). ysakymus lt valdziai duoda amerikonai. viskas priklausys, nuo to, koks bus Rusijos atsakas, ant kiek bus jos persvara pries amerikonus. nes kieno nors lemiama persvara gali sumazinti kovos ykarsty. nors Putinas kausis iki galo bet kokiu atveju. jis neturi kur trauktis.

    • Aleksas sakė:

     Taip, o tas galas bus Lietuvai.

    • douktris sakė:

     taip, amerikonai kausis su Rusija iki paskutinio ukrainiecio ir lietuvio. ar gaila jiems ciabuviu.

    • douktris sakė:

     kaip ten, kazkur parasyta, kas turi (proto), tam bus prideta, kas neturi, – bus atimta. per “nepriklausomybe“ tauta trecdaly saves prarado, dabar per “priklausomybe“ antra tiek praras. vyksta naturali tautu atranka. kvaili ir silpni neisgyvena.

     RP tautos protas ir balsas. ar daug kas jy girdi? o jei girdi, ar supranta, apie ka kalba eina?

   • PS sakė:

    Manau, yra du variantai: Rusija paima taikiai ir karo (ar karinio incidento, nebūtinai pilnaverčio karo) pasekoje.
    Taikus variantas – galimas kai JAV ir ES nusilps, subyrės. Pribaltikos “elitas“ ieškos ir ras naujus šeimininkus – Rusiją. Galbūt Rusija pastums, paprotins, galbūt patys susivoks. Galimas variantas per JTO, atstatant TSRS sienų vientisumą.
    Karinis variantas – Lietuva, verčiama JAV, įsitraukia į karinį konfliktą su Rusija ar dėl Kaliningrado (blokada, pavykusi karinė provokacija iš NATO pusės), ar Ukrainoje. Ir to pasekoje būna paimta… Kol Ukrainos klausimas neišsispręs, tol šis variantas, bent žiūrint iš šių dienų pozicijos, kur kas labiau tikėtinas.

 2. Aleksas sakė:

  Douktri, aciu uz papostinima, bet ar matete, kad tik 500 zmoneliu RP perziurejo ir kokie tie keli liudni komentarai? Manau, Lietuvos greit nebeliks ir ne del jankiu, zydu ar dar kieno nors kaltes…Jei pats nenori isgyti ir isgyventi, tai nei geriausias daktaras nepades.

 3. Atgalinis pranešimas: XIII Naktigonė kitaip. II dalis. (bus tęsinys) Rolandas Paulauskas. 2016 08 15 — Douktris’s Blog | Johnsono ne'Blog'as

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.