Pasiruošėte savo dukrą padaryti invalide ?! Pirmyn skiepyti idiotai !

Pasiruošėte savo dukrą padaryti invalide ?! Pirmyn skiepyti idiotai !

HPV Vaccinations among teens is relatively low, most parents with common sense have been aware of the dangers of the injection for some time now. But that’s not stopping the mainstream media from justifying HPV’s decline.
truthkings.com
Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, ka daryti?, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

8 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: Pasiruošėte savo dukrą padaryti invalide ?! Pirmyn skiepyti idiotai ! | Lolathecur's Blog Below are two very important entries from the "Jewish Encyclopedia". Read them VERY CLOSELY.

 2. PS sakė:

  Esmė tai kame – net jei Amerikai pareis galas, ES irgi, tačiau didelė dalis šitų transnacikų (kompanijų) išliks, mimikruos, persidažys, integruosis ir toliau bus tęsiama tai, kas daroma> Aišku, kuriam laikui tempai sulėtės. Dar blogiau, kad šituo transhumanistiniu sifiliu yra užkrėstas ir Rusijos, ir Kinijos, ir Indijos ir kitų ne Vakarų šalių mokslas.

  • douktris sakė:

   pasikeitus biblijines globalizacijos koncepcijai, pasikeis ir mokslas, kartu su Pasauliu. del to ir vyksta dabar pasaulinis karas. Rusija turi pateikti Pasauliui savo globalizacijos koncepcija. koncepcija, supaprastintai, – gyvenimo budas, – zmogus zmogui vilkas, gyvuliu ferma vs zmoniu visuomene. kas pateiks visam Pasauliui priimtina gyvenimo koncepcija, tas ir vadovaus jam (ne valdys). greiciausiai tai nebus LDK 🙂 nes Svyturio salis sedi satanistu globalizatoriu siknoj su pakrypusia orientacija.

   • PS sakė:

    Taip, nes daugiau nėra kam. Ir tas turi būti padaryta per artimiausią dešimtmetį. Nes ilgiau pasaulis neištemps – Vakarų žiurkėms nesudrebės ranka net ir atominį karą pradėti, nes jau stogas važiuoja, jei nepavyks nuversti Putino ir sudraskyti Rusijos.

 3. PS sakė:

  O nenorite savanoriškai, bus privaloma. Ir berniukams nuo prostatos vėžio.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s