Lietuvos liaudies partijos atviras kreipimasis į signatarus R.Paulauską ir Z.Vaišvilą

Lietuvos liaudies partijos atviras kreipimasis į signatarus R.Paulauską ir Z.Vaišvilą

Rolandas Paulauskas ir Zigmas Vaišvila

Gyvename laikotarpiu, kada rinkėjas beveik neturi pasirinkimo. Visos politinės partijos vienodos, ką įrodo masiški jų narių perbėgimai iš vienos partijos į kitą. Partijos nebeturi savitų idėjų, pažiūrų, pasaulėžiūros.

 Lietuvos politinėje opozicijoje šiuo metu yra dvi ryškios asmenybės: signatarai Rolandas Paulauskas ir Zigmas Vaišvila. Rolandas Paulauskas suformulavo tautinės valstybės išlikimo pamatus, pasaulėžiūrą. Zigmas Vaišvila išsiskiria savo nenuilstama kova prieš naująją politinę nomenklatūrą.

Lietuvos Liaudies partija kviečia signatarus Rolandą Paulauską ir Zigmą Vaišvilą kartu formuoti LLP sąrašą ir dalyvauti  Seimo rinkimuose.

Lietuvos liaudies partijos Vadovybė

BNS informacija

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

12 komentarų

 1. zemietis sakė:

  Revoliucinio valymo Putinas nesiekia, nes dauguma eilinių funkcionierių prisitaiko prie bet kokios valdžios, jei tik gauna ramybę ir pinigų. Putinas renkasi evoliucinį valymą, elgiasi apdairiai, neperspaudžia, pagąsdindamas nuiminėja tik nepataisomus elementus, kad kiti gautų teisingus signalus, pertvarko jėgos struktūras.

  Situacija Rusijoje tokia, kad Putinas neturi pasirinkimo – elito valymas ir jam ir valstybei būtinas. O elitas turi pasrinkimą arba valymas pagal Putiną, arba valymas pagal Erdoganą. Duota aiškiai suprasti, kada praradimai didesni. Fiodorovas po įvykių Turkijoje atsigavęs, tad belieka laukti, kas, kada ir kaip vyks.

  Čia nesenas straipsnis ta tema

  Без зачистки нынешних элит победа РФ в мировой войне невозможна

  http://rusnext.ru/news/1470089027

  kitas variantas su infografika

  http://ria.ru/analytics/20160801/1473360474.html

 2. PS sakė:

  Paskutiniai rinkimai ant “laisvos“ Lietuvos. Iki 19 metų tikriausiai “laisvos“ Lietuvos nebus.

  • douktris sakė:

   na lietuviams butina dalyvauti politikoje, kad per vargus ir klaidas uzsiauginti bent koky savo tautos elitely sugebanty valdyti valstybe. dabar valstybe valdo medinuku gauja tampoma uz svetimu spectarnybu virveliu. tas virveles rusai 90-tais perdave amerikonams ir kaip teisingai pastebejai, artimiausiu metu susirinks ju galus atgal. todel, kuo daugiau y valdzia pateks nesisteminiu, tuo savarankiskesne Lietuva bus derybose su Rusija. o tartis su ja reikes, megztosios beretes nuo likimo nepabegs.

 3. zemietis sakė:

  Į Pakso libdemus savo laiku infiltravosi visokie mazuroniai ir pavilionienės, prie Drąsos Kelio prisiplakė įvairaus plauko veikėjai, taip pat ir į LLP bus bandoma infiltruoti sisteminių elementų, jei tas dar nepadaryta, gal netgi iš ateisiančių vaišvilininkų. Nors LLP dar neaiškaus svorio, bet jiems jau į rinkiminę konkurenciją statomi pseudoantisistemininkai Puteikio vadovaujamas Centras ir Kuolio – Maldeikienės Lietuvos Sąrašas (labiau tiktų Lietuvos Sorošas).
  Bet kaip sako R.P., jeigu galima kartu nueiti iki Kryžkalnio, tai reikia iki ten eiti.

  • douktris sakė:

   na, Rolandas Paulauskas ne toks naivus politikoje, kaip buvo R. Paksas, o N.Venckiene is vis – zmogus nuo gatves. aisku, zinojimas negarantuoja laimejimo, nes jegos labai nelygios, bet nezinojimas – garantuotas pralaimejimas. jei LLP papuls y seima, pries juos prasides vsd ir prokuraturos provokacijos, santazas, kaip ir pries visus nesisteminius. reikia buti pasiruosusiems tam. kol jegos strukturos nebus isvalytos nuo svetimu spectarnybu agenturos, tol apie jokia nepriklausomybe kalbos but negali. tas pats ir su massmedia, toliau finansai ir tt. Paulausko laukia augejo arklides, + antraeilis sizifo darbas.

   • jon sakė:

    Tokio, kaip Paulauskas butinai reiketu politinej erdvej,, na jei ne seime, tai, kad rinkimuose smezuotu, daugiau zombiu demesi atkreips; stai cia uzsimena apie Bakatino archyvus http://www.rolandaspaulauskas.lt/2016/07/ar-meile-amerikieciui-yra-tikra-ar-is-isskaiciavimo/

    • douktris sakė:

     todel as RP ir pasitikiu, kad kaip politikas jis zino ribas iki kiek galima sakyti tiesa ir kur reikia ja prilaikyti, ar pasakyti taip, kad priesas ja supras po laiko. Putinas Rusijoj panasiai elgiasi.

     tai cia tokie, kaip as gali sakyt ka galvoja, o protingas politikas savo mintis laiko prie saves arciau. kiekvienas nelaiku ir ne vietoj istartas zodis politikui brangiai kainuoja, ypac, kovojant su kolonijine sistema.

   • douktris sakė:

    visus, kurie praeje kursus Vasingtone reikia liustruot, jie yra dave priesaika svetimai valstybei. aisku, liustruot tik pagal ystatyma, o ne kaip maidaunai Ukrainoje.

    • PS sakė:

     Ne tik Vašingtone, ir Europoje taip pat. Tačiau kas tą padarys? Rusijoje tokių pilna valdžioje… Žodžiu, nori nenori, bet be represijų Putinas Rusijoje neišsivers, nes masiškai šalinant penktą koloną iš pareigų, ji būtinai sukils, nes bus užminta ant didelės dalies valdžios “elito“ visose veiklos srityse ir visoje šalyje. O kad vienoje ar kitoje institucijoje pašalins ar net suims po vieną kitą ar net dešimt-dvidešimt, dar penktakoloninė sistema gali suvirškinti. Tačiau toks valymas labai ilgai truks, ir į pašalintų gretas vis tiek stos išdavikai… Čia kaip su piktžolėm – ne lapelius joms reikia apskabyti, nes dar intensyviau ima augti, o išrauti.

    • PS sakė:

     Taigi, masinis šalinimas privers prie neišvengiamų represijų, nes reikės užgesinti visą tą staugimą, kuris kils ir penktos kolonos pasipriešinimą. O jis be kraujo praliejimo nepasieis. Ir kraują lieti pirma pradės būtent penkta kolona valdžioje… Valdžia, jei neatsakys deramai, bus pasmerkta – penkta kolona nesustos. Taigi, nori nenori, bet reikės…

    • douktris sakė:

     na, kaip sako Fiodorovas, Putinas labai svelniai elgiasi su kolonijines sistemos nomenklatura. salina tik pacia agentura, kuri liks istikima amerikonams iki grabo lentos, o didziajai daliai jis siulo pereiti Rusijos pusen, duoda galimybe apsispresti, siulo kai kuriais atvejais korumpuotiems net amnestija.
     vz., laikas parodys, greit pamatysim. ant kiek bus kruvinas variantas, priklausys nuo zombiu mases.
     todel ir as cia gagenu 🙂
     kuo maziau nukraujuos Rusija, tuo maziau agresyvi bus baltijos šakalu atzvilgiu.

    • douktris sakė:

     na, o Lietuvoje, lietuviai patys tures valytis. ir Rusija greiciausiai neliks nuosaly Lietuvos procesu, manau, suras budu paremti antiamerikoniskas jegas, tuo labiau, kad pas amerikonus prasides perestrojke-zavarucha ir jiems patiems bus ne iki savo koloniju reikalu, kaip ir sssr, kuri paliko likimo valiai buv. savo satelitus. manau, Rusija elgsis paprastai, – duos pelningus kontraktus tiems verslininkams, kurie rems ne amerikonu sistemines partijas.
     sudalyvavau sssr perestrojkej, dabar tikriausiai teks sudalyvaut ir amerikoniskoj. ydomiais laikais gyvenam 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.