Предвыборные чистки? Обыски в PriceWaterhouse. НОД за Трампа? Евгений Фёдоров 28.07.16

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

7 komentarai

 1. PS sakė:

  Žinoma, geriausia būtų, jei Rusijoje Putinas pirmiausiai susitvarkytų su oligarchatu ir penkta kolona. Deja, tai nerealu, nes laiko tam jau nebėra. Pradėti gali, bet nepabaigs iki tol, kai jankiai suduos karinį smūgį (mažai tikėtina, kad JAV “pasiduos“ ramiai, be didelio kraujo pasaulyje). Kadrų pačioje RF trūksta, net ir pradėjus valymus bei turint daugiau laiko, jų vis tiek nebus pakankamai. Kas dėl teritorijų susigrąžinimo, tai, dabar ne 1940 m., kai TSRS buvo kadrai ir galėjo atsiųsti į naujai prijungtas teritorijas kadrus iš Maskvos, o ir vietinių komunistų buvo. Pervertų (persivertėlių) paslaugų nelabai ir reikėjo.

 2. PS sakė:

  Cha, cha… Fiodorovas apie protingus ir turtingus pribaltus, kurie supranta, kas jų laukia ir kurie jau rengiasi grįžti, tegul ir ne savo noru, bet bet neturint kitos išeities, į Rusijos glėbį, o ne dvėsti už lianzdbirbius, jankius ar pyderus.

  • douktris sakė:

   na, Putinas kol nepereme visos valdzios is amerikonu, su amerikonu oligarchais kol kas elgiasi svelniai. tik valo is valdzios ju sustatytus atvirus amerikonu agentus. ir oligarchai supranta, kad prasidejus amerikonu organizuojamam valstybes perversmui, jiems kelio atgal nebus, ir pabegti nespes, jei jis nepavyks.. naglosaksams nedaeina, kad su Rusija reikia elgtis graziuoju, ne tik, kai ji stipri. amerikonai po pergales pries sssr uzmyne ta paty grebly, dabar kotas pareina jiems y kakta.

  • R1 sakė:

   pries menesi Fiodorovas lankes Kaliningrade , galejo lietuviai imerke ten pinigus sukontaktuot su juo, bega laikinai is anklavo i sveicaru bankus , nu o paskui po konflikto nori garantiju sugrist

   • douktris sakė:

    visai gali buti, kad ir “pargryze“ rusai netures kuom pakeist amerikonams dabar tarnaujancia buv. kgbistine nomenklatura ir jos anukus, kuri per viena nakty persidazys y Rusijos patriotus. ir lietuviai vel liks be savo atstovu valdzioje. nieko nepadarysi, kumeciu tauta. Rolandas Paulauskas >25 metus zadina – neprizadina.
    Gorbaciovas 88-tais perspejo, – kad jus, lietuviai, vieni niekur nedingsit, nes nemokesit nepriklausomi gyventi. Gorbaciovas zinojo, ka sako, nes pats ir pridave visa sssr amerikonams. o mums kgbistai-sajudistai po siolei kabina makaronus apie “nepriklausomybes“ iskovojima, ant kurio 25 metus rusai tebepuola.

    • R1 sakė:

     tikra tiesa , bus daug isverstaskuriu , nu bet nors ozio klana isnaikyt , tas ne viena papke kompromatine uz virvuciu tampo tame tarpe kitose partijose , prezidenturoj . Pamenu kai taip Gorbaciovas kalbejo , neaisku ar kas is musu tada ta norejo suprast

    • douktris sakė:

     jo, mes kaip kurtiniai pries poravimasi neko negirdejom, nieko nematem, apzlibinti “nepriklausomybe“. manau, kad rusai leis lietuviams paaukoti atpirkimo ozy, tsakant atstatys sioky toky socialiny teisinguma, bet pakeisti visos nomenklaturos netures kuom, nes lt kumeciai savo “pranasu“ neatpazysta, todel ir nesukuria savo tautos elito, kimba tik ant agenturiniu stukaciu, vitoldu, mindowgu dinastijos.
     o lt nomenklatura vel tarnaus tiems, kas jai leis plesti tauta.
     jei kvailiai neateina y prota, jie turi buti musami baznycioj. toks gamtos desnis, kumetys nuo saves pabegti negali, jam reikia pono.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.