Kvietimas

Marius Jonaitis's photo.

Marius Jonaitis

Kviečiu visus tuos, su kuriais teko kartu dirbti žemės referendume ar rinkti parašus prieš nelegalią imigraciją. Tuos, kurie oponuoja dabartinei politinei sistemai ir nori permainų. Tuos, kurie pritaria Rolando Paulausko prasmių laukui arba mano idėjoms. Kviečiu jungtis į bendrą savanorių būrį.
Neturime milijonų rinkiminei kampanijai, o ir nereikia. Manau, jog visą esmę sudaro idėjiniai žmonės, kurie susitelkę gali nuversti kalnus. Tą jau įrodėme rinkdami prašus dėl žemės referendumo. Todėl galime tą pakartoti ir dabar.
Reikalingi visi žmonės. Visi gali prisidėti prie to, jog mūsų sąrašas (Lietuvos liaudies partijos) taptų labiau matomas ir taptų alternatyva dabartinei valdančiąjai klasei.
Kiekvienas gali būti naudingas savaip. Vieni gali padėti organizuoti susitikimus su visuomene, kiti gali agituoti arba padėti dalinti spaudą, dar kiti – būti stebėtojais rinkimų metu ar prisidėti dar kokia kita forma. Parašykite čia arba man asmeniškai ir prisijunkite prie mūsų komandos!
Permainos prasideda pirmiausiai nuo kiekvieno asmeninio apsisprendimo.
P.S. Nuotrauka iš 2013 metų rugpjūčio 23 dieną organizuoto Žemės gynėjų susitikimo Kauno sporto halėje ir po jo sekusios eisenos. Tai buvo diena, kada mes sugebėjome susitelkti.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :), Zemes ukis, zmoniu bendruomenes, ka daryti?. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s