Stai taip vyks Rusijos ekspansija y “vakarus“

Visas pasaulis žino anglų futbolo fanatus, kurie ir futbole sugebėjo įkūnyti britų polinkį žudyti, griauti, naikinti visame pasaulyje ir vadinti tai “baltojo žmogaus našta“, iš kur ir kilo fašizmas. Vakar Prancūzijoje, Marselyje vyko Rusijos ir mažosios britaškės futbolo komandų susitikimas, kuris baigėsi didžiam britų foolyganų nusivylimui lygiomis 1:1. Savo įniršį britų kolonistai sugalvojo išlieti ant visų Marselyje, kurį jie terorizuoja jau 4 dienos, esančių ir pirmiausiai ant rusų. Gavosi kaip visada, kai mažoji britaškė sugalvodavo kokią nors intervenciją/agresiją/niekšybę prieš Rusiją – kuopa rusų fanatų vaikė po Marselį visą armiją britų kolonizatorių-futbolo mėgėjų. Šiandien visas Marselis jau sveikina rusų fanus, kaip armiją išvaduotoją, o britų nupirkta pasaulio purvasklaida lieja tulžį ant Rusijos dėl nepavykusios agresijos prieš viską, kas rusiška –

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

 1. zemietis sakė:

  dar futbolo tematikos…

  Футбол как элемент глобальной фабрики по производству нового человека

  http://ria.ru/analytics/20160615/1448094385.html

  Зазнобин В. М. Животные на трибунах…

 2. PS sakė:

  Europidai yra taip užzombinti, kad jau niekas nepadės. Tiems, kuriems atsiveria akys, jų nėra daug ir nebus daug. Įvykiai Prancūzijoje visgi rodo, kad siekiama eilinį kartą diskredituoti Rusiją, atimti sekančio futbolo čempionato teisę, taip pat paveikti anglus dėl referendumo (žiūrėkit, rusai puola jau net Prancūzijoje, o jūs norite iš ES išeiti).

  • zemietis sakė:

   Pasak M. Veličko, išvalant euroliberastinę biomasę, jiems “padedama“ pasirinkti is dviejų variantų – arba chalifatas arba nacizmo diktatūra.

   O praregėjusiems kaip alternatyva – tautų sugyvenimo Руский Мир modelis ir jo variacija – KOB.

   Iki kitų čempionatų dar reikia nugyventi, daug kas gali pasikeisti..

   Jei Brexit praeina bus poslinkis labiau link nacizmo, jei ne – tęsiamas chalifato variantas.

 3. PS sakė:

  Bet tas incidentas stadione gali būti ir provokacija, kuria siekta maksimum pašalinti Rusijos komandą iš čempionato, minimum – eilinį kartą diskredituoti Rusiją.

  • douktris sakė:

   zinai, ateina toks momentas, kai visi pamato, kad karalius pidoras ir provokacijos, kurios pavykdavo anksciau, tampa neveiksmingomis, arba duoda priesinga rezultata. samokslininku didziausi priesai yra laikas ir nutekanti informacija.

 4. douktris sakė:

  megztosios beretes liks gyliam uznugaryje (amerikonu siknoj)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s