Андрей Фурсов «Геополитика. Скрытые коды 2015 и 2016 годов»

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

20 komentarų

 1. zemietis sakė:

  Андрей Фурсов: Победа Трампа – поражение глобальных “банкстеров“ с большой финансовой дороги

  http://tsargrad.tv/article/2016/11/09/andrej-fursov-pobeda-trampa-porazhenie-globalnyh-banksterov-s-bolshoj-finansovoj-dorogi

 2. zemietis sakė:

  Психоисторическая война. Андрей Фурсов

 3. zemietis sakė:

  Андрей Фурсов: Терактами, как 15 лет назад, США уже не отстреляются…

  http://tsargrad.tv/article/2016/09/11/andrej-fursov-teraktami-kak-15-let-nazad-ssha-uzhe-ne-otstreljajutsja

  Андрей Фурсов, Елена Пономарева и Елена Ларина. Презентация книг на ММКВЯ

 4. zemietis sakė:

  Андрей Фурсов: Россия готова отразить агрессию Запада по всем направлениям

  http://tsargrad.tv/article/2016/09/02/andrej-fursov-rossija-gotova-otrazit-agressiju-zapada-po-vsem-napravlenijam

 5. zemietis sakė:

  Андрей Фурсов. Битва за Будущее. Часть II. 15.07.2016 [РАССВЕТ]

  Андрей Фурсов: Острая ситуация в стране может призвать на престол диктатора

  http://www.business-gazeta.ru/article/320672

 6. PS sakė:

  Negalima atskirti religijos ir ekonomikos (finansų), ypač jei kalbama apie tuos laikus, apie kuriuos kalba Katasonovas. Aišku, tie, kas ne temoje, o tokių dauguma, tuojau ims bliauti apie antisemitizmą, pulti kunigus ir pan. ir bliauti kitas nesąmones. Bet pagaliau avinams, jei jie nori tapti žmonėmis, reikia šitą karčią tiesą sužinoti. Reikia smegenis drumsti. Tokių temų, kuriomis tą reikia daryti, yra daug. Kad ir “Stalino kruvinas režimas“ ar Antrasis pasaulinis, kur Hitleris jau beveik “nekalta Stalino auka“…

 7. Aleksas sakė:

  Sutinku su abiem – Douktriu ir PS, isties religija yra susijusi su viskuo, bet tik norejau pasakyti, kad nereikia taip smarkiai maisyti situ temu tarpusavyje bendruose pokalbiuose, nes tuoj avinu demesys yra nukreipiamas i baznytele, kunigelius ir kt. nesamones, kiti isvis pradeda diskutuoti apie mesijo atejima, man plaukai siausiasi ju pasiklausius. Sioje konkrecioje vietoje (Jusu, PS, klipe) Katasonovas tai svarsto laiku ir vietoje, akivaizdu, kad visa kompanija yra sudaryta is sventiku ir turbut kokiu seminarijos aukletiniu, bet mano problema su juo yra tada, kai jis tokias pat snekas sneka paprastoje TV laidoje, kuriu klausosi visokiausiu tikejimu ir netikejimu atstovai, be to kaip sakiau – zinantiems nereikia situ isvedziojimu, o nezinantiems tik dar labau smegenys sudrumsciamos ir demesys nukrypsta nepageidaujame linkme. Nepriestarauciau keletui zodziu sia tema, juk kai kada isties atsakymas yra tik toks – “taip Dievo suredyta, tokia JO valia“, arba paminint zydu role pasaulio ir finansu valdyme, sito nepasakyti tai butu tiesos nutylejimas, bet siaip tai reiktu privengti pasaulietiskame pokalbyje tempti religija prie ekonomikos ar politikos, mano manymu.Kotletai atskirai, muses atskirai, nors istikruju tai jos labai daznai ant ju tupi.

  • zemietis sakė:

   Kad religija ir finansai susiję, tai čia akivaizdūs dalykai. O Katasonovas be abejo duoda daug faktologijos ir daug tiesos paaiškina, bet vis tiek varinėja aveles po biblijinį gardą, kviesdamasis į savo religinį kampą, mol ten jus pjovė visas, o pas mus tik vilną kerpa. Beje anksčiau jis toks angažuotas nebuvo, tik pastaraisiais metais patapo. Suprantama, kad atsisakyti religinio valdymo instrumento iš karto niekas nenori ir negali. Panašių piemenų dirbančių biblijiniame aptvare Rusijoje gausu, tik ne visi aiškiai kalba apie jo griovimą, vieni laukia tinkamo laiko tam, kiti sieka jį restauruoti ir pan.

   • Aleksas sakė:

    Tikra teisybe sakote, anksciau jis toks nebuvo, dabar jo paskaitos tampa panasesnes i seminarijos destytojo. Turi issirinkineti ekonomikos aukso kruopeles is jo kastuvais zeriamo religinio zvyro. Gal kas jo gyvenime atsitiko, kad taip prie Dievo patrauke, gal pastebejo, kad sitokiu budu daugiau klausytoju surenka, bet man tas nelabai prie sirdies. O del avinu – juk turbut ir patys pastebejote, kad ju demesys labai lengvai nukreipiamas i pasalines temas, vieno zodzio uztenka, kad jie pradetu klegeti apie kazka, visai nesusijusi su svarstomu reikalu. Turbut prisimenate, kaip Rolandas Paulauskas savo diskusijoje tik del pavyzdzio paminejo “visi zinome, kad zeme apvali“ ir kaip avinai puole gincytis ir diskutuoti, kad tai ne faktas, galgi ir ne ir tt….Absoliuciai pamete pradine minti ir nuklydo i gretimas lankas. Ta pati pastebiu ir amerikonu ekonominese ir politinese diskusijose – juk daznai komentarai buna tokie pat naudingi kaip ir pats straipsnis (cia as apie Douktrio komentatorius:):):), bet visada atsiranda vienas religinis idiotas, kuris turi pacituoti biblija, tada butinai kitas puola jam kita citata atsakyti, o tada jau nebesustojanti lavina – ir antras ir trecias, visi konkuruojantys savo biblijos ziniomis ir atsidavimu dievuleliui, tuo protingi ir naudingi komentarai ir pasibaigia.

    • PS sakė:

     Kažkas turi pradėti. Nesvarbu, su religiniu nuokrypiu ar ne. Svarbu, kad iškeliama tema, galiausiai visuomenėje prasidės diskusija. Kad ir Fiodorovas, kiek metų jau kalba. Dažnai tą patį ir tą patį. Bet avinai, jei nekartosi, tai ir nepagaus apie ką ar tuojau pat užmirš. O rezultatas yra. Žiūriu į Rusija, o Lietuvoje apgailėtinas liūnas. Ir dar fašistiniai “patriotai“ drįsta kalbėti apie žodžio laisvę Lietuvoje ir tokios nebuvimą Rusijoje…

 8. PS sakė:

  Geras V. Katasonovo pranešimas apie Jeruzalės šventyklos finansinį centrą ir šiuolaikinės bankininkystės ištakas.

  • Aleksas sakė:

   Nesu apsisprendes del Katasonovo, jis , be abejo, yra geras ekonomistas ir tikras savo salies patriotas, bet per daug sneka apie tikejima mano nuomone. Esu ir pats tikintis zmogus, bet Dievo per daug nereiketu mineti ekonominiuose ar politiniuose pokalbiuose, kas JI pazista, tie ir taip zino, kad viskas tarpusavyje susije ir JO itakojama, o tie , kurie nezino – ekonominis pokalbis nera ta vieta, kur juos reiktu supazindinti. Taip pat nesuprantu profesoriaus keleta kartu isreikstos nuomones (cia gal jau as jo pasisakymo nesupratau) kad pinigai neturetu buti prie ko nors priristi, taip iseina – spausdink is oro, kaip JAV dabar daro, pasakyk visiems , kad jie tiek ir tiek verti ir viskas OK? Gerbiu jo nuomone ir daznai pasiklausau, bet jis nera mano megstamiausiu lektoriu tarpe.

   • PS sakė:

    Bet kokiu atveju, finansai (pinigai) ir religija susiję labai tampriai. Nors dabar, šiais laikais taip neatrodo, o daugumai baronų tai iš viso nesąmonė, antisemitizmas (nes liečia žydus). Na ir apie žydus (iš finansų pusės) taip atvirai mažai kas iš “padorių“ žmonių kalba. O Lietuvoje jei kas (ne koks ten blogeris ar komentatorius) bent dalį to pakalbėtų, būtų iš karto pradėtas pjauti… Stankeras ir dabar po teismus tąsomas… Pavasarį važiavau autobusu, teko nugirsti pokalbį žmonių, kurie jo teisme dalyvauja kaip liudytojai, jei teisingai supratau, ir bando jį išsukti nuo “teisingumo pergalės“. Kokia ta pergalė būtų, juk aišku…

    • douktris sakė:

     taip, pasaulis valdomas pagal senajy testamenta, kurio koncepcija – palukanu procentas, o visi kiti jo aprasymai, – instrukcija, kaip ja vykdyti. naujasis testamentas – goju gyvenimo “savivaldos“ instrukcija. nes nors ir kvaili, bet gali uzduoti ir protinga klausyma, kodel jie turi kazkam vergauti. o cia ir atsakymas, – dievas taip sutvere pasauly, turit kentet, kad kvaili (su megztom beretem) gime.

 9. Aleksas sakė:

  Labai aciu uz gera zodi, Zemieti. Atrodo, kad mes cia turime “mutual admiration society“ – tarpusavio pasigerejimo draugija:):):) Dekui Jums uz pastangas, vis visokiausiu geru klipu papostinate, tai yra neismatuojama nauda, nes, kaip anksciau minejau, vienas negali visko suziureti ir surasti, per daug informacijos tabaluoja internete. Ir aisku, aciu Douktriui uz “svetaines“‘ uzlaikyma, kurioje galime susitikineti.

 10. zemietis sakė:

  Андрей Фурсов. Битва за Будущее. Часть I. 15.07.2016 [РАССВЕТ]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s