ziurim y Rusijos patriotus, – matom Lietuvos. zmones skaldomi visam pasaulyje vienodai.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

16 komentarų

 1. PS sakė:

  Beje, skaičiau, kad Grybauskaitė pardavė žemės sklypą, nes tipo, namo statyti neketina. Aišku, aprūpinimas iki mirties garantuotas valstybės. Bet kodėl gi skubėti su sklypo pardavimu? Duonos neprašo. Naivu tikėtis, kad jai trūksta pinigų.
  Kas dėl kratų, tai gali būti ir grynai vidinės razborkės. Rinkimai ant nosies.

 2. PS sakė:

  O kiek tų tokių jau plačiau žinomų patriotų Lietuvoje yra? Kas finansuotų tokią kampaniją? Deja, kaip matome, amerikonai tvirtai laiko Lietuvą už kiaušinių ir niekas rimčiau net cyptelti negali. O tie, kurie dar kalba viešaia, yra arba manipuliuojami jiems nesuprantant, arba prieš juos stovi neįveikiami biurokratiniai-inofrmaciniai ir finansiniai barjerai.

  • douktris sakė:

   neyveikiami del zombiu armijos. tiesa visus islaisvins.

   • douktris sakė:

    tiesa, neyveikiami mums is apacios, bet pramusama is virsaus, tik mums belstis reikia, kad mus isgirstu, kad mes egzistuojam ir norim siek tiek nepriklausomybes. amerikonai mums pramuse sssr is virsaus, be ju nebuvo jokiu prosvaisciu patiems iseiti is sssr. lygiai tas pats bus ir su amerikonu okupacija.
    manau, kad amerikonu ideologines liberastines citadeles bombinimas, prasidejes nei is sio, nei is to, ne siaip sau stt improvizacija, ir tuom, matosi, nesibaigs, – ir Seime kratos vyksta. turekit omeny, kad Lietuvoj niekas nevykdavo be jav ambasados zinios. o cia iseina, jie savo liberastines, paremtos iskrypeliais ir korupcija valdzios strukturas eme bombinti.
    matyt metropolijos perestrojke prasideda nuo jos koloniju.
    ir kaip tikriausiai nujauciat, “rusaj puls“.
    buvau perspejes pilaiciu draustiniuose savininkus. matyt parduoti jas jau nebespes, yvykiai vyksta su pagreiciu.

    manau, koncervatnikai su anukeliu priesaky dar nepagauna kampo, – jie sekantys. amerikonai perduoda buratinu bylas Rusijai.

 3. douktris sakė:

  jei viskas vyksta PVO su Starikovo zinia, ty. jis supranta, ka jis daro, reiskia jis susikurvines, kaip ir Kurginianas.

   • douktris sakė:

    naujam klipe, Fiodorovas apie tai ir paaiskina. amerikonai savo kolonijose “dirba“ su visomis politinemis jegomis ir ypac su patriotinemis.
    lygiai ta paty matom ir Lietuvoj. kaip beziuretum, as Lietuvoj matau tik viena nacionaliny lydery, kuris nevinguriavo Lietuvos nepriklausomybes klausimu, visi kiti alternatyvus patriotiniai veikejai yra vienaip ar kitaip kontroliuojami jav ambasados. per juos skaldomas nacionalinis judejimas is pasaknu.

    informaciniam kare nezinojimas tikros pasaulio, savo salies padeties, praktiskai reiskia buti prieso zombiu armijoje. nes nezinodamas kas yra kas, savo salies zombiuotas patriotas “saudo“, trolina, tikrus nacionalinio issivadavimo lyderius. ty., jie tampa amerikonu alkaidos oranzinemis megztomis beretemis, maidaunais.

    deja ir Strelkovas del kazkokiu savo kompleksu nenori zinoti tikros Putino padeties, taigi, jis tampa amerikonu megztaberetetiniu patriotu, savo salies priesu. jis laiko Putina kvailu caru ir nesupranta, kodel jis nesiuncia specnazo y centriny banka ir nepradeda saudyti is tanku y Duma, – ko labai troksta amerikonai – suirutes, revoliucijos Rusijoje; nesiuncia tanku y Kijeva ir nepradeda ww3

  • zemietis sakė:

   Tie kas įtakoja Starikovą ėmė jį vesti klystkeliais, tad jis dar lengvai gali grįžti į kelią. O Kurginianas nuo pradžių žinojo ką daro ir ko siekia.

   Vis dar turi galimybių susitarti dėl bendro tikslo, vyksta susitikimas, o troliai komentaruose dirba.

   Встреча Евгения Фёдорова и Николая Старикова

   • douktris sakė:

    tikekimes, Fiodorovas atves y kelia Starikova.. politikoj Starikovas vaikas, palyginus su Fiodorovu. todel tapo lengvu kasneliu amerikonu politinei agenturai. jis galvojo, kad politika tas pats, ar lengviau, negu knygu rasymas. be to ir charakteris jo netinkamas politikai, – labai save pasikeles, todel lengvai manipuliuojamas.

    • douktris sakė:

     paziurejau, tsakant,, diskusija, Starikovas, kaip ir nujauciau beviltiskas, kompleksuotas isterikas pakeltu balsu, negirdintis oponento, pertaukinejantis,, pedaliuojantis ant asmeniskumu, politikoj – nulis su minusu, amerikonams pasitarnaus su kaupu.
     jo partija rinkimuose zada dalyvauti tik partijos sarasais, be vienmandaciu. vz., surinkes megztabereciu patriotu balsus, paliks juos uz borto, nes nepraeis rinkimu barjero. matyt gerus patarejus amerikonai pristate profanui politikoje (kaip rasytojui pretenziju neturiu)
     panasiai ir Venckiene buvo suvyniota.

    • douktris sakė:

     Starikovo pozicija: mes uz Putina, bet pries jo partija, kuria jis praso patriotus palaikyt, nes mums nepatinka Medvedevo ekonomine politika. isvarysim ta partija is Dumos ir bus mums svente.
     F!$#@, bus amerikonams svente, o jus kraujais nusiprausit toje sventeje.

     lygiai tokie patys “vaisviliniai“: R Paulauskas “susitepe“ su “liliputine, prorusiska“ partija. ir jiems px.., kad kitokiu priemoniu patekt y Seima neturi nei RP, nei jie patys su savo b3. bet uztad jie bus svarus, nesusitepe uz politikos borto, o Vaisvilai amerikonai leis toliau nuleidineti gara preskonferencijose.

    • PS sakė:

     Lietuvos atveju tai iš viso, deja, RP patekti į seimą yra beviltiška. Pas mus daug griežtesnis išankstiniai “filtrai“. Jei Rusijoje Putinas turi “savo“ partiją, kurios dalimi gali šiek tiek pasiramstyti, tai Lietuvoje situacija visai kita. Jokiais legaliais būdais režimo pakeisti neišeis tol, kol amerikonai laikys savo gauruotą ranką. O siekdama išvengti neramumų ir galimo karinio perversmo (nors tikimybė ir maža, bet yra sluoksnis, kuris to bijo), prašosi NATO pajėgų dislokavimo.

    • douktris sakė:

     an tiek beviltiska, ant kiek beviltiska persokti jo partijai rinkimu barjera, neprisimenu, koks jis, 3-5% . tada, jei esi partijos saraso virsuj, patenki y Seima. su normaliu piarkompanijos finansavimu, manau, tai nebutu sunku, ypac jei butu susivienyje patriotai.

    • jon sakė:

     Barjeras 3% – partijai, 5% – koalicijai, per atskira partija patekti is karto daugiau sansu. Tik vaisviliniai neapkencia Prunskienes kurtos partijos, todel eina i Brazauskienes ir Sustausko kurta partija.

    • jon sakė:

     suklydau su skaiciais, cia taip anksciau buvo, dabar reikalavimai partjai – 5% riba, o koalicijai 7% uzkelta, ir tautinems mazumoms lengvata yra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.