“paulauskiniai“, susitepe liliputine Satrijos partija VS “vaisviliniai“, galingo nepartinio patriotinio centro atstovai. kieno lyderio sansai patekt y Seima didesni, jei lyderiai nesusitars?

douktris sako:

paskaitykit komentarus, po klipu, kaip trolina ER, Fiodorova ir skaldo NOD’a gudrucio Starikovo deka. https://www.youtube.com/watch?v=EC0TCcfCd2w
dabar patriotai starikovcai aus patriotus fiodorovcus, fiodorovcai – starikovcus, o amerikonai abiejus trolins

panasiai bus ir su lt patriotais, praktiskai, tas jau ir vyksta

cia mane tikriausiai kazkoks patriotas minusavo, todel ydedu pora lt patriotu komentu is sauksmas lt:

1.
Bus. Kitokių pasirinkimų says:
May 21, 2016 at 3:49 pm

Zigmas Vaišvila: “Trumpai dėl Lietuvos liaudies partijos oficialaus kvietimo. Korektiškai pasakysiu tik tiek – tris kartus prašiau, kad nebūtų šio viešo oficialaus kreipimosi, nes jie žino mano požiūrį į K. D. Prunskienės įsteigtą partiją ir mano būsimą atsakymą. Nežiūrint į tai, šis oficialus kreipimasis buvo paskelbtas. Pats faktas savaime paaiškina minėto Lietuvos liaudies partijos kreipimosi tikslus. Artimiausiu metu Birželio 3-iosios grupė paskelbs savo nuomonę dėl Seimo rinkimų. (ekspertai.eu/pasjansas-nuo-stt-priciupto-liberalu-vado-emasiulioaguogos-eliminavimo-iki-nesisteminiu-partijunesi-vienijimo/? )

Jei ponas Paulauskas , anksčiau kalbėjęs apie supratimą JUNGTIS kartu, tai dabar daro viską priešingai, vienasmeniškai priimdamas sprendimą , o kiti “tipo”, jei norit , sekit paskui mane į Šatrijos partiją, arba – eikit velniop.
Deja, ne taip mes supratom vienijimąsi.
Jei norėjot kažko pasiekti, reikėjo sutarti, kad apsijungimo Centras bus Vaišvilos Birželio 3-ioji, o jūs visi norintys, jungiatės aplinkui Jį ir einate plačia komanda. Bet, matai, tokių Narcizų-Napaleono sindromo kamuojamų paulauskų ir liliputinių partijų atsiranda ne vienas ir ne du… Tfu.

2.
Juozas Ivanauskas says:
May 20, 2016 at 10:00 am

Būtų tiesiog nuostabu, jeigu ponas Narcizas, prikėlęs iš nebūties “Šatrijos” K.D. Prunskienės “Liaudies partiją”, laimėtų rinkimus, metęs rimtą iššūkį valdžią Lietuvoje uzurpavusioms sisteminėms partijoms, o tiksliau prolandsberginiam – grybauskiniam klanui!.. Deja, to tikrai nebus, nes pakrikusios ir išskaidytos “mūsų gretos” nepritrauks rinkėjų, o “Naktigonės” pašnekesiais- čiulbėjimais – “garo nuleidimu” faktiškai pasitarnaus tai pačiai SISTEMAI. Labai norėčiau klysti, tačiau viską nulems rūsti realybė, o ne Rolando Paulausko apsisprendimai ar deklaracijos…

taigi, 1:1, “vaisviliniai” pries “paulauskinius”

man, subjektyviai Vaisvila asocijuojasi su Starikovu, o Paulauskas su Fiodorovu. bet cia kiekvieno skonio reikalas.


PS: nesupraskit manes klaidingai, as uz “paulauskinius“ ir ne pries “vaisvilinius“. as uz tai, kad jei nepavyksta eit kartu y bendra tiksla, tai bent nestumdyt viens kito y nugara, islikt dzentelmenais ir palinket vieni kitiems gero kelio. siuo atveju vistiek toliau nueisit, negu stumdydamiesi.

mano nuomone, kuo daugiau protingu nacionalistu bus prorusiskose, kad ir dabar liliputinese partijose, tuo lengviau bus deretis su Rusija po artejanciu dramatiniu yvykiu joje. ir kuo dramatiskesni bus tie yvykiai, tuo  grieztesnes bus Rusijos salygos Lietuvai. islaikytas neutralitetas butu buves stiprus argumentas pries Rusija, bet teslagalviai su megztom beretem su dziaugsmu atsikrate to galvos skausmo, prarydami nato piliule.

paziurekit y vengru nacionalistus is JOBBIK partijos, jie jau senai sukontaktavo su Fiodorovu

Prunskiene, nezinau, kaip dabar, turejo stipru lobby Rusijoje ir manau, kad galimai pakvietimas R Paulauskui yra jo  Rusijos pripazinimas busimoms deryboms. tsakant, duok perkune, kad taip butu. Deja, Vaisvila to nesuprato. to tikriausiai nesuprato ir RP, bet pavyko pasirinkt teisingai, matant situacija Pasaulyje ir Lietuvoj.

tai butu geras zenklas, kad nacionalistas Putinas deryboms renkasi adekvacius Lietuvos nacionalistus (tas pats buvo Cecenijoj su Kadyrovu). su neadekvatais megztom beretem  beprasmiska tartis,  o is desimt kartu persidaziusio puvesio daugiau bedos, negu naudos. Vaisvila praranda karjera Eurazijos muitu sajungoje del  nenoro atsisakyt prairusios megztos beretes.

taip, kad uzkietejusiems karjeristams veltui cia atskeidziu neykainuojama informacija. kas greitesnis, tas pirmesnis. kadangi Paulauskas neskubejo y jewrosojuza, tsakant, buvo pats paskutinis, tai dabar gali tapti paciu pirmiausiu, kai visi karjeristai pasuks atgal. ir RP vel prisieis stabdyti juos kad per greit ir gyliai nesulystu y kita, atsiprasant, sojuza

jau dabar matosi, kokie Rusijos reikalavimai bus “pribaltams“, tsakant, apsilimui, – Lietuva tures suteikti rusams ju kontroliuojama koridoriu y Kaliningrada,  latviams ir estams – pilietybiu suteikimas vietos rusams. tai cia jei pribaltai nebus uzfiksuoti tiesioginiu kisimusi y busimus yvykius Rusijoje, kaip dabar Ukrainoje. nors manau, kad Rusija garantuotai uzsiims pilietinio karo kurstytojais ir dalyviais Ukrainoje.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

7 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: “paulauskiniai”, susitepe liliputine Satrijos partija VS “vaisviliniai”, galingo nepartinio patriotinio centro atstovai. kieno lyderio sansai patekt y Seima didesni, jei lyderiai nesusitars? | Johnsono ne'Blog'as

 2. douktris sakė:

  ziuriu, praejo su minusais “alternatyvi nuomone“ gal ji galetu pasirodyti komentaruose, kad ir mes galetume ja minusuoti 😉

 3. Aleksas sakė:

  Zemieti, labai gera parabole panaudojote savo komentare, mano manymu – tiksliausiai apraso situacija su R.Paulausku, Puteikiu ir Z.Vaisvila.

 4. PS sakė:

  Skrtumas nuo Rusijos esminis – RF prezidentas yra už šalies suverenitetą, o pas mus ir taip aišku, kad už gilesnę “integraciją“…

  • douktris sakė:

   bet visa kita – ystatymu leidyba, ekonomika, valdo amerikonai. jie nekontroliuoja totaliai rinkimines sistemos, kaip Lietuvoj, bet visos sistemines partijos sedi ju oligarchu kiseneje.

 5. zemietis sakė:

  Ryški analogija su Rusijos nesisteminiais, bet yra ir skirtumų.

  Mano irgi subjektyvia labiau propaulauskine nuomone… turbūt Rolandas mato, kad Zigmas ne iki galo beretę nusiėmė.

  Net ir susivienijus sunkiai įmanonoma, kad jie pralįstų pro sisteminį filtrą, nebent kažkas ypatinga įvyktų iki rinkimų. Ne tiek yra svarbu konkrečios asmenybės, kiek reikia, kad išrinktieji turėtų realų pasaulio matymą. Svarbu yra, kad per juos kuo daugiau žmonių pabustų – atsiprogramuotų ir įjungtų daugiau savarankiško mąstymo.

  Dėl vienybės…

  R. Paulauskas, kiek tenka sekti, jau 30 metų išlaiko stebėtiną stuburą – visada tautinė šeimininko pozicija, vienas pirmųjų lansbergio oponentų, nuolat žadino ir švietė visuomenę, bet kalbantis tiesiai, todėl daugelio nemėgstamas.

  Z. Vaišvila toks inteligentiškas kovotojas, nuolat išryškinantis priešus, bet per visą savo veiklą, lyg ungurys beieškantis formos ir vietos, buvęs vienas pirmųjų lansbergistų (dar ir dabar rastų už ką lansbergį išgirti).

  Jų bendras vardiklis – daugmaž panašus Vakarų ir jų sistemos tarnų Lietuvoje vertinimas. O kiti indikatoriai kaip Rusija, Ukraina, Sąjūdžio kilmė ir t.t. skirtingai šviečia.

  Trumpai sakant Vaišvilos tikslas, kaip Starikovo, visus išgryninti pagal savo patrioto idealą, ir “grynieji patriotai“ padarys tvarką, o Paulausko – paskatinti visus mąstyti, rinktis savo išlikimą ir balsuoti už pažiūras, o ne pažadus ir veidus.

  Beretinė arba neberetinė vienybė

  Yra N. Puteikis tokia išversta beretė, Z. Vaišvila – praardytu viršugalviu beretė, o R. Paulauskas nenešiojęs beretės. Siūlymas vienytis – susirandam po praplyšusią beretę ar prasiardom nešiojamą, užsimaukšlinam ir veningi pasipuošę.
  Arba atsikratom berečių, atlaisvinam mąstymą ir žvelgiam blaiviai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.