НОД и праймериз “Единой России“. ПВО и Стариков. Приглашаем оппонентов. Евгений Фёдоров 17.05.16

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

 1. zemietis sakė:

  Dar vieno jedinoroso deputato interviu apie amerikonų jungą ir patriotų tarpusavio kovas

  Антон Романов. Почему ругаются патриоты? Ребята, у нас есть общее дело!

 2. video sakė:

  yla, t.y. E.F. – aiskiai lenda is maiso :):
  https://nstarikov.ru/blog/65964#disqus_thread

  • douktris sakė:

   tai Starikovas lenda, arba patareju stumiamas kaip kaciukas y politiny bato aula. jau aiskiau Fiodorovas pasakyt negali, kad NOD’ui vadovauja Putinas, o Fiodorovas kalba ir daro tai, kas reikalinga Putinui.

   Starikovo partija y rinkimus nepraeis, amerikonu sustatyti rinkimu sistemoje funkcionieriai (vaigauskai) jos nepraleis, o visas ju vietas uzims amerikonu penktos kolonos partijos

   vienintele sistemine partija, kuria Putinas kontroliuoja (ne valdo!) yra Edinaja Rossija. visos kitos sistemines partijos yra antiputiniskos.

   ir vietoj to, kad panaudot rinkimus savo partijos ir NOD’o piarinimui, Starikovas skaldo issivadavimo judejima, stumia Rusija y pilietiny kara, tsakant, pila pamazgas ant amerikonu oranzinio maluno.

   istorines knygas rasyti ir dalyvauti politikoje – eto dve boljsije raznicy. Starikovas parode savo nekompetencija politikoje, kaip Stalinas pasakytu, – ty vrag ili durak?

  • zemietis sakė:

   Visgi paklaidino Starikovą tarp trijų pušų. Yra bendras tikslas pasiekti suverinitetą, o jis į prioritetus kelią patriotinės frakcijos Dūmoje skaidrumą ir pan. dalykus, tuo skaldydamas proputiniškas jėgas prieš rinkimus.
   Fiodorovas paprastai kviečia susitikti diskusijai, o Starikovas – ne, man to nereikia prie kamerų, tegul man paskambina asmeniškai ir “nuima sankcijas“.
   Panašu, kad Nikolajus gauna keistų patarimų, kaip buvo teigiama, iš savo finansuotojų RPC cerkvininkų, o tiems kaip sako Piakinas rūpi įsiteikti amerikonams.

   Bet turi laiko patriotai susitarti, tereikia noro.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s