Как убить государство. Евгений Фёдоров в программе “Теория заговора“ 11.04.16

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje dermokratijos informacinis karas, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

 1. zemietis sakė:

  Jei VVP turėtų apie save daugiau erdvės (skant, kur nepasisuksi kažką užminsi, nes visi eilėmis apspitę) ir nereikėtų tiek derinti klanų interesų, jis kalbėtų panašiai, ką dabar kalba E.Fiodorovas.

  Fiodorovas neslepia, kad dirbo Jelcino laikais tarp liberalų, yra sakęs, kad jį bando paveikti ir USA ambasados pasiuntiniai, bet dabar jis daro, tai kas reikalinga Putinui.

  Kurginianas – tikras “zaslanyj khazariok“, kas pastebėta ne kartą. Ir palyginkite kiek jis gavo eterio, kai tuo tarpu Fiodorovas reiškiasi tik antraeilėje žiniasklaidoje.

  Toks pastebėjimas, kad pastaraisiais metais daug žyduomenės (tiek RF, tiek užsienyje) kalba palaikydami Putino politiką. Aišku, tai atitinka jų šeimininkų trumpalaikius interesus, bet visgi jie jaučia, kur ir kokie vėjai pučia ir žino sausų šakelių apipjaustymą, jei ne viso kamieno pjovimą, ypač jei perspektyvoje įsigali kalifatas ir nacfašizmas tam tikrose teritorijose.

  Taip sakant “Put in“ (=set up, introduce) yra intrūzas į biblijinę matricą, ir daro reloadą, kaip bus pamatysim…

  • douktris sakė:

   ne, jis duoda pacia svarbiausia operatyvine Putino politinformacija. ir kiek stebiu jy jau trecius berods metus, jis nei karto nesufalsyvino. o stai Kurginianas jezuitu-mossado kazaciokas. jis savo sssr2 nuvestu panasiai, kaip lanzbirbis. visus jo gerbejus perspeju – neik su velniu obuoliauti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s