Putinas kaltas, kad vis dar neokupuoja Lietuvos ir nenutraukia iskrypeliu vykdomo tautos genocido. paciai zombiuotai tautai islikti nebera sansu. paskutine viltis – sibiro terapija, kad lietuviams vel pakiltu noras gyventi Lietuvoje, o ne siaures sodomijoje.

JAU SUGUŽĖJO…..KITAIS BUS DAR LIUDNIAU
ir kažin ar čia mokytojai kalti?

Mažėja ir bendras mokinių skaičius: jų mokysis 13 tūkst. mažiau nei pernai, arba 330 tūkst. Apskritai pastaraisiais metais mokinių mažėjimas lėtėja (palyginti:…
15min.lt

————————————————-

Per metus Lietuvoje vaikų sumažėjo 12,5 tūkstančio

Paskelbta: 2013-05-24 13:54 Autorius: Naujienų redaktorius

Nuotr. iš „ELTA“

Nuotr. iš „ELTA“

Išankstiniais Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2013 metų pradžioje Lietuvoje gyveno 543,8 tūkstančio vaikų iki 18 metų amžiaus, tai yra kas penktas (18,3%) šalies gyventojas buvo vaikas.

Palyginti su 2012 metų pradžia, vaikų skaičius sumažėjo 12,5 tūkstančio (2,2%).

2013 metų pradžioje Lietuvoje buvo 279 tūkstančiai berniukų, kurie sudarė 20,4% visų vyrų, ir 264,8 tūkstančio mergaičių, kurios sudarė 16,5% visų moterų. Berniukų buvo 14,2 tūkstančio daugiau negu mergaičių.

Palyginti su 2012 metų pradžia, berniukų sumažėjo 6,4 tūkstančio, mergaičių – 6,1 tūkstančio. Ypač sumažėjo 10–13 metų amžiaus berniukų ir mergaičių.

osp.stat.gov.lt“ inf.

————————————————-

Josifas Stalinas prieš Vytautą Landsbergį: prievartinės emigracijos palyginimas

Po ranka atsitiktinai pasitaikiusio laikraščio „Krikščionių žinios“ (Nr. 5, 2011) antraštė nustebino: pasirodo, per metus iš Lietuvos emigravo lygiai tiek pat žmonių, kiek gyvena Marijampolėje — 84,5 tūkstančio žmonių. Kiek daugiau, apie 109 000 (39 tūkstančiai asmenų kartu su šeimomis) buvo ištremta iš Lietuvos Josifo Stalino nurodymo su tikslu pakelti bendrą Lietuvos mentalitetą ir kultūrą. 2011 ir 1941-1953 metų palyginamiejį skaičiai ant tiek aiškūs, kad net palygtinti nėra didelio reikalo. 2011 m. vasario 5 d. „Vakaro žinių“ 30–ąjame numeryje straipsnyje „Lietuva–skęstanti valstybė be gelbėjimosi rato“ buvo pateikti stulbinantys Landsbergio epochos lietuvių liaudies prievartinės emigracijos duomenys: 1991–2010 metais Statistkos departamento duomeninis buvo buvo priversti išvykti iš gimtinės 483 951 gyventojas! Taigi, 39 tūkstančiai Josifo Stalino nubaustų, su tikslu sukurti tobulesnę ir atsakingesnę visuomenę ir beveik puse milijono Landsbergio aukų!

 

——————————————

manau, ir Lietuvoj turetu prasidet panasios amerikonu investicijos y Svyturio salies “svietima“:

05.03.2016 – 22:21

ВМС США выделили $267 тыс. на ремонт школы в селе под Львовом, где будут тренироваться украинские боевики | Русская весна

Заявка на предоставление контракта была размещена еще 14 октября прошлого года.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

8 komentarai

 1. zemietis sakė:

  Taigi, kad ir kaip skaudžiai beskambėtų Sibiro “terapija“ buvo veiksnys po kurio tauta tik užsigrūdino (kaip kokie judėjai po įprastinio genėjimo), sustiprino savo imunitetą, susitelkė darbui ir išaugo iki savo būtovės aukštumų, o kai pasodino ant lliberastinės “laisvės“ adatos neliko jokio atsparumo – lyginant su kitomis tautomis tapo labiausiai besižudančia, labiausiai prasigėrusia ir labiausiai išsitremiančia.
  Dabar labiau turėtų rūpėti ne prieš tris kartas vykę vežimai, o dabartis ir ateitis, kokią turėsime gyvenamąją aplinką, kiek mūsų gentainiai degradavę bus, kuomet nelabai suvoks savo lyties, negalės auklėti savo vaikų, laikytis giminės papročių ir ar liks net kam prisiminti kažkokius įvykius.

 2. tikras šedevras sakė:

  citatos:
  “buvo ištremta iš Lietuvos Josifo Stalino nurodymu su tikslu pakelti bendrą Lietuvos mentalitetą ir kultūrą“
  “39 tūkstančiai Josifo Stalino nubaustų, su tikslu sukurti tobulesnę ir atsakingesnę visuomenę“

  Na, aš apakęs… tokius nesveikus “perliukus“ gali rašinėti tik visiškai degradavęs bolševikinis fanatikas ir dvasios klipata,nė kiek ne geresnis už dabartines konservų atmatėles ir karo kurstytojus. Beje,realus ištremtujų skaičius čia irgi tyčia sumažintas bent jau dvigubai.

  • douktris sakė:

   atmink, kad tau tautiska(s) isTorija(s) irgi rase (kure) isrinktieji uz soroso pinigus, kaip ir didiesiems ukrams apie golodomora. is jusu padare trobsikius tuzikus, kurie maisosi rusams po koju, kad sie neapsikente imtu jus spardyti ir atsirastu pretekstas apkaltinti juos agresija. skaldyk ir valdyk, kiekvienam rasydamas po skirtinga isTorija.

   radau fb beveik tinkama pasakyma:

   Vincas Vincenzo Audronis Veselis nea, priklauso nuo tavo įsitikinimų, kurie kitus padaro “debilais“, o tave “protingu“. Vienaip ar kitaip esi savo minčių vergas, nes pats asmeniškai nieko nežinai, tik kiek kur perskaitai ar pamatai kažkokį vaizdo įrašą.
   3 hrs

   123321

  • PS sakė:

   Skaytyti nemoki? 39 tūkst. ne žmonių, o šeimų. Padaugink iš vidutinės šeimos dydžio – 3-4 ir gausi skaičių, sutampanti su oficialiu.

   • douktris sakė:

    cia ne skaiciai svarbu (metrom vyse – metrom nyze), o santykis, kiek zmoniu prarado Lietuva per rusu “nelaisve“ ir “nepriklausomybe“ jewrosojuzo sudetyje. skirtumas vos ne 10 kartu.

 3. PS sakė:

  Tai čia oficiali. Realūs skaičiai dar blogesni. Moksleivių skaičiai daugiau-mažiau realūs. Net ir sudarius labai palankias ekonomines socialines sąlygas, tautos praradimų natūraliu būdu, jei šeimoje tik po 1-2 vaikus, jau nebeįmanoma atstatyti. Reikėtų prievartinės daugiavaikystės įvedimo – 3-4 vaikai šeimoje norma.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.