Parašų rinkimo iniciatyva dėl „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo NR. IX-2206, PAKEITIMO ĮSTATYMO Nr. XII-2080, atšaukimo, skelbiama pradėta,

Parašų rinkimo lapai, elektroniniai parašai

Parašų rinkimo lapasŠiuo metu parašų rinkimo lapai dėl iniciatyvų – „Pabėgėlių įstatymo pataisų“ atšaukimo, jau atspausdinti, o  dėl „referendumui surengti siekiamos 100 tūkstančių parašų ribos“ sumažinimo iš VRK dar nėra priimtas galutinis sprendimas dėl iniciatyvos pradžios datos. Todėl kol kas negalime nurodyti parašų rinkimo ir pasirašymo tvarkos. Norime priminti, jog tai dvi visiškai atskiros ir nesusijusios iniciatyvos, ir parašų rinkimo lapai taip pat bus visiškai atskiri.

Papildyta:

Parašų rinkimo iniciatyva dėl „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo NR. IX-2206, PAKEITIMO ĮSTATYMO Nr. XII-2080, atšaukimo, skelbiama pradėta, rajonų koordinatoriams jau dalinami parašų rinkimo lapai – Kontaktų puslapyje, E-balsavimas čia

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

8 komentarai

 1. PS sakė:

  Na bet suorganizuoti parašų rinkimą dviems referendumo klausimams vienu metu galima? Galima! Tai kodėl daroma atvirkščiai? Kodėl nepasimokė iš žemės referendumo, kai reikėjo kelti ir euro neįvedimo klausimą.

  • douktris sakė:

   koks bebutu kreivas sleivas, bet koks teisinis judesys yra gerai. mums visi rezultatai tinka. svarbu nelipti ant maidauninio greblio. mums svarbu priversti zmones teisingai mastyti. kito kelio issigelbeti nera. arba avinai pradeda mastyti, arba banda y skerdykla

   • PS sakė:

    Mes jau ant maidauninio grėblio. Tik be spektaklio ir sakralinių aukų, ir karo (kol kas) jis praėjo. Valdžiažmogiai šizofrenija serga ne mažiau nei UA, spauda, televizija ir oficiozinis internetas taip pat. Bus ir karas – ne be reikalo ruošiamasi, jankiai dar panaudos lietuvišką mėsą.

    • douktris sakė:

     taip, lt valdzia niekuom nesiskiria nuo maidaunines, truputy skiriasi lt padetis nuo ua. mes integruoti y ketvirtojo reicho provincija – buferine zona, kuri bus panaudota ww3 apetaizeriui. o kol kas reikia palaikyt ketvirtojo reicho dermokratiny ymyza. tuo ir reikia naudotis, kol lt nevirto ketvirtojo reicho skerdyklos cechu is pavyzdines gyvuliu fermos. sutik, kad gyvuliu ferma vis tik geriau, negu skerdykla. o Ukrainoj jau mesos cechas paleistas.

 2. PS sakė:

  Deja, netikiu, kad pavyktų. Jei jau renkami parašai, tai kodėl ne iš karto? Kodėl toks prastas organizavimas ir suskaidymas? Kelių aktualių klausimų iškėlimas ir viena parašų rinkimo akcija turi didesnę tikimybę vykti, nei keli lygiagretūs ar atskirti laike, nors ir nedaug.
  Žmonės užzombinti. Kaip sunkiai sekėsi surinkti parašus dėl žemės referendumo. Galiausiai, net jei ir surinktų, kas mažai tikėtina, dabar jau yra galimybė atmesti referendumui keliamus reikalavimus kaip “antikonstitucinius“.

  • douktris sakė:

   kaip tam anekdote, “jei nepavysiu, tai bent apsilsiu“ 🙂
   o ka daugiau galima padaryt? stipru pralaimejimas tik sustiprina, mes lengvu keliu neieskom 🙂 kai nera mases, reik eit per aplinkui, kol prisijungs daugiau zmoniu, kito kelio nera.

 3. douktris sakė:

  pries iskrypeliu valdzia su jewrozombiu ordomis nepapusi, bet stengtis reikia

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s