Kita Jogailos istorija. Pranas Valickas

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, istorija, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. PS sakė:

  Su Mindaugu irgi daug neaiškumų. Lenkams jis nelabai įdomus, Lietuvoje jis laikomas valstybininku. Alternatyvios faktologinės medžiagos nėra, nes, kaip minėjau, lenkams jis neįdomus, o mūsų is*torikai rėžia vieną versiją.

 2. Aleksas sakė:

  Na, douktri, cia gerai pasakete del MIndaugo, gal del to taip ji liberastai ir garbina? Gerai pasijuokiau, betgi atrodo, kad cia teisybe nusakete…

 3. PS sakė:

  Taip vadinama Lietuvos istoriją rašė lenkai, rusai, vokiečiai, polonofilai, rusofobai ir vietiniai ribotų gabumų is*torikai. Savaime suprantama, vykdydami politinį užsakymą. Kiek objektyviau senovės istorija buvo užsiimama tarybiniu laikotarpiu, tačiau ir tada buvo politinis užsakymas perteikti tik per klasių kovos prizmę, be to buvo remiamais Rusijos istorijos versija, kuri taip pat yra užsieniečių sukurta Rusijai 16-18 a.

  • douktris sakė:

   as jau buvau suprates kad dydysis vitoldas, siuolaikinem mierkom – liberastas-kolaborantas. na o del Jogailos, tai gali tekti dabar man perziuret poziury y jy, rysium su sia informacija. kadangi lenku is*torikai jy pasisavino, tai man, kaip lietuviui jis nekele simpatiju. o dabar deliojasi lietuvisko Putino vaizdelis. (karalius Mindaugas – iseitu – Jelcinas 🙂 )

   • PS sakė:

    Vytauto aukštinimas prasidėjo ne tarpukaryje, o anksčiau. Suprantama, kad reikėjo tarpukaryje valstybei susikurti didingą praeitį ir didingus valdovus. Jogaila gi netiko, nes jau buvo lenkų. Todėl išaukštinimui buvo paimtas Vytautas, veikęs tuo pat metu kaip ir Jogaila. Taip jau sutapo, kad valstybė tuo metu buvo didžiausia (iki Juodosios jūros; kaip ji tokia tapo, tai jau oficiali istorija bent jau mokykliniame lygyje nutyli, tik pateikia kaip kažkokį tai gėrį), buvo sumušti kryžiuočiai. Aukščiausiais valstybės pakilimo (išsiplėtimo ir istorinės pergalės) pikas, po kurio sekė nuosmūkis ir žlugimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s