Sumaištį Lietuvoje kelia ne 5 kolona, bet slaptosios tarnybos?

http://sauksmas.lt/sumaisti-lietuvoje-kelia-ne-5-kolona-bet-slaptosios-tarnybos-video.html

Š. m. gruodžio 1 dieną prie Turkijos ambasados SLF surengė piketą, kurio tikslas – išreikšti protestą prieš Turkijos vyriausybę dėl Rusijos lėktuvo numušimo. Akcija ne masinė, ja siekta tik užfiksuoti patį protesto faktą, bet ne sukelti masinius bruzdėjimus ar protesto mitingus. Renginio organizatoriai patikino, kad jokios informacijos apie protesto akciją nei spaudoje, nei per socialinius tinklus niekam neteikė. Todėl apie planuojamą protesto piketą asmeniškai nekviesti jo dalyviai galėjo sužinoti tik slapta pasiklausant telefoninių pokalbių.

Šauksmo žurnalistai atvyko pirmieji. Vos tik išsitraukė kamerą, iš Turkijos ambasados išėjo pora sunerimusių akivaizdžiai rytietiškos išvaizdos darbuotojų. Prie jų priėjo pora policininkų iš laukusio policijos automobilio, kuris taip pat atvyko iš anksto. Piketuotojai susirinko kelios minutės prieš piketo pradžią, ir prisistačiusiems policininkams pasakė piketo tikslą – išreikšti protestą prieš Turkijos veiksmus, numušant Rusijos lėktuvą.

 

Viskas vyko civilizuotai, tvarkingai. Bet vos tik prasidėjo piketas – lyg iš po žemių išdygo keli linksmai nusiteikę jaunuoliai su paruoštais plakatais: „rusofašistams NE“, „Maskvos namams – NE“ ir pan.. Jie trukdė kalbėti piketo dalyviams, marširavo prieš jų nosis su išskleistais plakatais. Policija, paprašyta įvesti tvarką ir sudrausminti „mandagius chuliganus“, iš pažiūros lyg ir atliko savo pareigas, bet tvarkos taip ir neįvedė – vienas piketas pavirto į dviejų piketų košę, pirmojo piketo organizatoriams savo minčių neleido išsakyti antro piketo aktyvistai. Kadangi pirmiesiems gan intensyviai trukdė antrieji, pirmųjų nervai buvo „ant ribos“. Pora kartų įvyko apsistumdymai, atvažiavo papildomas policijos ekipažas.  Tačiau vos tik baigėsi oficialioji dalis – įtampa bemat atslūgo, abiejų piketų dalyviai draugiškai pradėjo šnekučiuotis apie politiką, demokratiją, pažiūras ir panašiai.

Tapo akivaizdu, kad antrojo piketo tikslas – ne siekis išreikšti kitokią, negu organizatorių nuomonę, bet sužlugdyti renginį, galbūt išprovokuoti kažkokiems agresyviems veiksmams. Paklausėme linksmo vyruko, per renginį itin aktyviai marširavusio prieš socialistų nosis su juos įžeidžiančiai plakatais: – kaip čia atsidūrėte? – Ėjau pro šalį, pasidarė smalsu.

– O iš kur plakatą gavote?

– Nuolat su savimi nešiojuosi, – linksmai atšovė. – Jie padarėte savo šou, o mes – savo, – pridūrė galiausiai.

Bandymai susitarti dėl civilizuotų diskusijų ne piketuose apie demokratiją, žodžio laisvę rezultatų nedavė. Kitas pakalbintas provokatorius noriai kalbėjo apie Rusijos grėsmę, sakė kad mielai padiskutuotų apie kažką kitomis aplinkybėmis, jei tik niekas nenorės jo įtikinti, kad Rusija nėra blogis. Žurnalistai pateikė jam savo kontaktinius duomenis, jis – ne. Paklaustas, iš kur sužinojo apie socialistų rengiamą akciją – atsakė tą patį, ką ir pirmasis: ėjau pro šalį, pamačiau pažįstamus ir prisijungiau. Paskui mandagiai atsiprašė, kad reikia papietauti, nes skubąs į darbą, ir pasišalino, pažadėjęs atsiųsti medžiagos „apie mūsų pažiūras“. Žadėtos informacijos neatsiuntė.

Išanalizavus akcijos eigą, akivaizdu, kad už antrojo piketo dalyvių nugaros stovi kažkokios jėgos struktūros, galinčios sekti telefoninius pokalbius ir operatyviai organizuoti „zonderkomandą“, pasiruošusią per kelias minutes prisistatyti nurodytu adresu. Pavadinkime jas bendriniu žodžiu – „saugumas“. Dabar pasvarstykime, kam galėjo kenkti taikių protestotojų saujelė, kuri per 10 minučių būtų perskaičiusi savo protestą, nukreiptą „ į niekur“ (nes renginį matė tik atsitiktiniai praeiviai).

Turkijos ambasadai? – ne, nes piketas surengtas toli nuo jos sienų, kitoje gatvės pusėje, o uždaras ambasados kiemas ir storos mūrinės sienos tikrai patikimai galėtų net nuo granatų apsaugoti, ne tik nuo taikių protestuotojų skelbimukų.

Atsitiktiniams praeiviams – taip pat ne, nes kelių „su dievais šnekančių“ statistų balsas ne naujiena senamiesčio gyventojams – kas pakalbėtų, kas pažiopsotų ir išsiskirstytų visi sau taikiai.

Bet štai „saugumui“ reikia pateisinti milijoninius biudžetus, be to, tiek besikeičiantys VSD vadai, tiek pats seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadas Artūras Paulauskas nuolat kalba apie Rusijos grėsmes, penktąją koloną, neva aktyviai dirbančią Lietuvoje. Jeigu niekas nevyks, tai kaipgi pasiteisinsi dėl nuolatinio melo, masinių piliečių sekimų? Gal todėl ir įstatymą, legalizuojantį bet kokius teroristus iš užsienio „prastūmė“. Nes jei patiems riaušių organizuoti nepavyks (nuosavų teroristų Lietuvoje nėra, vadinama „penktoji kolona“ neegzistuoja arba per giliai „miega“, kitaip su šitokiais saugumo resursais ji jau seniausiai būtų demaskuota) – teroristų pasikvies iš užsienio.

Be to – artėja rinkimai, ir labai pravartu bet kokiai konkurencinei politinei jėgai priklijuoti „agentų“ ar „penktosios kolonos“ etiketę.

Todėl kviečiame atsiliepti visus, ką nors žinančius apie antrojo piketo dalyvius ir galinčius padėti su jais susisiekti. Tie žmonės gali būti vienintelis siūlas, nuvesiantis į slaptas tarnybas, keliančias Lietuvoje sumaištį ir chaosą.

Norime sužinoti, kas provokatoriams pranešė  apie socialistų renginį, kas suorganizavo antrą piketą, kas piešė plakatus, instruktavo ir panašiai. Nes į jokius raštus ar paklausimus, ką galima kalbėti ir prieš ką protestuoti – neatsako nei  seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, nei VSD, o konstitucinių teisių ir laisvių šiandien akivaizdžiai nepaisoma. Jeigu spėjimas, kad antrąjį piketą suorganizavo VSD ar kitos slaptosios tarnybos pasitvirtins – tokie veiksmai gali turėti organizuoto nusikalstamumo požymių (kelti sumaištį, turint tikslą įtraukti Lietuvą į karą ir nuversti teisėtą konstitucinę demokratinę santvarką), tokiu atveju organizatoriai ir sąmokslo dalyviai turi būti perduoti teisėsaugai. Nes jėgos struktūros, sąlyginai vadintos „SAUGUMU“ tuomet virsta organizuotų „NUSIKALTĖLIŲ GAUJA“, kuri nuolat kelia įtampą ir sumaištį valstybėje, o kokie tos gaujos tikslai – turėtų išsiaiškinti nepriklausomas prokuroras.

Kazimieras Juraitis

Šauksmas

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

10 komentarų

 1. PS sakė:

  Įdomu, kai google surenki “Venckienė“ arba be ė, pasiūlo automatiškai Venckienė rasta negyva kaip pirmą ar antrą poziciją.

 2. idomu sakė:

  kodel apie pikete dalivavusi Giedriu Grabauska visuomenedotcom savo bloge gruodzio 2d. ir 3d. postuose taip ji puola ? Gal zinot?

  • douktris sakė:

   ten, kiek numanau rasineja ne tik Sulikiene, bet ir jos giminaitis (brolis, ar pusbrolis) megzta berete. ir Sulikiene su tuo “kvapeliu“

   ji(s) (uzsi)puola beveik visa runkelius (patvorinius) atstovaujancia opozicija: R. Paulauska, M. Bartasiunaite, N. Venckiene, L. Ragelsky, V. Kelerta (Matrica Lietuvoje), kaimiecius “Bukime vieningi“ (kurie irgi vieningai skaldo pries R. Paulauska su R. Mazitovu, R.Alauniu).
   vz., jei cia ne vsd troliai, tai su tokiais “opozicionieriais“ ir vsd nereikalinga

   • PS sakė:

    Eilinis skaldyk ir valdyk. Todėl Lietuvai, deja, nėra jokių šansų. Nėra jėgų, kurios galėtų perimti valdymą, kai ES ir NATO byrės, o “elitas“ ieškos naujų šeimininkų. Labai tikėtina, kad jais taps Švedija, Vokietija ar netgi Lenkija. Aišku, jei viskas klostysis be didelio pasaulinio karo. Jei Lietuvą paimtų Rusija, tai, deja, priešingai nei 1940 m., ji čia turės įvesti tiesioginį valdymą vienokia ar kitokia forma, nes savų kadrų, kaip kad buvo 1940 m., Rusija Lietuvoje neturi.

 3. PS sakė:

  Ko norėti iš zombių? Ne tik nato vėliava, pedikų skurlius irgi pas juos raudonajame, tfu, žydrajame kampelyje…

 4. douktris sakė:

  jewropatriotai bado pirstais y raudona partine veliava, o patys atleke su zydra nato okupantu. turbut Vycio soroso isperu kabinetuose nei kvapo, ne tai, kad masoniska tricolor.

 5. PS sakė:

  Turkijon ateina “arabų pavasaris“ – megztos beretės nesupranta, kad joks NATO ne kliūtis jankiams paskersti savo baranus. Aišku, viskas bus pateikta kaip Rusijos agresija prieš Turkiją, kad ji savo sankcijomis išprovokavo ekonominius sunkumus Turkijai, kad pati pakišo tą naikintuvą, kurį numušė Turkija, būtent tam, kad išprovokuoti konfliktą su Turkija, kad Rusija remia “teroristus“ kurdus ir t.t.

  • douktris sakė:

   iskrypeliai remia oranzinius pavasarius, Putinas remia tautu apsisprendimo teise. viskas gryzta y senas saltojo karo vezias, kuris truks neilgai, nes statai issiseme, dolerio piramide subliusko.

 6. douktris sakė:

  kolonijoje saugumo tarnyba ir yra pati tikriausia penkta kolona. per ja ir valdomos visos kitos psiaudovalstybes valdzios strukturos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.