senai tvirtinu, megztosios beretes – amerikonu alkaidos padalinys Lietuvoje

Šiandien prie Turkijos ambasados Vilniuje Socialistinis Liaudies Frontas ir draugai surengė piketą, kuriame pasmerkė Turkijos ir JAV/NATO agresiją Sirijoje, įžūlią turkų provokaciją prieš Rusijos lėktuvą. Fašistinė valdžia, nors turėjo ir mažai laiko, tačiau spėjo organizuoti savo begalvius nacionalistus, fašistinius provokatorius, kurie visaip trukdė LIetuvos piliečiams pasinaudoti LT Konstitucijos 25 str. įtvirtintą asmens teise laisvai reikšti savo nuomonę. Policija, matomai, gavo nurodymą fašistų provokatoriams netrukdyti, leisti landsberginiams rusofobams demonstruoti savo gyvulišką prigimtį nevaržomai, todėl nesikišo į akivaizdžiai nusikalstamos veikos vykdymą. Nežiūrint į tai, piketas įvyko, nuotraukos greitai bus. Tekstas pareiškimo žemiau ;

“Socialistinio Liaudies Fronto
Ir įvairių visuomeninių organizacijų
PAREIŠKIMAS
Dėl Turkijos agresijos ir karo kurstymo

Šiuo metu Europą krečianti pabėgelių krizė, teroro aktai Prancūzijoje bei karas Sirijoje kelia didžiulę tarptautinę įtampą. Šioje situacijoje itin agresyvūs Turkijos veiksmai kelia susirūpinimą-lapkričio 24 d. Turkijos karinis lėktuvas atakavo Rusijos karinį lėktuvą Su-24. Rusijos karinis lėktuvas buvo numuštas, o vienas iš jo lakūnų nušautas tuo metu, kai leidosi parašiutu.
Po šio agresijos akto kilusi didžiulė įtampa tarp Turkijos ir Rusijos bei kai kurių įtakingų pasaulio šalių tylus pritarimas Turkijos agresijai kelia daug klausimų-gal kai kurioms jėgoms yra palanku įžiebti didžiulio masto karinį konfliktą? Juk Turkija yra NATO narė, ir panašu-kad provokuojamas konfliktas tarp NATO bloko ir Rusijos.
LIETUVOS POZICIJA
Lietuvos vyriausybė elgiasi abejingai ir tinkamai neįvertina agresyvių Turkijos veiksmų. Bet Lietuvos darbo žmonės nėra abejingi karo kurstymui. Todėl mes, darbo žmonėms atstovaujantys Socialistinio Liaudies fronto bei kitų pažangių organizacijų nariai, pasisakome už taiką, ir
REIKALAUJAME :
Nutraukti agresyvius veiksmus Rusijos bei kitų prieš islamo ekstremistus kovojančių šalių atžvilgiu. Tokie veiksmai kertasi su tarptautinės teisės normomis ir šioje labai įtemptoje situacijoje sukelia grėsmės, kad gali įsižiebti didžiulio masto karinius konfliktas.
Turkijos vyriausybė turi pripažinti 1915-1918 m. vykdytą armėnų genocidą. Per kelis metus buvo sunaikinta apie 1,5 milijono armėnų. Armėnų genocidą jau pripažino daug pasaulio šalių, šia tema dažnai vyksta tarptautinės konferencijos bei kiti renginiai. Tačiau Turkijos vyriausybė ir toliau neigia šį patvirtintą istorinį faktą-žiaurias masines armėnų žudynes.
Reikalaujame nutraukti pažangių Turkijos žurnalistų persekiojimus -prieš juos vykdomas kratas, jų areštus bei kitus agresyvius veiksmus..
Socialistinis Liaudies frontas
Judėjimas ,,Vytis“
Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga
2015-12-01″

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

 1. apie rinkykla sakė:

  idomiai renka parasus, wow, atsidarai pasta – nors ir nepasirases, randi toki teksta, kad jau tatos peticija pasirasei…
  Iseina, visiems atsitiktiniams adresams, kam issiunte, jau yra pasirase? Aisku, kad spaudi “PAŠALINTI šį parašą“ . Kazkoks gudrus klaidinantis parasu rinkimas, nors rinkimai dar toli… Pabandzius atsidaryti antra karta – rodo “Signature was not found“ ir dideli raudona sauktuka – reiskia IP jau “po kalpoku“ . Tai kam tas zodis gale “Pagarbiai“?
  Tekstas, rastas paste toks:
  “’Sveiki!
  Ačiū, kad pasirašėte peticiją DĖL 2015 METŲ LAISVĖS PREMIJOS PASKYRIMO VYTAUTUI LANDSBERGIUI
  Kad PATVIRTINTI Jūsų parašą ar PAŠALINTI šį parašą, prašome atidaryti puslapį:
  http:// www. peticijos.com /v/35434939/3DQLH6
  Prašome pranešti kuo daugiau žmonių apie šią peticiją. Kuo daugiau parašų ši peticija surinks, tuo daugiau dėmesio ji gaus iš žiniasklaidos ir valdžios atstovų.
  Pagarbiai,
  Peticijos.com “’

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.