Двуликий Путин (Познавательное ТВ, Евгений Фёдоров)

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

 1. PS sakė:

  Vis tiek Rusijoje daugiau galimybių Putinui veikti nei Lietuvoje buvo Paksui.

  • douktris sakė:

   taip, Rusija turejo savo valdzios struktura ir komunizmo ideologijos likucius, ant kuriu sukure visuomenes saugumo koncepcija. valstybe be savo ideologijos negali buti nepriklausoma, arba issivaduot nuo priklausomybes.
   Lietuva savo valdzios strukturos neturejo, ideologijos taip pat. nepriklausomybe negali buti ideologija. “siaures atenai“ isvirto y siaures sodomija, pagal sia palukanu procento ideologija gyvena vakaru civilizacija ir kolonizuoja likusy pasauly. Rusija remdamasi savo koncepcija gali priesintis (vaduotis) nuo jos.
   RP “koncepcija“ “nei y rytus, nei y vakarus“ – ne koncepcija – tai tos pacios “nepriklausomybes“ kitas pavadinimas, nes neatsako y klausyma kaip, kokiu principu bus kuriami santykiai tarp zmoniu (lietuviu). dabartine “nepriklausomybe“ nesukdama sau galvos, komunistine (sukompromituota) ideologija (zmogus zmogui brolis) pakeite y biblijine palukanu procento (zmogus zmogui vilkas) koncepcija ir patapo vakaru kolonija, nes vakaru vilkai geriau moka naudotis savo koncepcija, negu paleisti is sssr aptvaro avinai.

   taigi, nesukurus savo ideologijos, jokia nepriklausomybe negalima: arba su rytais, arba su vakarais

   • zemietis sakė:

    Lietuvai ir nereikėtų rinktis, ji ir taip yra Rytai, beje kaip ir ta pati Europa , kurios pavadinimas reiškė “rytinė dalis“ (“euro pars“ t.y. rytinės žemės nuo Apeninų ir Pirėnų). Buvo žemynas Azija iš kurio diegdami Biblijinę koncepciją atskėlė jo vakarinę dalį ir ten įsitvirtino. Žemaitijoje tai padarė vėliausiai, bet visuotinai. O Rusioje anksčiau pradėjo, tačiau visko neapimdavo, todėl diegė tai per kelis etapus įvairiom formom, kol pagaliau ta koncepcija baigia atgyventi savo.

    RP yra nuleistas iki A.Paleckio lygio vien už pareiškimus, kad Lietuvai nepakeliui su tokiais Vakarais, o įsivaizduokite – jis pareiškia, mums geriau su kažkokiais Rytais, tai bus nuleistas dar žemiau ir jo idėjos pasieks dar mažiau liaudies. RP yra sakęs, kad tas “prasmių laukas“ ir yra mūsų tautos saugumo koncepcija.

    Jei tu plauki ant plausto ir tau vienoje pusėje apsemta paskandinta teritorija, o kitoje – džiūstantis, bet vis dar pelkėtas krantas, tai nepuoli strimgalviais nei ten, nei ten, o tikiesi priplaukti ir išsilaipinti ant tvirtesnės žemės. Kažkaip panašiai jis galvoja.

    Kol Rytai neišsivalė ir vyksta vadavimosi procesas, belieka aktyviai laukti budinant tautą.

    Globalizmo epochoje kurti nuosavą lietuviškąją ideologiją beprasmiška, bus primesta islamo modifikacija, jei liksim su Vakarais.

    • douktris sakė:

     viska teisingai parasei. cia lietuviui pasirinkimas be pasirinkimo: arba nuzmogejimas ir isnykimas su vakaru iskrypeliska “civilizacija“, arba rusas jy mokys, “kak rodinu liubitj“, tsakant, tapti zmogumi. (aisku, jei Rusija nebus “civilizuota“ oranzinemis techologijomis, kaip Ukraina).
     po tokios ketvircio amziaus “nepriklausomybes“ (o kulminacija dar nepasiekta), ir priklausomybe bus ne tokia baisi.

  • douktris sakė:

   svarbiausia valdzios struktura – valstybes saugumo tarnyba. Lietuvos sauguma nuo pat pradziu pereme czv – mossadas. Rusijai pavyko konsoliduoti patriotinius kgb likucius, todel Putinas ant ju ir laikosi, kai visos kitos valdzios strukturos ir massmedia pilnai kontroliuojamos Vasingtono.

   ar gali ysivaizduot, kad vakaru dermokratijoj laimejusio rinkimus prezidento komanda is kart po laimetu rinkimu atsizada savo lyderio? o po puses metu saugumo shefas ateina y parlamenta su isaiskinto “samokslo“ paklode? Paksas is vis neturejo jokios atramos kolonijineje sistemoje. ir jei ne Putino (netiesiogine, per Borisova) finansine parama, jis net rinkimu nebutu laimejes.
   amerikonai, pralaimeje rinkimus Lietuvoje, eme spausti Putina ir sis buvo priverstas “atzaisti“ viska atgal. Borisovas atvede Paksa y valdzia, Borisovas jy ir “sudegino“.
   bet Pakso “korta“, manau, Putinas suzaide savo naudai pries amerikonus. na ir lt runkeliams, kurie siek tiek ma(s)to, pademonstravo ju “nepriklausomybe“.

 2. douktris sakė:

  kas suveda galus, prisiminkit, kaip Paksas buvo nuskalpuotas amerikos ambasados, kai atsisake JAV slaptu kalejimu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s