Afrika – ir Svyturio saly – Afrika. jus dar nepaskiepyjot savo mergaiciu? – jus atsilike net nuo Afrikos!

http://www.infowars.com/kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-un-tetanus-vaccine/

What they found is disturbing: All six samples tested positive for the HCG antigen which is commonly used in anti-fertility vaccines. The HCG antigen was found in tetanus vaccines targeted to young girls and women of childbearing age.

 Said Dr. Ngare, a spokesman for the Kenya Catholic Doctors Association:

This proved right our worst fears; that this WHO campaign is not about eradicating neonatal tetanus but a well-coordinated forceful population control mass sterilization exercise using a proven fertility regulating vaccine. This evidence was presented to the Ministry of Health before the third round of immunization but was ignored.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

4 komentarai

  1. PS sakė:

    Su AIDS mūtnas reikalas. Gal ten kažką ir bandė su virusais chimičinti 70-80 m., bet nelabai kas gavosi. Jei dabar darytų, kai genetika ir genų inžinerija padariusi didelį šuolį lyginant su 70-80 metais, kas nors ir gautųsi. Bet kokiu atveju, buvo norėta nušauti kelis zuikius su AIDS, jei būtų pilnai pavykę – numarinti milijonus nauja liga, įvaryti baimę ir priversti nesidulkinti arba naudoti gumytes, ko pasekoje mažėja gimstamumas (svarbiausias tikslas), ir uždirbti (kaip gi be to buržujų pasaulyje). Baimę dėl AIDS įvarė, gumytes pastūmė, milijonus marina, bet ne tokiomis apimtimis, kokiomis tikėjosi, ir marina ne AIDS, o naudojami gydymo metodai. Babkių irgi uždirbo.

  2. PS sakė:

    Lygtai tiems, kas mąsto, tai seniai nebuvo aišku… Pasakos daunams, kad vėžį platina kažkokie tai visursai… Galų gale nesip*skite su bet kuo. Kandonai nuo AIDS ir nėštumo apsaugo, o nuo gimdos kaklelio vėžio tariamo viruso ne? Ar jis prasiskverbia pro gumytę? Jei taip, tai patys nenorėdami ir telegoniją patvirtinate… Betgi daunai tokių dalykų į mozaiką sudėti net negali…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s